Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 12 od 12

Tema: snowboarding

  1. #11
    Member iskra avatar
    Datum registracije
    16.11.2004
    Lokacija
    serbia
    Poruke
    30

    Podrazumevano

    Slike su malo manjeg formata, ali se ipak vidi da je mesto fenomenalno!
    Ima li nekih novosti u organizaciji puta?
    Ne bih da propustim tako nešto
    Jel je moguce da povedem i drugaricu? Znam da ima još dosta vremena, ali bih volela da imam sto vise informacija
    Pozdrav

  2. #12
    fruitcake donkey oddball avatar
    Datum registracije
    03.10.2005
    Lokacija
    eastern gates
    Skije / Bord
    goltes space
    Godina
    44
    Poruke
    760

    Arrow 2 iskra & all

    naravno, poenta je da nas ide sto vise. kapiram ako uspemo da bukiramo vise mesta da cemo mozda dobiti i neki popust. trenutno kako stvari stoje neki ce krenuti posle bozica (mozda cak i na badnje vece), a ostali ce doci u sledecoj turi. ja se nadam da cu uspeti da se organizujem da krenem sa prvom a da se vratim sa drugom a ovo su neke okvirne informacije koje sam dobio:
    1).priv. smestaj po osobi dnevno 10EUR (apartman 5min pesaka od gondole) &
    2).hotel 25EUR dnevno (pp, uracunate taxe, zatvoreni bazen, sauna, prevoz do gondole i jos neke sitnice).
    povratna minibusem prosle sezone bila je 50EUR (sada mozda bude 60EUR max, ali te pokupi ispred kuce u polasku i vrati te u dolasku). ako se bukira apartman savetujem da se pri dolasku dogovori sa vodjom puta da se svrati u bugarski metro i nakupuje klopa i pice (i jos kome sta treba).
    tacne termine polaska i tacne cene znacemo krajem oktobra, najdalje pocetkom novembra kada se bane vrati iz bugarske.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •