Strana 5 od 16 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 159

Tema: Borovec ?????

  1. #41
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Sta mislite o hotelu Lion?.Gledam nesto cene i daleko je najjeftini,pogotovo u periodu kad bi ja isao(januar).Jel bio iko u tom hotelu??
    History is made by those who dare to break the rules.

  2. #42
    Junior Member
    Datum registracije
    22.02.2006
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Ja sam bila u Lionu u Borovecu i bilo nam je super. U Banskom nisam bila, ali poznajem vise ljudi koji jesu i misljenja su podeljenja. Neki su bili zadovoljni, neki ne. Najtoplije preporucujem Katarino Spa. Mozda je malo skuplji, ali vredi svaku paru. Stvarno je extra. Cak i ako, ne daj boze, ne moze da se skija zbog vremena, u hotelu imas super spa centar, tako da ne moze da ti bude dosadno.

  3. #43
    Junior Member
    Datum registracije
    22.02.2006
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Uuups, tek sada vidim da je tema u stvari Borovec:-). Kao sto rekoh, bili smo zadovoljni Lionom prosle godine. Udaljen je 2 km od skijalista, to mu je jedina mana. Hotelski bus vozi besplatno, mislim da je na svakih pola sata. Mi smo isli pesaka, posto smo opremu iznajmljivali na skijalistu. Prosle godine je hotel bio tek otvoren, pa nije radio bazen, trebalo bi da ove godine radi. Ako zelis mogu da ti posaljem fotke na e-mail.

  4. #44
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    moze posalji fotke molim te,poslacu ti mail na pp
    History is made by those who dare to break the rules.

  5. #45
    ski još
    Datum registracije
    10.08.2006
    Lokacija
    Bgd
    Skije / Bord
    Atomic s9
    Godina
    63
    Poruke
    375

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer
    Sta mislite o hotelu Lion?.Gledam nesto cene i daleko je najjeftini,pogotovo u periodu kad bi ja isao(januar).Jel bio iko u tom hotelu??
    I mi smo bili u Lionu prosle godine u januaru preko Argus tursa (cini mi se da rezervacija preko emaila je jako prosta). Hotel je tek bio otvoren, druga nedelja rada. Nama je bazen radio i posebno se placao. Savetujem da se uzmu deluxe dvokrevetne sobe, jer je razlika u ceni mala a komfor mnnogo veci. Hotel i sve oko njega je za preporuku da se proba. Ali malo secanje. Kada smo se vratili bili smo jako zadovoljni. Pitali su nas da li bi ponovo isli na Borovec, odgovor je, probali bi nesto drugo.

  6. #46
    Junior Member
    Datum registracije
    22.02.2006
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od D.I.M.
    I mi smo bili u Lionu prosle godine u januaru preko Argus tursa (cini mi se da rezervacija preko emaila je jako prosta). Hotel je tek bio otvoren, druga nedelja rada. Nama je bazen radio i posebno se placao. Savetujem da se uzmu deluxe dvokrevetne sobe, jer je razlika u ceni mala a komfor mnnogo veci. Hotel i sve oko njega je za preporuku da se proba. Ali malo secanje. Kada smo se vratili bili smo jako zadovoljni. Pitali su nas da li bi ponovo isli na Borovec, odgovor je, probali bi nesto drugo.
    Cudno, mi smo bili u februaru, a u agenciji i u hotelu nam je receno da bazen NIJE ZAVRSEN. Placala se sauna, masaze, itd, a bazen uoste nije bio u ponudi.
    Po meni je apsolutno normalno probati nesto drugo. Mi smo do sada, srecom, uvek bili zadovoljni izabranim hotelima (posto pazljivo biramo), bilo da smo isli na zimovanje ili na letovanje, ali svake naredne godine idemo na druga mesta, uvek. Doduse, Lion je bio izuzetak, njega nismo mi birali, vec je samo tu bilo mesta, ali smo ipak bili jako zadovoljni. Uvek treba imati na umu odnos cena- kvalitet.

  7. #47
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Znaci Lion je super hotel samo mana je sto je malo dalji od zicara.Ok,recite a kakve su sobe,mislim kupatila,grijanje,ima li tv,telefon i kakva je hrana kada se uzme pp.
    History is made by those who dare to break the rules.

  8. #48
    ski još
    Datum registracije
    10.08.2006
    Lokacija
    Bgd
    Skije / Bord
    Atomic s9
    Godina
    63
    Poruke
    375

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer
    Znaci Lion je super hotel samo mana je sto je malo dalji od zicara.Ok,recite a kakve su sobe,mislim kupatila,grijanje,ima li tv,telefon i kakva je hrana kada se uzme pp.
    Kao sto vam rekoh bolje su skuplje dvokrevetne sobe jer su mnogo vece i imaju mogucnost koriscenja treceg lezaja. Hotel je nov te su oprema i ostali delovi enterijera potpuno novi. Mi smo imali nocenje sa doruckom, koji je svedski sto, vrlo raznovrstan. Uvece po povratku sa skijanja isli smo u hotelsku mehanu ili nacionalni restoran i uzivali u izboru jela i ambijentu. Cene u restoranu su pristojne i ne velike. Grejanje dobro, sobe sa tv, telefonom, internet nismo koristili te ne znamo da li ga ima. Jedan lep i nov hotel sa cetiri zvezdice. A sto se tice udaljenja od skijalista samo 4-5 -6 hotela su u blizini staza. Svi ostali su udaljeni. U ovom prevoz funkcionise besprekorno, a uvece vam savetujem setnju do centra, tj hotela Rile, Samokova i mnogobrojnih restorana. Po meni taj deo centra i nije nesto. Pravi BG vasar. Sretno skijanje.
    Izmenio/la D.I.M.; 21.11.2006 u 15:17.

  9. #49
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Evo ovako,posto planiram na skijanje tek u prvoj sedmici marta ali jos nisam odlucio gde bi isao(u ovom slucaju kop ili borovetz) zamolio bi ljude s iskustvom da mi kazu kako izgleda borovetz u prvoj sedmici marta tj. ima li kakvih problema s snegom ili nesto tako,mislim bojim se da nije kasno da me ne uhvati lose skijasko vreme.
    History is made by those who dare to break the rules.

  10. #50
    Member
    Datum registracije
    09.11.2006
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    Da li je neko bio u hotelu Ela?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •