Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 27 od 27

Tema: Iguana jakna

  1. #21
    1337 Petar avatar
    Datum registracije
    12.12.2005
    Lokacija
    Beograd - Kumodraz
    Godina
    36
    Poruke
    32

    Podrazumevano

    Ako cesh da dajesh 150E, imash Colmar jaknu za te pare. Za 6000-7000 imash odlichne jakne. Proshetaj po Knezu/Terazijama.
    edit: Nisam video da si vec kupila...

  2. #22
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Cool

    ja imam ICEPACK Jaknu od 150E ali nije kupljena u trgovinama nego preko ebaya i jakna je toliko kvalitetna,cak sam je i tusirao da vidim da li propusta i nista,je.... zapadna kvaliteta. Moj savet kupujte na zapadu. P.S.Nemislim na bosnu

  3. #23
    xxx
    Guest

    Podrazumevano

    Imam Iguana ski jaknu , za sad sam prezadovoljan, dobar odnos cena kvalitet.

  4. #24
    Zamlata
    Datum registracije
    10.08.2006
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plageton Pogledati poruku
    Ove sezone su se pojavile neke jakne sa oznakom "spider". Ima ih skoro svuda u sportskim radnjama i deluju mi vrlo solidno. Kostaju, gde god sam pitao, 5900 din, bar je tako bilo pre mesec dana. Ima ih u raznim bojama.
    Ako se misli da su to Spyder jakne onda su laznjak iz Kine 100%. Prave Spyder jakne su jako skupe i nema ih ispod 200-300 Evra minimum dok najbolji modeli mogu da idu i do 1000 evra. Sve u svemu ne bih to kupovao ni za sta na svetu.

  5. #25
    Senior Member Gimmy avatar
    Datum registracije
    06.05.2009
    Godina
    36
    Poruke
    121

    Talking

    Ja imam O'NEILL jaknu, placena 120E i prezadovoljan sam ! ! !
    Sada sam kupio jos jednu za 125E ali mi je malo velika pa sam je samo jedan dan obukao...ali potpuno isti model i stvarno je odlicna... tako da mi ta veca stoji u ormaru...
    PozZ svima

  6. #26
    Member marko.popovic avatar
    Datum registracije
    19.02.2010
    Godina
    40
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    SVE je 100% pravljeno u Kini..Ili da ne preterujem, ima nesto iz Bangladesa i Vijetnama..

    Ali koliko god kostalo u fensi buticima, verujte mi i dalje je iz KINE! Lokacija kupovine nije bitna, samo dooobro proveriti sve sto se kupuje.

  7. #27
    Ski legenda
    Datum registracije
    26.11.2005
    Godina
    54
    Poruke
    221

    Podrazumevano

    Mesto proizvodnje ne govori previse.Svi veliki brendovi su proizvodne pogone prebacili na istok.Ja imam ski odelo Schöffel proizvedeno Kini i pancerice Salomon proizvedene u Rumuniji.Roba odredjenog brenda se svuda u svetu radi po istim standardima.Problem su kopije koje da bi bile jeftine moraju biti izradjene od najlosijih materijala....
    Mislim da je nemoguce kupiti iole dobru ski jaknu ispod 100-injak eura.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •