Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 69

Tema: Put za Austriju (Kaprun)

  1. #51
    Super Member
    Datum registracije
    20.02.2009
    Godina
    56
    Poruke
    246

    Podrazumevano slucajno sam obrisao pvt poruku

    Citirati Originalno postavljeno od Rossignol 8s Pogledati poruku
    Karavanke jesu 6.5 a ova dva tunela u AU smo platili 9,5 evra. Placa se na jednom mestu, koliko se secam tacno izmedju ta dva tunela. Tu oko tih tunela u AU treba malo usporiti jer ima radova na autoputu.
    Slobodno pitaj ovde- slucajno sam obrisao, pa nisam ni video sta pise, a nisam ni snimio od koga je pitanje, ali mi se sad kad sam video tvoj nickname ucinilo da je od tebe

  2. #52
    Junior Member
    Datum registracije
    11.01.2011
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    I da iznesem svoje utiske puta..

    Zbog posla sam morao da idem preko Madjarske.. Imali smo voznje 9:30h za 950km.. Isli smo preko Linza i Salzburga jer to je bio najbrzi put..

    Vracali smo se preko Slovenije i HR.. 770km, 7:10h voznje...

    Znaci odbio sam u oba slucaju samo pauze, a putarine, vinjete, granice, to je sve uracunato u vreme puta..

  3. #53
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Ušteda skoro 33% vremena. Nek košta šta košta ipak je kroz HR/SLO prava ruta
    I vreme je novac.

  4. #54
    Senior Member
    Datum registracije
    03.12.2008
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SC Ti
    Godina
    43
    Poruke
    128

    Podrazumevano

    Ljudi, hajde da se nadovežem na ovu temu, zanima me da li je neko skijao na Karpunu u avgustu mesecu i da li je to uopšte izvodiljivo? Idem u AUT sredinom avgusta pa sam mislio da par dana pustim skiju Kolliko gledam na live stream-u, ima snega i temperatura je u minusu ali ne znam da li ga ima dovoljno za skijanje?

  5. #55
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Ja pratim skoro svaki dan i temperatura preko dana nikad nije u minusu(ni na vrhu) a snega ima po vrlo malom delu staze tako da verujem da je skijanje samo za pod moranje. I po nekim pričama tu su neki profi skijaši što treniraju pa je to još dodatni minus.

  6. #56
    Senior Member wetmila avatar
    Datum registracije
    15.09.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fisher
    Godina
    56
    Poruke
    168

    Podrazumevano

    Jeste izvodljivo, skijao sam 14.8.2008. Poraniti, jer žice rade od 8 ili 8 i 15. Treba dosta vremena da se stigne do vrha, a sunce je pržilo sve jače, tako da je sve imalo smisla do podne. Posle toga je bila organizovana besplatna šetnja sa vodičem po glečeru. Na desnoj strani skijališta su staze na kojima se trenira, a malo levo su za plebs. Čak je i tabač radio. Sve zavisi od vremena, ali je skijanje definitivno moguće. Malo je bilo čudno što je na krovu automobila osim bicikla za juniora bilo i tri para skija, ali VREDELO je. Super je ugođaj, jer se odozgo vidi i Zell am See. Negde na postovima imaš i neku sličicu, a i avatar je odande.

  7. #57
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Drugo vreme bilo Kaprun je zatvoren do sredine septembra.

  8. #58
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Danas je bio dokumentarac o najvecoj nesreci u istoriji Austrije. U kaprunu je 2000 godine poginulo 155 skijasa u pozaru kad je izgorio voz-gondola. kad sam odgledao dokumentarac bio sam bez reci.
    Koliko do vas je znalo za ovo?
    History is made by those who dare to break the rules.

  9. #59
    Super Member
    Datum registracije
    26.10.2010
    Poruke
    271

    Podrazumevano

    Cuo sam, nisam gledao ( bas na zadnjem skijanju sam to komentarisao sa jednim starijim skijasem koji je bio posle toga tamo). Velika nesreca a extra skijaliste, jednostavno sudbina ili sta vec i vise voz, naravno, ne radi ali to nije razlog da ga ne posetimo

  10. #60
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Nesreca koja je skoro pa neverovatna kada je Austrija u pitanju. Nisam siguran, ali mislim da je bilo neko pregrejavanje motora.
    Kad smo vec kod Kapruna, Rossignol 8s i ja ovog vikenda zatvaramo sezonu u Kaprunu, upravo smo stigli. Vedro nebo, +1c na 800 mnv. Videcemo kako ce osvanuti.
    BG - Kaprun 6 h i 45 min sa granicama i pumpama.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •