Strana 1 od 16 12311 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 159

Tema: Borovec ?????

  1. #1
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.987

    Question Borovec ?????

    Pitanje,nisam nikada skijao van bih(jahorina,vlasic) i SCG(kopaonik),cujem samo pozitivne stvari o borovecu.prvo dali je to istina,da li je stvarno toliko dobro??? Sad ako jeste isao bih rado pa ma zanima koji hotel biste mi preporucili(zelim nesto sto je na stazi,dobra hrana(obavezno)i da je nocni zivot dobar.Drugo,kakve su cene tamo(u eurima)koliko otprlike kosta 7PP,7skipass,pica u kaficima,uopste sve,voleo bih da neko ko je to iskusio kaze nesto o tome.kakvo je stanje s zicarama,stazama,kakvo je obicno vreme tamo u periodu februara(jel bolje od naseg),ma uopste sve. Unapred hvala

  2. #2
    baksuz ski dude avatar
    Datum registracije
    05.12.2005
    Lokacija
    NBG
    Skije / Bord
    Atomic GS (jbg ne znam koje)
    Godina
    32
    Poruke
    482

    Podrazumevano

    Borovec pre svega ima fantastican nocni zivot ,cene su dosta jeftine(bar pre 2 god. ne znam sada).Staze su strmije nego na primer kopaoniku.
    Uredjivanje staza je solidno(umeju i oni da zabusavaju):( ,zicare su gondola,4 ili 5 cetvoroseda(ne znam tacno).Predlazem ti hotel Rila 4* ili hotel Samokov 3*.U februaru ima dosta snega ali sam doziveo pre 3 godine da je bilo +15c pa se skoro sav sneg i otpio:mad: .
    ski rules


  3. #3
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano

    Procitaj utiske sa zimovanja prethodnih sezona. Imas na glavnoj strani. Tamo se dosta pisalo o Borovecu i Banskom.
    Mislim da je Bansko mozda bolje resenje, ali ove godine je Borovec dobio 2 nova high speed 4seda i kazu da je to mnogo uticalo na kvalitet skijanja. Pa proveri, ali ne verujem da ces pogresiti sta god da odaberes.
    Pozdrav!

  4. #4
    Cafe team KOP_MANIA avatar
    Datum registracije
    05.11.2005
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Atomic
    Poruke
    346

    Podrazumevano

    Na bugarskom sajtu www.banskoski.com su mi rekli da je Bansko mnogo mnogo bolje

  5. #5
    Senior Member Milan NS avatar
    Datum registracije
    18.10.2005
    Godina
    49
    Poruke
    170

    Podrazumevano

    Baš čudno da ti na sajzu o Banskom ne kažu da je Borovec bolji, pa da lete s posle

  6. #6
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.987

    Podrazumevano

    pa dobro borba konkurencije,znaci Borovec najbolji izbor,za 400 eura moze covek da se iskija i provede kao bog!!!

  7. #7
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano

    Tako nekako, mada, vec sam ti rekao, sto se kvaliteta skijanja tice, kazu da je Bansko ipak bolja solucija. Ali Borovec deluje kao BEST BUY, odnos kvaliteta i cene mislim da je zavidan
    Aj uzdravlje

  8. #8
    Member iskra avatar
    Datum registracije
    16.11.2004
    Lokacija
    serbia
    Poruke
    30

    Smile Borovec januar, 2006.

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer
    pa dobro borba konkurencije,znaci Borovec najbolji izbor,za 400 eura moze covek da se iskija i provede kao bog!!!
    Cao Grazer!
    Evo ja sam bila u Borovecu ove zime, tj. vratila sam se za Bozic, pa mogu da ti prenesem svoje utiske.
    Prvo, staze su mnogo duze nego na Kopu , odrzavane su dobro, planina je mnogo mirnija, guzvi na zicama takoreci nije ni bilo, iako je bio spic sezone (nova godina ), jer imaju nekoliko cetvrosedeznica, kao i gondolu, naravno.
    Ski pas se kupuje preko agencije (ja sam isla preko Kon Tikija), i vazi za 6 dana, a ako hoces i za sedmi dan, mozes da dokupis (kosta 25EUR).
    Bila sam u Hotelu Olimp, koji se nalazi na stazi, i sasvim je ok, tj. ima ono sto je najbitnije (lepe, ciste sobe i odlicnu hranu), ima i bazen i saunu, ali ipak u rangu hotela sa 3 zvezde. Ako se za njega odlucis, predlazem lux sobe, jer su mnogo komfornije nego obicne, a razlika u ceni je mala.
    Cene po kaficima i restoranima su kao u Beogradu. Ima dosta pabova jer ima puno Engleza. U sustini, sto se tice tog van-ski sadrzaja, mislim da im fali malo sminke da postanu pravi evropski ski centar (ipak je to Bugarska), ali ok je .
    Jedina mana je put autobusom koji traje verovali ili ne 11 sati od Beograda, tako da definitivno treba ici kolima (mislim da vise nema nikakvih frka po putevima).
    Eto, to bi bilo ukratko

  9. #9
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.987

    Podrazumevano

    sto se tice hotela treba birati izmedju olimpa ili rila pa da covek bude zadovoljan??

  10. #10
    baksuz ski dude avatar
    Datum registracije
    05.12.2005
    Lokacija
    NBG
    Skije / Bord
    Atomic GS (jbg ne znam koje)
    Godina
    32
    Poruke
    482

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer
    sto se tice hotela treba birati izmedju olimpa ili rila pa da covek bude zadovoljan??
    jeli to pitanje, ili zakljucak
    ski rules


Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •