Strana 4 od 9 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 89

Tema: Majdanpek

  1. #31
    Junior Member fuda avatar
    Datum registracije
    10.11.2007
    Lokacija
    Majdanpek
    Godina
    46
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od dj_iwan Pogledati poruku
    pozdrav svima...hvala fuda za informacije...iz negotina sam i veoma se nadam da ce biti snega i skijanja ove zime u rajkovu i da ce nekako skijaliste proraditi...
    a bio sam pre dve nedelje na stazi i sajla bese tamo...:(
    bilo bi lepo otvoriti forum na ili na bilo koji nacin izvrsiti pritisak na nadlezne...
    pozdrav...do skorog vidjenja!!!!
    A u najgorem slucaju, cuo sam da su zajecarci organizovali nekakvo skijanje na Kraljevici. Kazu da je staza oko 400 m, vrlo kratko ali kad nema snega dobar je i led... Pa ako nista ovi nasi ne urade moracemo tamo za prvu pomoc.

  2. #32
    Super Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    32
    Poruke
    363

    Podrazumevano

    Nije mi jasno zasto Skijalista Srbije primenjuju zakon selektivno, tj. svi tereni za skijanje treba da budu u njihovoj nadleznosti, a oni probrali samo ski centre koji im odgovaraju...

  3. #33
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Verovatno SS ne mogu da "uzimaju" ski centre. Vlasnici žičara su "razno razne" organizacije, neke su u vlasništu države, neke u vlasništvu opština a neka skijališta operišu u sklopu drugih kompanija.

    Najbolje se vidi na primeru Divčibara, nova žičara koju je napravila SS je u sastavu SS, stara je u sastavu kompanije (koja je sada privatna) i samim tim nije u sastavu SS. I naravno ne postoji mogućnost ni da postane osim ako je SS ne "otkupi".

    Verujem da je sličan slučaj i sa ostalim žičarama, da sa njima ne raspolaže vlada/država pa samim tim ih ne mogu "pripojiti" SSu....

  4. #34
    Member
    Datum registracije
    29.12.2006
    Lokacija
    Negotin
    Poruke
    46

    Podrazumevano

    ima li sta novo sto se tice skijalista na rajkovu? ...ako neko zna....pa napadao je sneg...sta sad???

  5. #35
    Super Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    32
    Poruke
    363

    Podrazumevano

    Pa ukrali su im sajlu sa zicare... Ako uopste budu stavili novu sajlu sumnjam da ce biti nesto pre januara

  6. #36
    Member svetskigigacar avatar
    Datum registracije
    18.12.2006
    Lokacija
    Leposavic/Beograd
    Godina
    39
    Poruke
    65

    Podrazumevano

    Skijao sam kao klinac na Rajkovu... Moram priznati da su te dve stazice sasvim OK i kad bi se malo SS pobrinula o Rajkovu, malo doradili, sredili, moglo bi tu sasvim lepo da se skija... Cini mi se da su se i takmicenja za cicibane odrzavala na toj stazi pre par godina dok je SK "Starica" Majdanpek nesto i radio... Dobra strana svega je sto u Majdanpeku i okolini uvek ima dosta snega.

    A to za sajlu... Srpska posla
    Vidi! Skijam bez zuba!

  7. #37
    Junior Member fuda avatar
    Datum registracije
    10.11.2007
    Lokacija
    Majdanpek
    Godina
    46
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od svetskigigacar Pogledati poruku
    Skijao sam kao klinac na Rajkovu... Moram priznati da su te dve stazice sasvim OK i kad bi se malo SS pobrinula o Rajkovu, malo doradili, sredili, moglo bi tu sasvim lepo da se skija... Cini mi se da su se i takmicenja za cicibane odrzavala na toj stazi pre par godina dok je SK "Starica" Majdanpek nesto i radio... Dobra strana svega je sto u Majdanpeku i okolini uvek ima dosta snega.

    A to za sajlu... Srpska posla
    Snega ima na pretek... staze su odlicne... sve je super... samo nadlezni ne vide interesa da u Majdanpeku barem nesto sto vredi preko zime radi (mislim na Rajkovo)

  8. #38
    Member svetskigigacar avatar
    Datum registracije
    18.12.2006
    Lokacija
    Leposavic/Beograd
    Godina
    39
    Poruke
    65

    Podrazumevano

    Ma znam covek, cesto ja tamo boravim, posto imam rodbinu u Mpeku. I mnogo mi je zao, jer potencijal je ogroman, a niko nista ne radi!
    Vidi! Skijam bez zuba!

  9. #39
    Member
    Datum registracije
    29.12.2006
    Lokacija
    Negotin
    Poruke
    46

    Podrazumevano

    dal je moguce da nece biti skijanja ove zime u rajkovu?????!!!!
    ...pa prosale godine im je bio izgovor da nema snega....doduse,tako i bi....a sad snega ima,staze odlicne i sta sad...jer stvarno nema sanse da ista bude????
    ...molio bih za neki broj telefona, kako bi mogao da se cujem s nekim ako nesto bude u zadnjem trenutku...

  10. #40
    Junior Member beerfest avatar
    Datum registracije
    25.12.2007
    Skije / Bord
    moz jedna daska a moz i dve
    Godina
    39
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Da li je neko upucen sta se desava sa stazom na majdanpeku, taman sam ove godine nasao nekog kod koga bih mogao da se uvalim da spavam kad cujem da su pokrali motore i jos neke delove sa zicare

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •