Strana 7 od 16 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 61 do 70 od 159

Tema: Borovec ?????

  1. #61
    snowboard maniac
    Datum registracije
    17.11.2006
    Skije / Bord
    Burton bullet164, Custom Wide 167
    Godina
    41
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od luxi
    Citam da si bio sa svojim kolima, pa me zanima koliko jos ima od BG do Banskog, kako je zbog kraje, dal si ih parkirao u garazi ili sta.???
    nisam bio svojim kolima, ali video sam dosta nasih koji jesu i upoznao sam neke, u hotelu Lion imas obezbedjen parking ispred hotela, nema cuvara napolju ali imaju kamere, imaju i dobro obezbedjenje u hotelu, uglavnom svaki veci hotel ima svoj parking koji je obezbedjen i samo je za goste hotela. u ovom pansionu gde sam ja bio ima dvoriste gde mozes da parkiras koje je ogradjeno sa dva metra visokim zidom tako da ni tu ne mora da se brine. i na borovecu je slicna situacija kao i u banskom.
    inace imas od BG do Banskog 540-550km zavisi iz kog dela grada kreces, veci deo puta je odlican osim oko sofije i na jednom delu od sofije do banskog gde je auto put u izgradnji, ali se brzo stize u svakom slucaju.

    a petra izvini malo smo se zaneli

  2. #62
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    @ petra:
    ski pass je 105 evra kada se kupuje tamo, mozda agencija zeli da uzme procenat.
    follow me mi se cini kao najpovoljnija agencija od onoga sto sam video, i ti hoteli koje nude cini se da uopste nisu losi. planiram sa drustvom da ove zime odemo u borovec da vidimo kako je. u banskom smo bili 3 puta i super je. ako priblizno bude i u borovecu bicu zadovoljan.
    ako je neko bio neka ostavi neke utiske, kakve su staze, da li ih ratrakuju redovno, da li je guzva na njima...
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  3. #63
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od petra
    Da li neko ima iskustva sa agencijom Magic holidays?
    Isao sam u februaru sa agencijom Magic u Bansko (valjda je to isto sto i Magic holidays?). Putovanje (znaci autobus tamo-ovamo) je fenomenalno organizovano i superkomforno, ali organizacija "na terenu" im i nije bogznasta. Ako se desi bilo kakav problem u Bugarskoj, imaju neke ovlascene zastupnike Bugare koji su ljudi poluprofesionalci. Obrati paznju na osiguranje, nece te upozoriti da osiguranje za slucaj udesa na stazi NE POKRIVA usluge Gorske sluzbe spasavnja, a ta ne daj boze usluga je preskupa, dok je samo osiguranje neka beznacajna doplata.

  4. #64
    Member
    Datum registracije
    09.11.2006
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od oddball
    @ petra:
    ski pass je 105 evra kada se kupuje tamo, mozda agencija zeli da uzme procenat.
    follow me mi se cini kao najpovoljnija agencija od onoga sto sam video, i ti hoteli koje nude cini se da uopste nisu losi. planiram sa drustvom da ove zime odemo u borovec da vidimo kako je. u banskom smo bili 3 puta i super je. ako priblizno bude i u borovecu bicu zadovoljan.
    ako je neko bio neka ostavi neke utiske, kakve su staze, da li ih ratrakuju redovno, da li je guzva na njima...

    Jel to 105 evra kad kupuju stranci ili za Bugare? Pretpostavljam da je to cena od prosle godine iz Banskog?Verovatno nema neke vece razlike za Borovec.U Argusu npr. je ski pas za 6 dana 105 evra, u Magic-u 120, a u Kontikiju 135
    Ja sam bila prosle godine u Borovecu, u hotelu Olimp, preko Argusa. Hotel je Ok, ima veliki bazen, sobe nisu nista posebno, al meni je najbitnije bilo da su ciste.Jedino sto me je nerviralo je sto u kupatilu nije bilo tus-kade, nego slivnik.Sitnica al Ove godine jos ne znam u koji cu hotel, mozda Ela, mozda Mura a mozda i vila Alpin, a ne znam ni preko koje agencije da idem.Zato "skupljam" iskustva po netu) Ti hoteli su u samom centru, dok je Olimp malo iznad, pa dok se popnes iz centra u hotel . Mada, pretpostavljam da je to za vas skijase macji kasalj Sto se staza tice, ja kao ne-skijas mogu da ti kazem da su svako vece prelazili sa necim ogromnim preko njih(izvinjavam se, al nisam upucena u tu terminologiju), a sto se guzve tice, reda za zicaru nikad nije bilo, jedino su se ogromni redovi pravili ispred onog sto te vuce. Hmm, nadam se da cu na ovom zimovanju savladati sve te izraze

  5. #65
    Member
    Datum registracije
    09.11.2006
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plageton
    Isao sam u februaru sa agencijom Magic u Bansko (valjda je to isto sto i Magic holidays?). Putovanje (znaci autobus tamo-ovamo) je fenomenalno organizovano i superkomforno, ali organizacija "na terenu" im i nije bogznasta. Ako se desi bilo kakav problem u Bugarskoj, imaju neke ovlascene zastupnike Bugare koji su ljudi poluprofesionalci. Obrati paznju na osiguranje, nece te upozoriti da osiguranje za slucaj udesa na stazi NE POKRIVA usluge Gorske sluzbe spasavnja, a ta ne daj boze usluga je preskupa, dok je samo osiguranje neka beznacajna doplata.

    Hvala ti na komentaru. Samo ako mozes da mi objasnis sta je bilo organizovano i superkomforno?Jel mislis na njihovu ljubaznost, ili sta? Posto nisam dobro razumela jer kazes da ni autobusi nisu bili nesto(jel su makar visokopodni?) a ni organizacija. Super sto si mi rekao to za osiguranje, obraticu paznju!

  6. #66
    snowboard maniac
    Datum registracije
    17.11.2006
    Skije / Bord
    Burton bullet164, Custom Wide 167
    Godina
    41
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    probajte sa argusom, ja sam isao i na zimovanje i na letovanje sa njima i bilo mi je odlicno, odlicna je bila organizacija pogotovo zimus kad sam isao u bansko. inace svi da znate osiguranje koje ovde uplacujete u agenciji je cisto ski osiguranje koje pokriva samo medicinske usluge ali ne i gorsku sluzbu, osiguranje u gorskoj sluzbi se uplacuje direktno i licno kad se stigne tamo, mislim da ne postoji mogucnost da se uplati ovde u agenciji ali opet nije lepo od njih sto to ne napomenu pri uplati aranzmana. kosta nekih 5e ili 5 leva za tih par dana, smesna cifra a nemate pojma koliko moze da znaci jer se desavaju nesrece, na svu srecu ne teske ali se opet desavaju. ali to ne znaci da ne treba da uplatite ono zdravstveno osiguranje ovde jer i to nije naivno jer ne daj boze da vam zafali nesto. najbolje kada stignete tamo na onom koktelu dobrodoslice (koji argus organizuje za svoje putnike, ne znam za ostale agencije) da pitate naseg predstavnika (opet argus ima svog coveka koji je svo vreme sa vama) sta sve i kako i gde i sve ce vam lepo objasniti.
    moja preporuka, idite u argus i pitajte gde su ove zime vodici Toma i Ivana, u kom mestu i idite tamo gde su oni.

  7. #67
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Podrazumevano

    @ petra:
    nisam skijaš, vozim bord
    ski pass treba da bude za sve 105 evra, bugarin ili stranac.
    koliko sam video na netu magic hollydays je skuplji od pojedinih agencija. uostalom surfuj netom pa vidi, zato je i google tu da ti pomogne. adresa agencije follow me je www.followme.co.yu pa baci pogled. koliko sam primetio nešto su povoljniji čak i od argus-a. ako se odlučim da idem preko agencije oni će biti moj izbor, osim u slučaju da nađem nešto povoljnije. ako se to desi - postujem čim pre
    možeš li mi reći nešto o težini staza u borovecu, recimo u odnosu na kopaonik? koliko su strme, široke, kakvo je noćno skijanje itd...
    who is afraid of death - better not live...
    ان شاء الله

  8. #68
    Member
    Datum registracije
    09.11.2006
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    Ako vozis bord ondasigurno znas i da skijasPo onome sto sam gledala cini mi se da je mnogo teze voziti bord nego skijati.Mozda se i varam.
    To za ski pas mislim da nisi u pravu, jer za Bugare je mnogo jeftiniji, zato su neki nasi pokusavali da uzmu bugarski, pa posle dobijali kao neku zabranu skijanja.O tome sam citala samo, tako da ne mogu da tvrdim. Inace, sto se agencija tice, izgooglala sam sve sto se izgooglati moglo Preko follow me necu ici jer oni nemaju u ponudi hotele koji mene interesuju. Koji hotel je tebi "privlacan"?
    Za staze mogu da ti kazem ono sto sam videla, jer isprobala na zalost nisam ni jednu:( Ima jedna staza koja nije strma i koliko sam primetila tu su uglavnom pocetnici, tu se uci skijanje, to je staza uz koju nema zicare nego ono sto vuce. Ima jos nekoliko staza koje su prilicno siroke, za moje pojmove.I jedna bas bas bas strma. Dok su drugi skijali, ja sam po njoj planinarila) I na tim stazama nikad nije bilo guzve, recimo da se istovremeno spustalo 4-5 skijasa. I ja sa sankamaSa Kopaonikom ne mogu da ti poredim jer nisam tamo bila. Ako zelis mogu da ti posaljem neke slike da vidis staze jer sam dosta slikala, mada to verovatno sve imas i na netu. Nocnog skijanja nije bilo, jer sam bila u vreme kad se sve tek zahuktavalo(31.12-7.1).

  9. #69
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od petra
    Hvala ti na komentaru. Samo ako mozes da mi objasnis sta je bilo organizovano i superkomforno?Jel mislis na njihovu ljubaznost, ili sta? Posto nisam dobro razumela jer kazes da ni autobusi nisu bili nesto(jel su makar visokopodni?) a ni organizacija. Super sto si mi rekao to za osiguranje, obraticu paznju!
    Znaci autobusi su veliki i stvarno udobni, brzi. I osoblje je bilo ljubazno. Sto je najvaznije, busevi nisu bili natrpani i cak mislim da je za svakog bilo po dva sedista. Ono tamo-ovamo te je verovatno zbunilo, hteo sam da kazem tour-retour, znaci od Bgd. i nazad.
    U principu, mislim da ako se odabere dobar hotel nista ne bi trebalo da krene naopako, a u manjim hotelima zna da bude natezanja oko dorucka, prevoza itd. Ovo je, naravno, moj utisak o Magicu vezan za Bansko, a znam da je tema Borovec.

  10. #70
    Member
    Datum registracije
    09.11.2006
    Poruke
    53

    Podrazumevano

    Super, sad je jasno. Hvala ti na komentarima. Po tvojoj prici izgleda prilicno OK agencija. Imam nekoliko u opticaju, pa cu da vikam sta sam odlucila

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •