Strana 9 od 16 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 81 do 90 od 159

Tema: Borovec ?????

  1. #81
    Member
    Datum registracije
    09.11.2006
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od branamaj Pogledati poruku
    Bio sam na Borovecu, hotel Chamkoria, vratio se pre neki dan. 05.01./13.01
    Prvi put u Bugarskoj. Ovo su moji utisci: negde sam na ovom forumu procitao Borovec da, samo ne u Chamkoriju. Mi nismo imali izbora, jer nigde drugde nije bilo mesta, ali mi nije bilo jasno sta ovo znaci. Chamkoria izgleda kao banka, ruzan hotel, klopa solidna, bazen mali i neupotrebljiv, jakuzi se dodatno placa, kao 4 zvezdice, a ne vredi ni 2. Sobarice su katastrofa. Mi smo bili na prvom spratu, usli smo u sobu ne u 13h, kako je trebalo, vec tek uvece.... navodno, sobarica nije stigla pre da spremi.... za sve to vreme, ona nije ni spremala, vec pila kafu u prizemlju. Sobu je spremila katastrofa> dlake na sve strane, ulepljeni sto, dlake u kupatilu, krevet nenamesten.... ovo smo mi cekali nekoliko sati..... do kraja zimovanja, nije jednu jedinu dlaku obrisala..... ne kradu, to je dobro.... sobe se dobro greju, ali nema tople vode... moras da intervenises, a onda te prozivaju i prevrcu ocima... znam ljude koji celo zimovanje nisu imali tople vode..... Ipak, sobarice na trecem spratu su potpuno drugacije i te sobe su OK.... inace, nasa odvratna soba je bila de luxe.... kakve su tek obicne? Da, i ne koristite frizider iz sobe.... cene na njemu su jedno, ali kad na kraju placate, bugari vas kradu sve za po euro/dva.... Hotel jeste na 25 min peske od centra... ali samo kad se vracate... nizbrdo.... kada iz njega idete u centar, mnogo je duze od 25 min.

    Blizu njega je hotel LION... on isto ima 4 zvezdice, ali je potpuno druga prica... divan hotel, i gle cuda... jeftiniji..!!! Moja preporuka.

    Snega je bilo, staze dobre, najam opreme 60-75eura.... moja preporuka SLS Rossignol gde za 60eura dobijate nove modele.

    Na gondoli, gore... nema snega od kraja gondole pa narednih 50 metara...??? To se nije desilo u zadnjih 30 godina, kazu ljudi... mogu postaviti slike da vidite kolicinu snega.

    Velika mana: tanjiri na crnim i crvenim stazama na Makurdziku!!!! Ko je jos video tanjir na crnoj stazi..... vozim crnu stazu, butine mi odpadnu od napora, i kad se spustim, umesto da sednem na sedesnicu i odmorim do vrha, ja sednem na tanjir, bez pauze, i onda me bole noge do vrha... pa u krug.....

    Toliko za pocetak.... ali sve u svemu, Borovec je mnogo bolji od svih nasih staza zajedno.... samo izbegnite Chamkoriju.

    Hvala ti na detaljnom izvestaju i zao mi je sto si tako lose prosao sa hotelom. Ja sam pisala o losem iskustvu momaka koje sam upoznala prosle godine u Borovecu, sa hotelom Camkoria, ali kad sam videla slike na sajtu stekla sam utisak da je hotel extra. Ajde postavi slike da vidimo koliko ima snega.
    Moja preporuka je hotel Olimp-topla voda, ciste sobe, cistacice ljubazne(nama su usle u sobu ujutru dok smo jos bili u krevetu i izvinjavale se pola sata), peskiri se menjaju svaki dan, hrana je super, i jedina zamerka je sto u kupatilu nema tus kade, nego samo slivnik:( Ni u jednom hotelu u kom sam bila nisam tako nesto videla pa sam odmah po ulasku u kupatilo otisla do momka i devojke u susednoj sobi da ih pitam da li oni mozda imaju kadu u kupatilu(mislila sam da je nasa "nestala")

  2. #82
    Member SpongeBob avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    GNU Carbon High Beam
    Godina
    45
    Poruke
    85

    Podrazumevano

    Uh sta reci posle ovakvog izvestaja .

    Mi smo prosle godine prosli savrseno i ove godine opet idemo u Alpin.


    A bas je neko postovao oglas za Chamkoriu

  3. #83
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    ja, i izgleda da sam se gadno zeznuo.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  4. #84
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.02.2004
    Skije / Bord
    Da/Rado
    Poruke
    245

    Podrazumevano

    Citam ovo i ne mogu da verujem da ima toliko ljudi kojima je hotel toliko bitan kao i to dal ima neka dlaka ili nema...
    Ja ih imam kolko `oces i vidim da se niko/"nika" ne zali...
    Za ljude koji prvi put idu na Borovec je najbitnije reci:
    Staze nisu strmije nego na Kopu (ima par delova koji jesu strmi) nego je bitnije to da su duge i super konfigurisane.
    Ali postoji jedan big problemos:Kad na Borovecu iole pocne da duva malo ozbiljniji vetar(znaci nista u odnosu na one na Kopu) onda mozes da se skijas na sopstvenom ..... jer KABINKATA NJET RABOTAT...(ruski+blg).
    Isto tako bugari znaju da bez razloga ne pustaju Jastrebec staze...
    Ali Kop ima mnogo veci izbor staza u svakom pogledu...
    U svakom slucaju ja sam uvek za varijantu da covek vidi sto vise centara moze...
    Maynard,Adam,Justin,Danny.

  5. #85
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    hotel i nije toliko bitan koliko topla voda da se istusiras posle celodnevnog skijanja/bordovanja, a koliko ljudi ovde postuju i to je bio jedan od problema.
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  6. #86
    Member SpongeBob avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    GNU Carbon High Beam
    Godina
    45
    Poruke
    85

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Z_L_I Pogledati poruku
    Citam ovo i ne mogu da verujem da ima toliko ljudi kojima je hotel toliko bitan kao i to dal ima neka dlaka ili nema...
    Ja ih imam kolko `oces i vidim da se niko/"nika" ne zali...
    Za ljude koji prvi put idu na Borovec je najbitnije reci:
    Staze nisu strmije nego na Kopu (ima par delova koji jesu strmi) nego je bitnije to da su duge i super konfigurisane.
    Ali postoji jedan big problemos:Kad na Borovecu iole pocne da duva malo ozbiljniji vetar(znaci nista u odnosu na one na Kopu) onda mozes da se skijas na sopstvenom ..... jer KABINKATA NJET RABOTAT...(ruski+blg).
    Isto tako bugari znaju da bez razloga ne pustaju Jastrebec staze...
    Ali Kop ima mnogo veci izbor staza u svakom pogledu...
    U svakom slucaju ja sam uvek za varijantu da covek vidi sto vise centara moze...
    Bas kao sto oddball kaze, zamisli da ne mozes da se istusiras 7 dana kod kuce a kamoli na skijanju!!!
    Meni je jako bitno da se posle celog dana napolju i na nekoj zimi vratim u toplo i cisto a ne da razmisljam koliko dugo neko nije cistio moj apartman ili tako nesto.
    Ja mislim da to nije luksuz nego samo osnovna ljudska potreba.

  7. #87
    Junior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Poruke
    6

    Smile Borovec 2007

    Na osnovu visegodisnjeg iskustva preporucujem svima:
    SKI AKCIJA: BOROVEC OD 23.02.-03.03.2007.
    CENA: 240 € (bus + 7 PP u hotelu***lux)
    ORGANIZATOR: PK "Visokogorci Srbije"
    INFORMACIJE: www.klubvg.org
    (Oliver 063 701 777 3)

  8. #88
    Junior Member
    Datum registracije
    19.01.2007
    Godina
    47
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    naravno da dlake nisu najvaznije. Lose sam pisao o Chamkoriji, jer mislim da zasluzuje, a bio sam objektivan. Ipak, i u takvoj Chamkoriji, meni je ovo zimovanje ostalo u jako lepom secanju. Skijanje je pre svega, bilo divno. Tacno je za gondolu, kad vetar duva, ona ne radi..... mi smo imali srece, pa se to nije desilo. Skijali smo po snegu i suncu.... Ipak, recimo, Bansko ima jos veci problem sa gondolama, jer kad tamo vetar duva, ne mozes da skijas, jer gondola te vodi na sve staze. Na borovecu, gondola ide samo na Makurdzik.
    Slazem se sa Zlim za Kop... a i za Jastrebec. Mi nismo skijali po onim lepim crvenim stazama na Jastrebecu.... zato sto zica nije radila!!!!!!! A bilo je svih uslova da radi.

  9. #89

    Podrazumevano

    bio sam na borovecu,krajem proslog meseca....
    sta reci...lepa je planina,neki je porede sa kopaonikom ali to je totalna greska....borovec je mmnnooogooo bolji po samim terenima na kojima se skija...ali,po ski liftovima...mislim da je jedan od najgorih SC evrope....
    gondola koja vas vozi na Jastrebac,vozi odprilike oko 35min...(veoma je spora..ja mislim da je to model iz 92-93...)dok svi ski liftovi koji su iznad jasebca su toliko losi,da morate da cuvate **** kada vas vozi...hehe
    takodje i ratrazi im nisu nista noviji(od gondole)jedan deo staze mogu da srede dok drugi deo ne mogu...
    sve u svemu...ceo SC se moze odvozati za jedan dan....staze imaju duzinu...ali je priroda prelepa....

    evo ako nekog interesuju slike...>>>>>

  10. #90
    Junior Member
    Datum registracije
    24.12.2007
    Godina
    42
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    matt, u kom si hotelu bio?
    Kakvo je bilo vreme, koliko stepeni? I kakva je situacija bila sa snegom, vidim po slikama da ga bas i nije bilo:-(
    Vidim da ste isli na nocno skijanje, jel to u centru ili negde iznad? Koliko naplacuju?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •