Strana 21 od 48 PrvaPrva ... 11192021222331 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 201 do 210 od 479

Tema: Put do Stare planine

  1. #201
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Roman Pogledati poruku
    Pa ovo je macak011 Road... Direktna linija Svrljig - Kalna, nesto pre ulaska u Kalnu. To je deo gde su skinuli stari asfalt, prosirili put i tu stali sa radovima. Koliko se secam ima nekoliko kilometara takvog puta (recimo 2-4km)
    Auu, pa ja ovo nisam znao! Inace, pod snegom je sve isto, mada smo na (verovatno) tom mestu "lepo" pratili put jer smo mislili da je neki traktor ranije u toku dana ostavio kolotrage U SNEGU, a ne u ZEMLJI - ovo je horor, tacno je teze proci ovuda kad nema snega i kad je raskvaseno nego pod snegom i minusom!

  2. #202
    Senior Member Dejano981 avatar
    Datum registracije
    06.01.2012
    Godina
    42
    Poruke
    129

    Podrazumevano

    Ima tacno 2km, juce smo merili, i ika 100m jedan deo gde je mnogo izrovano, pa su ljudi izlazili i prelazili peske da bi olaksali auto da ne zakaci

  3. #203
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KoleBGD Pogledati poruku
    ... pa sad loš put, odustao sam...
    Loš put, hehe...

    Ne znam na kakve puteve ste navikli, i gde ste sve vozili, ali svi lokalni putevi tj oni koji nisu magistralni su manje više isti. Dva puta pao sneg po tri dana i svaka druga ulica u Beogradu je pokazala svoje rupe. To je kvalitet. Put od Kalne do Babinog zuba je istog i kvaliteta i tipa kao Brzeće-Kopaonik (vrh). Put do Kalne (da li od Knjaževca ili Pirota) je pesma u odnosu na Karađorđevu ulicu ovih dana, na primer

  4. #204
    Junior Member
    Datum registracije
    02.01.2013
    Godina
    36
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sasacg Pogledati poruku
    hahahaha pa sta je bre ovo???

    Ovakav je put do ski centra koji ima najveci potencijal kod nas???

    Bruka,ako je stvarno ovako...
    Pisao sam jos posle nove godine da nikako ljudi ne rizikuju preko ovog puta, ja ni Ladom Nivom ne bih isao preko ovog puta. Kakav avanturizam kakav safari, pa valjda je cilj skijati taj dan, a ne otkopavati auto iz smetova i upadanje u rupetine niz put... Put preko Pirota je ubedljivo najbolji i najbrzi...

  5. #205
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Generalno treba pratiti magistrale jer je tu prisutna mehanizacija. Moze da postoji problem ali se "konjica" ipak pojavi... A kada adrenalin prevlada uvek je tu macak Road. Pa ipak je skijanje kompletan dozivljaj, pa zasto onda bezati od adrenalina

  6. #206
    Member
    Datum registracije
    11.02.2013
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Videh danas da se na Staroj Planini najavljuju nove padavine za sredu, cetvrtak i petak ........

    Predpostavljam da ce lanci biti neophodni na delu puta od Knjazevca do Kalne kao i od Kalne do Jabuckog ravnista?

    Neki tvrde da je pravac preko Temske (skretanje sa magistralnog puta Nis-Pirot) najboji za dolazak do Kalne, u slucaju da nema velikih nanosa snega ......... iz razloga sto ostaje najmanje parce loseg puta (31 km).

    Sta mislite i koje pravce nameravate da koristite ako polazite na put u ovaj deo Srbije ovijeh dana?

  7. #207
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    ja dolazim iz Bgd, probao ih dva koja nikad nisam:
    1. preko Temske
    2. autoput Bgd-Paracin, Zajecar, Knjazevac, Kalna ako nema jakih padavina zbog Cestobrodice, mada se i ona cisti, zar ne?

  8. #208

    Podrazumevano

    Sto se varijante 2 tice dosta ti je kraca i brza da umesto na paracin- zajecar- knjazevac ide paracin-nis-knjazevac.

    Jer deo od paracina do zajecara je magistralni put i ima oko 100km ,pa zatim jos 40tak km do Knjazevca.

    A od Paracina do Nisa je autoput(sto vec znas).

    Svakako moj ti je savet varijantu 2 da izbegavas.

  9. #209
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Da, ali sam cuo da je deonica zajecar - knjazevac nova, a da je jedini zez prevoj cestobrodica. Na nis, pa svrljig sam isao uvek, ali tu je tresibaba koja ume da bude zeznuta, pa sam isao direktno svrljig-kalna sto takodje ume da bude vrlo problematicno ako pada jak sneg i duva vetar - poslednji put sam imao srece.

  10. #210
    Member
    Datum registracije
    11.02.2013
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Koliko je dug taj put od Zajecara do Knjazevca, za koji kazu da je doteran, i koliko mislite da je Cestobrodica zeznutija od prevoja Tresibabe?

    Meni se nekako i dalje cini da je put preko Temne najmanje problematican, zbog samo 31 km losijeg puta.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •