Strana 9 od 11 PrvaPrva ... 7891011 PoslednjaPoslednja
Rezultati 81 do 90 od 105

Tema: Krvavec - Skibus ski vikendi

  1. #81
    Član Biblioteke Tucko avatar
    Datum registracije
    24.12.2008
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Nordica FireArrow 80 Ti
    Godina
    54
    Poruke
    58

    Podrazumevano

    Hvala na detaljnom opisu, zao mi je zbog aparata ali takve se stvari desavaju, ajde malo pojasni onu pricu o "taktici sa karticom koja omogucava konstantno grejanje". Nije mi bas najjasnije ali slutim da si hteo da kazes da grejanje nije celodnevno ?!? Sve ovo me zanima zato sto idem tamo za Sretenje naravno preko SkiBus-a.

  2. #82
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sasakv Pogledati poruku
    Ono što još treba dodati je da su cene na stazi jako umerene ako imate u vidu da ste na skijalištu. Sa skibus popustom od 20% ...
    E, sada o Snoviku: jedna reč: fantastično. Neprilagođeno skijašima, ali uz malu taktiku oko kartice koja omogućava konstantno grejanje, i taj problem je mogao biti rešen. Bazenski kompleks (da ne kažem spa centar) je fantastičan i za oko i za uživanje u njemu. ... Hrana u restoranu vredna tih dodatnih 5e za doručaki 7 za večeru.
    Vaistinu!!! U glavnom kafiću na stazi koji se zove "plaža" kad se uračuna skibus popust može da se prezalogaji nešto, da se čovel založi malo po recimo pristojnim cenama. Klopa je jako dobra u plaži, a porcije su solidne (makar je tako bilo za sretenje 2010. godine). Terme Snovik zaista se može jednom reči opisati: FANTASTIČNO. Sobe prostrane, nove, udobne, bazen isto tako. Fora sa karticom je u tome što se kad napustite sobu sve gasi struja, svetlo, ali i grejanje . Dakle kada ponesete karticu koja vam služi kao ključ i koju stavljate u da se uključi struja, grejanje staje. Da vam sobe ne bi bile ladne kad se vratite ostavite umesto kartice od vrata bilo koju drugu karticu (stari kop ski pass, karticu za gradski prevoz, bilo koju plastificiranu, isprobajte mislim da sve rade) I PROBLEM LADNE SOBE JE REŠEN!!!

    Baš mi je drago što ste se lepo proveli na Krvavecu!!!
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  3. #83
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    ...pa onda nije pravilno resen sistem sa karticom...kartica gasi kompletnu struju ali obicno bi trebalo da ostane da radi grejanje i na primer bojler, ako nije centralni...mislim nema silsa na planini da ne radi grejanje dok nisi u apartmanu...

  4. #84
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od SnowBeliever Pogledati poruku
    ......mislim nema silsa na planini da ne radi grejanje dok nisi u apartmanu...
    Pogotovo ukoliko dolazish pokisao sa staze i tada shvatish za to grejanje. PROBLEM NE MOZE DA SE RESHI!
    pre ovog iznenadjenja donji deo busa je odlucio da se ne zaustavljamo u supermarketu tako da se nismo se opskrbili namirnicama(shecer, chaj etc. sve sto je potrebno nazeblim likovima)
    Drugi dan kad smo krenuli polumokri skontali smo u busu da su se svi grejali na ringle... to jutro smo isli do prodavnice koja je 3-4km udaljena od Termi. Ne postoji bus prevoz a ni taksi prevoz, odvezao nas je neki lik i nije hteo da nam naplati, sto je ispalo kul....
    Isto jutro sam zaboravio ski pass koji je ostao na sushenju i na srecu Vlada i Marko(Ski Bus) bez problema uspeli su da mi iscimaju na blagajni jednodnevni ski pass... Preostali deo dana je bio savrshen!
    Krevet nisam probao, spavao sam na nekoj ugaonoj garnituri na izvlachenje koja i nije bash preterano shiroka za dvoje ljudi.
    Mi smo konkretno najvishe problema imali sa grejanjem jer zbog alergijske reakcije nismo mogli da palimo klimu a radijator i nije nesto radio. gasili su ih oko 00h a palili nakon 7h.
    cene pica na stazi, bazen necu ni da komentarishem jer sam zbog skijanja otisao tamo a cinilo mi se sto je ispalo kul zbog guzvi da je veciina ljudi utehu nalazila u chashi na stazi...
    Ski rental. Licno nisam nista iznajmljivao ali dvoje je iz moje ekipe. za 15 jura to bi bilo to. dosta krsh skija uz par solidnih modela tipa Elan SLX...korektni ljudi sto rade i u sustini OK.

    Kartica
    je idiotluk totalni pogotovo ako je ekipa u 2 nazovimo apartmana kao sto smo mi bili i sad da bi ovi iz drugog u kojem nema kuhinja usli i blejali kod nas moraju da ponesu karticu ili da zaglave vrata sa nekom papucom ili nesto(deshavalo se i par puta da ostane kartica ili se razmagnetishe pa mora da se ide do recepcije).Ona brava je cist promashaj...
    To sto je put trajao nekada i sat vremena do gondole nekako smo podneli ali i nije bash korektno. Dacemo drugu shansu Krvavecu da ga vidimo u boljem svetlu kapiram da je bilo vishe snega/staza bilo bi i manje zamerki(a nisam ih naveo sve). U sustini bilo je OK, sto je najvaznije stao sam na svoje skije nakon 7 meseci! Poslednji dan kad sam uspeo da vidim manje vishe ski centar ne mogu se sloziti sa ostalima niti ga porediti sa Kopom jer meni izgleda mnogo bolje od istog. Jeste manji ski centar ali pruza dosta mogucnosti. Prva dva dana dok je radila ta mala staza od 600m skontali smo da se nigde i nikada u zivotu nismo bolje zezali na tako maloj stazi(ustvari van te staze )

  5. #85
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano Prijatne smuko

    PRIJATNE SMUKO !!!
    ne stigoh da editujem u ovih 10 dozvoljenih minuta
    krva.gif
    find your smile

  6. #86
    Member
    Datum registracije
    08.10.2011
    Lokacija
    Kraljevo
    Skije / Bord
    Head iSupershape Magnum 2012
    Godina
    50
    Poruke
    49

    Podrazumevano

    Vidite, Snovik nije pravljen za skijaše i zato nije podređen skijaškim (ne)prilikama. Zato su ti problermi sa hladnim sobama, a rešenje za vas koji opet idete smo izneli (tačnije, koleginica Sunčica ga je opisala pre mene). Osim što nije građen za nas skijaše (to je ipak BANJA) građen je u eko stilu i ima za cilj uštedu energije, pa je i to razlog što kada otvorite prozor grejanje prestaje da radi, a kada izvadite karticu nestaje struje u celom apartmanu. Složio bih se da je tip sa otvaranjem vrata karticama budalast, jer smo i mi postavljali obuću da nam se vrata ne bi zatvorila kada odemo u komšiluk, ali verovatno ima veze sa bezbednošću.

  7. #87
    Super Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    Beograd i okolina
    Skije / Bord
    Snowboard, komada nekoliko
    Poruke
    207

    Podrazumevano

    To sa vratima ima veze i sa navikama. Po evropi su svugde ulazna vrata takva da se spolja uglavnom samo kljucem otvaraju, i tamo vec imaju izgradjen refleks da ne izlaze bez kljuca. Mi nemamo, neko se mozda i ne seca kada je zakljucavalo kucu, jer uvek ima nekoga, i onda lako zaboravljamo na cinjenicu da vrata ne mogu da se otvore spolja na kvaku.

  8. #88
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grimani Pogledati poruku
    PRIJATNE SMUKO !!!
    ne stigoh da editujem u ovih 10 dozvoljenih minuta
    krva.gif
    find your smile
    PRIJETNO SMUKO

  9. #89
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    Hvala lektoru Mr. Skimanu i izvinjavam se zbog brzopletosti. Pored PRIJETNO SMUKO tri dana se provlacila jedna pesmica kroz nashe umove a poneli smo je iz Srbije.
    Ubitacna kombinacija ;D

    Mayer Hawthorne - Maybe So Maybe No

    evo josh par slicica

  10. #90
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Nema na čemu.....važno je da ste se lepo proveli....a mi startamo ovog vikenda na domačem brdu.....ohyeah

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •