Strana 3 od 9 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 89

Tema: Majdanpek

  1. #21
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Mi MANIJACI smo ove godine u vise navrata planirali da skoknemo do Rajkova, ali nam je sve nesto drugo bilo prece (doduse jedan deo sabackog ogranka je bio) ...druga stvar kada god smo zvali hotel u Majdanpeku i broj SC koji upravlja skijalistem niko nam se nije javio tako da nismo ni mogli bilo sta da organizujemo....
    Izgleda da je za ovu sezonu vec kasno....:(
    Ima li neko njihove prave telefone.....zna li neko na sta lici hotel u Majdanpeku...znam spolja , nego me zanima unutra ?

  2. #22
    Instruktor za uzivanje Symon avatar
    Datum registracije
    17.12.2005
    Godina
    61
    Poruke
    222

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od CrazyKong
    Mi MANIJACI smo ove godine u vise navrata planirali da skoknemo do Rajkova, ali nam je sve nesto drugo bilo prece (doduse jedan deo sabackog ogranka je bio) ...druga stvar kada god smo zvali hotel u Majdanpeku i broj SC koji upravlja skijalistem niko nam se nije javio tako da nismo ni mogli bilo sta da organizujemo....
    Izgleda da je za ovu sezonu vec kasno....:(
    Ima li neko njihove prave telefone.....zna li neko na sta lici hotel u Majdanpeku...znam spolja , nego me zanima unutra ?
    Pozdrav za Crazy-a informacije o skijalistu 030581512 broj recepcije hotela 030581338 ili 388 nocenje s doruckom u dvokrevetnoj 995 dindzi a u trokrevetnoj 955 dindzi nismo ulazili u hotel tako da ne znam kakav je unutra ako sam ti ista pomogao toliko

  3. #23
    Member
    Datum registracije
    29.12.2006
    Lokacija
    Negotin
    Poruke
    46

    Podrazumevano

    ljudi pozdrav...posto mi je meni najblize skijaliste rajkovo( iz negotina sam) , molio bih za vise informacija o sezoni 2007(ima snega,nema snega,kad radi zica ako radi i to)???
    hvala !!!

  4. #24
    Junior Member fuda avatar
    Datum registracije
    10.11.2007
    Lokacija
    Majdanpek
    Godina
    46
    Poruke
    5

    Podrazumevano Rajkovo

    Ljudi, ja sam skijas iz Majdanpeka i... daklem ovako:
    Ski centar Rajkovo ima velikih problema, jer van sezone lokalno stanovnistvo obavezno razbije i pokrade infrastrukturu sa staza. Narocito im je zanimljivo da kradu delove ski zicare. Pre par godina su krali drva pa je jedno stablo palo preko lifta, cele sezone nas je zezala ta koturaca zbog toga. Znaci nadamo se da ce ove godine sve raditi kako treba. Staze nisu toliko opasne kao sto se prica (procitao sam u nekom od prethodnih postova), cak sta vise super su i multifunkcionalne. Hotel "Golden Inn" je privatizovan i sredjen, ali je veoma velika navala tako da nije sigurno da se moze naci slobodna soba, ali tu je privatni smestaj koga u Majdanpeku ima puno i koji je skoro dzabe!!!
    na youtube-u ima snimaka sa ski staza van sezone, na snimku jedan od nasih iz ekipe prica o stazana i iznosi neke tehnicke podatke. Ukucajte samo Majdanpek u sreach box i nacicete lako.
    Toliko za sada, pozdrav i pitajte ako Vas jos nesto interesuje, vrlo rado cu Vam odgovoriti obzirom da se trudim da budem u toku.

  5. #25
    Member CianiD avatar
    Datum registracije
    13.12.2005
    Skije / Bord
    Flow Merc
    Godina
    41
    Poruke
    73

    Podrazumevano

    Ima li snega na Rajkovu? Ima li josh onih box-eva na manjoj stazi? Jel su radili neshto u poslednje 2 god tipa krchenja staze i onog shiblja sa strane?

  6. #26
    Junior Member fuda avatar
    Datum registracije
    10.11.2007
    Lokacija
    Majdanpek
    Godina
    46
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od CianiD Pogledati poruku
    Ima li snega na Rajkovu? Ima li josh onih box-eva na manjoj stazi? Jel su radili neshto u poslednje 2 god tipa krchenja staze i onog shiblja sa strane?
    Nocas je pao sneg ovde kod nas, ali juce sam cuo jednu veoma obeshrabrujucu vest. Naime, neko je ukrao sajlu sa ski lifta :(
    Sad nam samo ostaje da se nadamo da nadlezni iz sportskog centra "6. avgust" biti posveceniji svome poslu u odnosu na naredne godine i srediti to. Prica se da zicara koja ne radi godinama na Crnom Vrhu pase original sa ovom nasom i da nije nemoguce da se rezervni delovi uzmu sa nje... pa ako ovi nasi konacno hoce makar nesto da urade.. eto im neka uzmu tu sajlu i neka je montiraju ako nemaju para za novu.

  7. #27
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od fuda Pogledati poruku
    Nocas je pao sneg ovde kod nas, ali juce sam cuo jednu veoma obeshrabrujucu vest. Naime, neko je ukrao sajlu sa ski lifta :(
    Sad nam samo ostaje da se nadamo da nadlezni iz sportskog centra "6. avgust" biti posveceniji svome poslu u odnosu na naredne godine i srediti to. Prica se da zicara koja ne radi godinama na Crnom Vrhu pase original sa ovom nasom i da nije nemoguce da se rezervni delovi uzmu sa nje... pa ako ovi nasi konacno hoce makar nesto da urade.. eto im neka uzmu tu sajlu i neka je montiraju ako nemaju para za novu.
    Nek montiraju novu sajlu....taman da obraduju jos nekog iz okoline...eeeee zemljo Srbijo

  8. #28
    Junior Member fuda avatar
    Datum registracije
    10.11.2007
    Lokacija
    Majdanpek
    Godina
    46
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od CrazyKong Pogledati poruku
    Nek montiraju novu sajlu....taman da obraduju jos nekog iz okoline...eeeee zemljo Srbijo
    Ma nama ovde je sve jedno, samo da sve radi kako treba i da skijamo brate... U Majdanpeku ima puno skijasa, a i u okolini ovo je najbolje skiajliste... Nemaju svi kintu za Kop.. Ali to ovima iz sportskog centra (da ih ne imenujem) izgleda da ne vredi.

    Pada mi napamet ideja da na najposecenijem javnom forumu majdanpeka postavimo temu Ski centar Rajkovo i da svi vrsimo non stpo pritisak preko sajta na direktora sportskog centra, mozda to upali... obzirom da je forum zaista posecen i da ce on to cuti sigurno

    Ili ne znam sta vec da radimo, aj dajte neki predlog

  9. #29
    ski još
    Datum registracije
    10.08.2006
    Lokacija
    Bgd
    Skije / Bord
    Atomic s9
    Godina
    63
    Poruke
    375

    Podrazumevano

    Pare su čudo.

  10. #30
    Member
    Datum registracije
    29.12.2006
    Lokacija
    Negotin
    Poruke
    46

    Podrazumevano

    pozdrav svima...hvala fuda za informacije...iz negotina sam i veoma se nadam da ce biti snega i skijanja ove zime u rajkovu i da ce nekako skijaliste proraditi...
    a bio sam pre dve nedelje na stazi i sajla bese tamo...:(
    bilo bi lepo otvoriti forum na ili na bilo koji nacin izvrsiti pritisak na nadlezne...
    pozdrav...do skorog vidjenja!!!!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •