Strana 2 od 48 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 479

Tema: Put do Stare planine

  1. #11
    Junior Member PepiLy avatar
    Datum registracije
    01.02.2011
    Godina
    37
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Je l' postoji neko u Crnom vrhu ko bi nas vozio svakog jutra do staze i vracao nas popodne? Naravno, za odredjene novce..
    P.S. Nismo smesteni kod Zdrme, tako da nemamo organizovan prevoz.
    Unapred hvala

  2. #12
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Cool

    Citirati Originalno postavljeno od pepily Pogledati poruku
    je l' postoji neko u crnom vrhu ko bi nas vozio svakog jutra do staze i vracao nas popodne? Naravno, za odredjene novce..
    P.s. Nismo smesteni kod zdrme, tako da nemamo organizovan prevoz.
    Unapred hvala
    Вила Бабин зуб има апартман у Кални и од Калне до Коњарника имају организован превоз до Коњарника: комби са 6 места, 300 динара по човеку... Ако хоћете могу да вам дам њихов број, можда би хтели да вас возе...
    П.С. Моји другари и ја, прошле године, не памтим датум, камион за чишчење је био завејан на Јабучком равништу, успели смо да изађемо до Ждрме. Од Ждрме пешице до Коњарника... Ко воли нек изволи
    Пуно поздрава из Пирота!

  3. #13
    Junior Member
    Datum registracije
    16.01.2011
    Godina
    53
    Poruke
    27

    Podrazumevano

    Put od Svrljiga do Kalne užas koliko je slabo održavan, jutros oko 8h led je učinio svoje tako da sam prvi put u svojih 25god. vožnje izleteo sa puta zbog čistog leda na jednom delu 2-3km ispred sela IZVOR... pri brzini od 40km/h
    Ove putare stvarno treba da je sramota, na sreću bilo je bez ikakvih posledica, a u autu troje dece i ja !!!!

    Ne znam ko je od putara odgovoran za ovu deonicu , ali bi vrlo rado pozvao da im se najeb.. majke svima redom !!!

  4. #14
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    E Dragane, Dragane... Taj put nije u planu za vanredno održavanje i čišćenje uopšte. Zato se i ja raspitujem o varijanti preko Temske jer mi se čini vremenski kraćom nego preko Knjaževca.

    Put Svrljig-Kalna nikada nisam razmatrao kao alternativu baš zbog toga što se tebi danas desilo. Važno da si živ i zdrav.

  5. #15
    Super Member Buda avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    Sokobanja
    Skije / Bord
    Ficher progressor F19
    Godina
    52
    Poruke
    238

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jopopo Pogledati poruku
    E Dragane, Dragane... Taj put nije u planu za vanredno održavanje i čišćenje uopšte. Zato se i ja raspitujem o varijanti preko Temske jer mi se čini vremenski kraćom nego preko Knjaževca.

    Put Svrljig-Kalna nikada nisam razmatrao kao alternativu baš zbog toga što se tebi danas desilo. Važno da si živ i zdrav.
    Svi koji dolaze sa severa zemlje imaju nekoliko alternativnih putnih pravaca.
    Jedan je od Paraćina preko Zaječara ,Knjaževca ,Kalne ka BZ oko 158km od Paraćina .
    Drugi je skretanjem sa autoputa na Aleksinačkim Rudnicima preko Sokobanje,Knjaževca,kalne do BZ.Deonica sa više krivina ali nešto kraća oko 153 km (daljina isto od Paraćina)
    Auto karta Unesite u levom delu--add a stage-- Zaječar ili Sokobanja da bi ste dobili auto kartu za ove dve opcije.

  6. #16
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    за пут од сопотске петље (где се магитрални правац Ниш- Пирот одваја за Књажевац) е ту треба да се молите богу кад падне снег... фазон, ови наши, тј. ваши (ПП Ниш) не чисте пре 10 ујутру... то је деоница од сопотске петље до Шугрина... Шугрин је пре Калне можда 10 км... најгора деоница ја од села Церова до Шугрина, где вас чека ,,клн'' и једна фина залеђена низбрдица после села Мирковци идем сад, па вам јавим какво је стање, можда су очистили

  7. #17
    Super Member sev avatar
    Datum registracije
    26.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Superior Pro; Elan Magfire 82xTi
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Pravac Sokobanja-Knjazevac veoma ne preporucujem. Put je u IZUZETNO losem stanju.

  8. #18
    Junior Member
    Datum registracije
    26.11.2009
    Godina
    43
    Poruke
    29

    Podrazumevano

    Put od Sopotke petlje preko Temske i Kalne je katastrofalan.Zakrpa do zakrpe,rupe,ulegnuca...100 puta sam rekao da necu vise dok ga ne presvuku,al igleda da od toga nema nista.A put u vecem delu ima dobru sirinu i profil,samo treba malo volje.

  9. #19
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Pošto naselje Jabučko ravnište ide dobrim tempom biće otvoreno za sezonu 2011/12. Problem koji se otvorio je koji put osposobiti da bi se od Niša stiglo do Kalne pošto je ideja da strani gosti sleću na aerodrom Car Konstantin. Da li put Svrljig Kalna ili deonica od Sopotske petlje do Kalne. Po planu treba i jedan i drugi ali nadležnost nad oba puta delom ima i opština Niš. Prioritetan treba da bude drugo navedeni put ali taj projekat treba da se uradi zajedno sa opštinom Pirot kojoj budući deo skijališta i pripada a pod okriljem opštine Niš. Opština Pirot kaže da nema svrhe ulagati u nešto što je na dugom štapu dok opština Niš nema ništa od toga što bi se ti putevi napravili jel skijalište ne pripada njima.

    I tako se sada čekaju pare iz nekog nacionalnog fonda a onda će svako da navlači na svoju stranu i traži da novi put ide baš kroz njegovo mesto.

    Sve u svemu, ja sam više za drugo navedeni put jer je magistrala Niš-Pirot u odličnom stanju i brzo se stiže.

  10. #20
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    мало пре сам се вратио одозго... није за неку похвалу, зато што смо ми каснили, али смо по први пут ове сезено видли путаре како чисте пут Пирот-Кална(Шугрин; ПП Ниш); у пола 9 су били у селу Церова... од Шугрина до Коњарника пут очишћен, посипан сољу и ризлом(ПП Зајечар, треба им купимо пиво)... политика уништи све... ае лепо организујемо радну акцију и направимо пут... ти путеви и идејна решења... просечен је пут од Мирковаца, ал ту се бицикла изврће уназад, а и нема пара па је тај пут остао за стоку да не тупим, више ни ја не знам шта причам цепајте преко Сопот, мало успорите и понесите за сваки случај лопату, ако на пар узбрдице мора да се очисти...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •