Strana 15 od 48 PrvaPrva ... 5131415161725 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 141 do 150 od 479

Tema: Put do Stare planine

  1. #141
    Hooked vuca avatar
    Datum registracije
    20.01.2011
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    72

    Podrazumevano

    Prilicno dobro poznajem Zavojsko jezero, severnu stranu pogotovo, pa mi je bas zato i cudno ... Malo tu ima prostora za bilo kakav put, onaj koji postoji je i sad uzasan, tesan i ne znam kako bi taj put mogao da se prosiri i sredi kako bi bio put do jednog ski centra ...

    ali ajde, daj Boze da sve to uspe ...

  2. #142
    Senior Member
    Datum registracije
    30.12.2012
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    Ja taj kraj odlicno poznajem,posto sam svaki ,recimo ,peti dan na jezeru ,posto imam vikendicu tamo ,pa odlicno poznajem kraj.
    Put do jezera je sirok uz malo saniranja ,odlican , od same brane na jezeru do tzv.Mrtvackog mosta na Toplodolskoj reci ima 3-4 km i postoji put ,potreban je most koji nije neka investicija, posto se tu reka prelazi i nivama u toku leta.
    Dalje do Toplog dola put je ok i lako ga je prosiriti .Od samog Toplog dola do zice nije mi poznato .Inace od Toplog dola do EPS hotela ima oko 8 km , a od podnozja nove zicare sigurno mnogo manje.
    Relacija Temska -Topli do je nerealna zbog klisure kod HE Temac koja je ogroman problem.

  3. #143
    Senior Member
    Datum registracije
    30.12.2012
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    dakle Vuco ,nije u pitanju severna strana jezera .
    To bi bilo dobro da se razvije,posto je u njenom zaledju Bratkova strana koja po mom misljenju pruza odlicne uslove za razvoj zimskog turizma i skijanja,mozda i bolje od BZ.
    To je planina koju vidite prvu preko puta recimo Suncane ka Pirotu(dakle na jugostok od nje)

  4. #144
    Super Member SRB_PI avatar
    Datum registracije
    26.01.2010
    Lokacija
    Пирот
    Skije / Bord
    NITRO ROOK
    Godina
    30
    Poruke
    638

    Podrazumevano

    Решење је гондола из Темске и гондола из села Б. Бериловац
    Чува се свеж ваздух на планини и ограничава се број возила... какви путеви, какви бакрачи

  5. #145
    Senior Member
    Datum registracije
    30.12.2012
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    To na zalost nije moguce...

  6. #146
    Junior Member jasam avatar
    Datum registracije
    25.01.2012
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Ja sam više za to da se kao u zvezdanim stazama, udarim po sisku i teleportujem se gde hoću. ALI ebi ga bože, načekaćemo se bilo koje varijante.

  7. #147
    Senior Member
    Datum registracije
    30.12.2012
    Poruke
    121

    Podrazumevano

    To sa zvezdanim stazama ,mozda i bude...

  8. #148
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Jel zna neko kakvo je stanje gore, dal' su potrebni lanci pred sam prilaz novom hotelu ili konjarniku?

  9. #149
    Member
    Datum registracije
    04.12.2008
    Skije / Bord
    Fischer RC4
    Poruke
    77

    Podrazumevano

    Tokom noci 20 cm novog snega, valjda ce ocistiti put odmah, uglavnom oprezno.

  10. #150
    Junior Member
    Datum registracije
    01.03.2011
    Godina
    41
    Poruke
    26

    Podrazumevano

    Kakav je put do SP preko Zaječara i Knjaževca (isključenje sa autoputa kod Paraćina)? Ja sam na SP bio 2 puta i oba puta isao ovim putem ali je to bilo 2008. godine. Vidim da niko skoro ne pominje ovaj pravac kao alternativu pa me interesuje zbog čega. Jeste malo duzi puta ali je bio Ok kad sam ja isao zadnji put. Hvala unapred na odgovorima.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •