Strana 45 od 48 PrvaPrva ... 354344454647 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 441 do 450 od 479

Tema: Put do Stare planine

  1. #441
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    kamiondzije su pravi izbor. ja sam prvi put kod njih jeo mislim 1984, cini mi se.
    oduvek su drzali kvalitet i normalne cene. pre dve godine, nas cetvoro je uzelo jedno mesano meso, najeli se i jos poneli. pre naplatne rampe kod nisa, ima sa desne strane iz pravca beograda, selo Drazevac i kafana kod Marjana. coveku nisu dali da o svom trosku napravi izlaz sa auto puta. parkiras se u zaustavnoj traci i preskocis ogradu i pravac kafana. treba se posetiti.

  2. #442
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Mene interesuje neka kafana koja je na putu kad se ide preko Čestobrodice, ali dajte mi naziv ili link do sajta kafane, a ne ono treći oštri zavoj ulevo posle srušenog znaka.
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  3. #443
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.12.2005
    Lokacija
    Jagodina
    Godina
    45
    Poruke
    195

    Podrazumevano

    Na tom putu imas vec spomenutog Balasevica http://www.hotelrtanj.centarbalasevic.rs/ Poslednji put sam tamo svracao pre par godina i bili su u odnosu na kafane i restorane u tom delu Srbije dosta skuplji. Kiselo mleko jeste odlicno, ostali meni je standardan i nije bolji nego u prethodno spomenutim restoranima.

  4. #444
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Znaci tamo na dorucak

  5. #445
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    ili na veceru

  6. #446
    Junior Member
    Datum registracije
    10.02.2015
    Poruke
    19

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od mickeu Pogledati poruku
    pre naplatne rampe kod nisa, ima sa desne strane iz pravca beograda, selo Drazevac i kafana kod Marjana. coveku nisu dali da o svom trosku napravi izlaz sa auto puta. parkiras se u zaustavnoj traci i preskocis ogradu i pravac kafana. treba se posetiti.
    Kod Marjana je uvek dobra klopa i normalne cene. Samo kratka napomena: pre par meseci je bila akcija policije gde su jurili kamione koji stoje u zaustavnoj traci, jer nisu u kvaru vec u kafani, jer je bas i krivina kod kafane. Kako je sada nemam info, treba se raspitati u kafani kada se svrati da ne bude mnogo skuplja klopa

  7. #447
    Member
    Datum registracije
    02.12.2012
    Lokacija
    Nis
    Skije / Bord
    Elan Amphibio 12 2013
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    Kafana Sport u Knjazevcu, sa leve strane puta oko 1 km po ulasku u Knjazevac, odnosno, oko 300m pre T raskrsnice na kojoj se skrece levo za Nis, a desno za Zajecar. Kafana sa dugogodisnjom tradicijom, sa skromnim enterijerom i ne bas sjajnom ponudom kvalitetnog pica, ali zato sa izuzetnim rostiljem sa vrlo prihvatljivim cenama. Preporuka za kare u skrami. Preljskavice i cevapi najbolji u gradu. Za one koji su navikli na bgd cene, moze se reci da su cene smesne. Svakako vredi probati.
    Druga opcija u Knjazevcu je kafana "Kod Sase", sa desne strane puta oko 100m pre drugog semafora kad idete prema Nisu. Pored dobrog rostilja (malo je bolji onaj u Sportu), imate odlicne škembiće i svinjske kolenice. Cene takodje vrlo prihvatljive. Ne radi nedeljom.
    Treca odlicna opcija u Knjazevcu je kafana Pariz - na drugom semaforu desno do prve raskrnice, na toj raskrsnici levo do prvog bloka stambenih zgrada, u prizemlju jedne od njih je kafana, ne moze se promasiti. Odlican rostilji, posebna preporuka za carsko dimljeno. Cene slicne kao i kod prethodnih.
    Primer - za tri osobe - 3 rakije, 3 salate, 3 porcije rostilja (dovoljno da se najede gladan skijas od 100kg) i litar vina od 2500 - 3000 dinara, u zavisnosti od vrste rostilja i vina.

    Nisam favorizovao nijednu kafanu posebno, nabrajao sam ih redom kojim na njih nailazite vracajuci se sa planine.

    Svaka preporuka i za kafanu Kruna na samom ulazu u Svrljig sa desne strane puta. Rostilj kao u Kamiondzijama, a cene znacajno niže, posebno cene salata i pića.

  8. #448
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    @bokyn Hvala ti puno, volim ovako kad mi daju ljudi preciyna uputstva. Meni ne toliko, ali mom mužu je na staroj bilo toliko dobro (ski početnik), da možda ponovo odemo tamo ove zime. Kad se preračunamo čak nam dođe povoljnije nego KOP.
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  9. #449
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od salemfk Pogledati poruku
    Kod Marjana je uvek dobra klopa i normalne cene. Samo kratka napomena: pre par meseci je bila akcija policije gde su jurili kamione koji stoje u zaustavnoj traci, jer nisu u kvaru vec u kafani, jer je bas i krivina kod kafane. Kako je sada nemam info, treba se raspitati u kafani kada se svrati da ne bude mnogo skuplja klopa
    Marjan nema kvalitet,cena jeste povoljna ali o kvalitetu ne mozemo govoriti,bar sa moje tacke gledista. Vecina kioska u Nisu prodaje bolju hranu.

  10. #450
    Super Member
    Datum registracije
    06.12.2012
    Lokacija
    Pirot
    Skije / Bord
    Head Supershape crveni SL / VIST GS 614 FIS
    Godina
    34
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Jos jedna preporuka za kafanu "Sport" u Knjazevcu. Kome jos uvek nije jasno, ona se nalazi sa leve strane kada idete iz smera Kalne na ulazu u Knjazevac.
    Bio sam i kod Marjana, cena/kvalitet je za svaku pohvalu po meni...
    http://i.imgur.com/yKmeoai.jpg?2

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •