Strana 36 od 48 PrvaPrva ... 26343536373846 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 351 do 360 od 479

Tema: Put do Stare planine

  1. #351
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od mickeu Pogledati poruku
    koliko ja znam, a i koliko sam video u oktobru, auto put nece ici kroz Sicevacku klisuru, tj kroz deonicu gde sada ide put. on je izmesten iz trase sadasnjeg puta i vec se radi na toj deonici. trasa se negde kod Crvene reke priblizava postojecem putu, odnosno juzno od sadasnjeg puta. Auto put kod Crvene reke ide paralelno sa sadasnjim putem, a posle Crvene reke prelazi sadasnji put...
    Tako je, trasa auto-puta od Proseka do Crvene reke ide preko Ploča (kroz Bancarevo i Glogovac mislim), delom prati lokalni put.

  2. #352
    Member
    Datum registracije
    25.01.2010
    Godina
    43
    Poruke
    31

    Podrazumevano

    kolko je km otprilike deonica sa rupama od ukupne duzine. vidim da je jedan deo zakrpljen a jedan, doduse kraci potpuno nov

  3. #353
    Member
    Datum registracije
    25.01.2010
    Godina
    43
    Poruke
    31

    Podrazumevano

    mislim na put svrljig kalna

  4. #354
    Super Member
    Datum registracije
    10.11.2009
    Lokacija
    Grdelica
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    otprilike desetak km su kriticni.... tu nisu zakrpljene rupe ali malo sporija voznja i nece biti problema kad je put suv

  5. #355
    Member
    Datum registracije
    25.01.2010
    Godina
    43
    Poruke
    31

    Podrazumevano

    to i nije tako strasno. prosao sam tuda pre par godina i tad sam rekao sebi dok ne cujem da je put kompletno srednjen ne idem tuda, vreme prodje i evo sad ponovo razmisljam o tome. Ne znam da li mi skracenje od 25 km u jednom pravcu bas tolko znaci

  6. #356
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nemanja1 Pogledati poruku
    to i nije tako strasno. prosao sam tuda pre par godina i tad sam rekao sebi dok ne cujem da je put kompletno srednjen ne idem tuda, vreme prodje i evo sad ponovo razmisljam o tome. Ne znam da li mi skracenje od 25 km u jednom pravcu bas tolko znaci
    Pa ti kreni jednim putem, vrati se drugim, izmeri vreme i prenesi nam utiske

  7. #357
    Super Member
    Datum registracije
    10.11.2009
    Lokacija
    Grdelica
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Kad je suv put isplati se definitivno i finansijski i vremenski....

  8. #358
    Junior Member
    Datum registracije
    13.12.2013
    Godina
    54
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Prošle nedelje (15.12) sam išao u oba pravca deonicom Niš-Svrljig-Kalna. Zaključio da ne treba uništavati kola, pa sam ovog vikenda išao deonicom Niš-Temska-Kalna. Svi smo se smorili, a naročito deca, pošto je put sigurno pola sata duži. Vraćao se ponovo deonicom Kalna-Svrljig...

    Pozdrav,
    Miša

  9. #359
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    prosle godine sam isao putem nis-svrljig-kalna. bilo je tada bas puno snega i nisu rupe bile vidljive, jer preko njih bio sneg. mali problem jeste sto mobilni nema signal i sto put nije bas preterano obelezen, ali to je u celoj zemlji....

  10. #360
    Junior Member
    Datum registracije
    24.12.2009
    Godina
    37
    Poruke
    27

    Podrazumevano

    Deo sa rupama na relaciji Svrljig-Kalna je saniran, tj.zakrpljene su rupe, juce sam tamo prosao.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •