Strana 12 od 16 PrvaPrva ... 21011121314 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 111 do 120 od 159

Tema: Borovec ?????

  1. #111
    vlada n
    Guest

    Podrazumevano

    Da li je neko bio u hotelu Ice Angels u Borovecu?

  2. #112
    Junior Member
    Datum registracije
    22.11.2009
    Godina
    44
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Da li neko moze da mi objani kako preci sa staza Jastrebac na Markudjik?. Nije mi bas najasnije po mapama. Deluje kao nemoguca mislija jer se cetvorosedeznica Jastrebac zavrsava dosta ispod krajnje stanice gondole (1.5km pesacenja uzbrdo nije opcija).

  3. #113
    Senior Member ekozelj avatar
    Datum registracije
    11.10.2005
    Lokacija
    Zaječar
    Skije / Bord
    Atomic SL 9m
    Godina
    52
    Poruke
    142

    Podrazumevano

    Tako sto se spustis do medjustanice gondole pa gondolom do vrha. Pesice ne moze bas nikako.

    Pozdrav
    Edi

  4. #114
    Member
    Datum registracije
    16.01.2008
    Skije / Bord
    volkl
    Godina
    57
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    Koja izgleda ovako
    Priložene slike Priložene slike

  5. #115
    Junior Member
    Datum registracije
    22.11.2009
    Godina
    44
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    A jel problem sa mestima, posto je verovatno puna na pocetnoj stanici a retko ko izlazi na medjustanici?

    Nesto sam se smorio sad citajuci katastrofalne komentare o Borovecu na ovom forumu http://www.j2ski.com/ski-chat-forum/...list/4851.page.

    Nadam se da nije ovako crno posto sam uplatio aranzman u terminu 30.01.2010.


  6. #116
    Senior Member ekozelj avatar
    Datum registracije
    11.10.2005
    Lokacija
    Zaječar
    Skije / Bord
    Atomic SL 9m
    Godina
    52
    Poruke
    142

    Podrazumevano

    Ma nije problem jer ma kolika gužva bila uvek ima po neko mesto u gondoli pošto ne uđe u svaku po šest ljudi koliki je kapacitet.

    Što se tiče foruma kao i na svakom forumu, razni ljudi, ponekad i zlonamerno, pišu razne stvari koje baš i ne moraju da budu tačne . Pošto si već uplatio ne opterećuj se više čitanjem nego se raduj odlasku. Što više čitaš više ćes da se smoriš. Jedina stvar o kojoj možeš da razmišljaš ali ne možeš na nju da utičeš je eventualni nedostatak snega na nižim stazama, mada sam ja tamo bio pet puta u otprilike tom terminu i uvek ga je bilo i više nego dovoljno a od prošle godine je Jastrebec pokriven topovima. Markudžik je visoko i tamo uvek ima snega i skijanje je kvalitetno.


    Evo par klipova da stekneš predstavu kako to tamo izgleda:

    -Start je na izlaznoj stanici gondole a kraj klipa malo iznad izlaza sa Jastrebec četvoroseda (to je onaj deo za koji si pitao dali može da se premosti bez gondole): http://www.youtube.com/watch?v=zPUarbv-yic

    -Start je na izlaznoj stanici gondole a kraj klipa na dnu tanjira Markudžik 1: http://www.youtube.com/watch?v=7W_0Ixv9jQ0

    -Nastavak predhodnog klipa (tanjir Markudžik 1 i spust niz istoimenu stazu ali zaobilazno gde idu početnici. Pri kraju se vidi i sama staza kojom se inače skija: http://www.youtube.com/watch?v=CkZojdkibnQ


    Obrati pažnju da se svaki dan neki od liftova servisira po unapred određenom rasporedu pa tako i ne radi taj dan. O tome se kad počne sezona informiši na sajtu firme koja gazduje liftovima: http://www.borovets-bg.com

    Ako te još nešto interesuje slobodno pitaj.

    Pozdrav
    Edi

  7. #117
    Senior Member ekozelj avatar
    Datum registracije
    11.10.2005
    Lokacija
    Zaječar
    Skije / Bord
    Atomic SL 9m
    Godina
    52
    Poruke
    142

    Podrazumevano

    Evo par slika sa Jastrebeca gde se u podnožju vidi sam Borovec:
    Priložene slike Priložene slike

  8. #118
    Junior Member
    Datum registracije
    22.11.2009
    Godina
    44
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Hvala puno na informacijama. Meni ovo deluje odlicno gledajuci snimke i fotke.

    Jel ovo na Jastrebcu niko ne skija sem tebe . Kakvo je vreme pocetkom februara? Jel ima magle i mecave? Kolko cesto se zatvaraju liftovi i staze? (Sve ovo naravno statisticki gledano, da li je to pitoma planina?)

    Cini mi se da ne postoji najnovija ski mapa Borovetca sa novim cetvorosedom na Markudžik 2 stazi.

  9. #119
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sashatod Pogledati poruku
    A jel problem sa mestima, posto je verovatno puna na pocetnoj stanici a retko ko izlazi na medjustanici?

    Nesto sam se smorio sad citajuci katastrofalne komentare o Borovecu na ovom forumu http://www.j2ski.com/ski-chat-forum/...list/4851.page.

    Nadam se da nije ovako crno posto sam uplatio aranzman u terminu 30.01.2010.

    Koliko sam ja prostudirao, glavni problem su prostitutke koje vise na recepciji. Pa, to valjda nije najgora stvar koja coveku moze da se desi.

  10. #120
    Member
    Datum registracije
    16.01.2008
    Skije / Bord
    volkl
    Godina
    57
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    Guzve na stazama na Jastrebecu uglavnom nema, sto se tice vetra prosle godine sam bio od 24.1. i bilo je i vetra i mecave, ali nisu zatvarali gondolu. Bio je dan sa tako jakim vetrom da je u gondoli na onom delu pre zadnje stanice (oni koji su bili znaju o kom delu pricam) bilo stasno neprijatno, jer je vetar fijukao i zanosio gondolu, posebno ako ste sami unutra. Za zadnjih tri godine koliko skijam tamo nikada nisam video da su zatvorili zicu zbog remonta. Mozda taj dan kada je pregled, ujutru malo sporije se stize na red, ali nista vise od toga. To za prostituke nisam bas siguran, jer otkad su Rusi preuzeli neke hotele, oni su to iskorenili. Na medjustanici uvek moze da se nadje mesto, jer uvek ima jedno ili dva mesta u gondoli.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •