Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: čampri ti čupri

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    09.12.2010
    Godina
    53
    Poruke
    1

    Lightbulb čampri ti čupri

    ma zasto da postavljate ljudi oglase kad ce wlad da wam sve to izbrise, jedino ako niste njegov prijatelj pa da vam progleda kroz prste, ... i zamolio bih doticnog da simbol POWDER TO THE PEOPLE ne koristi jer se ne ponaa u skladu sa tim znacenjem,,,, postoje sigurno znaci koji oznacavaju kapitaliste i sebicne ljude....pa neka to i postavi

  2. #2
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ja kao i svaki moderator "radim" u skladu sa pravilima foruma, kada mi se neko obrati preko PP da želi da ispravi oglas to i uradim(o) - pogotovo za aktivne članove foruma. Pošto vidim da vam je prvi post na forumu, mogli ste da ga postavite pod "pravim" tj. starim imenom.

    I voleo bi da mi objasnite pravo značenje "Powder to the people" - kada ste već pomenuli (hint: prevedite powder u google translate)

  3. #3
    Member marko.popovic avatar
    Datum registracije
    19.02.2010
    Godina
    40
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    moje shvatanje te fraze je sledece:
    Treba da podseca na mnogo poznatiju "Power to the people": During the 1960s in the United States young people began speaking and writing this phrase as a form of rebellion against what they perceived as the oppression by the older generation, especially The Establishment.
    A powder je celac, pršić, kako god.Pa sad, kad to spojite dobijate neki slogan koji želi ljudima dosta snega, neugaženog po mogućstvu

    Ako grešim, neka me autor ispravi, ali ovako ja to doživljavam.

  4. #4
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    "praha ljudi"
    Elem, kakva je to frka sa oglasima, o cemu se radi? Nisam primetio da postoje neki problemi sa oglasima sem sa onim clanovima koji foliraju osobine artikala koje prodaju, a posle ne trpe negativnu kritiku. Ajmo jos jednom: ovo nije ni buvljak, ni pijaca, nego forum.. nek me neko ispravi ako gresim

  5. #5
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Da, pršić ljudima - postoji i NGO u US pod tim imenom, a koga interesuje neka ptraži na Internetu . Ono što se ne vidi ('fala bogu) sa strane je da se neki oglasi brišu - sada mnogo manje nego pre mesec dana - kada neki korisnici okače nekoliko oglasa zaredom, a da pritom nemaju nijedan post u neOglasnim temama - ti oglasi se brišu. A to je naravno u skladu sa pravilima foruma da su mali oglasi namenjeni aktivnim članovima foruma. Postoje i "veliki" oglasi koji su namenjeni za komercijalno oglašavanje a više o njima može da se vidi u odgovarajućoj temi.

    Ova tema je prebačena u offtopic zato što je autor prvog posta u temi postavio i vic - koji je obrisan na zahtev nekoliko članova foruma (prijavili su kao "bad post")..
    Izmenio/la wlad; 13.01.2011 u 12:36.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •