Strana 10 od 11 PrvaPrva ... 891011 PoslednjaPoslednja
Rezultati 91 do 100 od 105

Tema: Krvavec - Skibus ski vikendi

  1. #91
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Krvavec 18.12.2011.

  2. #92
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Lepo, lepo.....BTW ovaj film snimio prvi čovek SLO DEMO TEAMA....

  3. #93
    Junior Member
    Datum registracije
    01.11.2011
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Evo jos jedan snimak sa tog vikenda

    http://www.youtube.com/watch?v=QlLfQm2PzuI

  4. #94
    Banned
    Datum registracije
    29.02.2004
    Lokacija
    Zemun
    Godina
    48
    Poruke
    133

    Podrazumevano Krvavec od 2. do 4. marta

    Aranžman Skibusa za Krvavec je super. Bio sam na produženom promo ski vikendu od 2. do 4 marta 2012. i za 99€ smo dobili mnogo više od onoga što smo objektivno platili. Staze na Krvavecu su zahtevne, ima 2-3 plave od oko 10-tak staza. Vikend, tj 3 dana skijanja na Krvavecu za dobre skijaše je prava mera da se lepo naskijaju i da im ne bude dosadno. Imali smo sreće sa vremenom, bilo je sunčano ali i relativno toplo. Ipak, staze su bile dobre bar pre podne, a snega dovoljno. Apartmani u termama Snovik su komforni tj prostrani, čisti, novi, sve je od drveta, kuhinja kompletno opremljena. Večera za 7 € u Termi Snovik vredi svaki cent . Bili smo u prilici da jednom kupimo hranu u nekom supermarketu/hipermarketu i cene su vrlo pristojne. Jogurt 500g 0,59€, 10 jaja 1,25€, 1l mleko 0,57 € itd. Mislim da je čak nešto jeftinije nego u Srbiji. Osoblje u hotelu je krajnje ljubazno i što je najbolje bazen sa masažerima je svakodnevno besplatno na raspolaganju. Doplata za saunu je 8€ za ceo dan.U svakom slučaju, sve pohvale Skibusu kao organizatoru i ljudima iz termi Snovik. Tako visok nivo usluge za te pare je nemoguće dobiti. Samo ski pas za 3 dana je 76€, a mi smo za 100€ dobili još smeštaj u apartmanima sa 4 zvezdice i prevoz iz Beograda.

  5. #95
    Banned
    Datum registracije
    29.02.2004
    Lokacija
    Zemun
    Godina
    48
    Poruke
    133

    Podrazumevano

    ... staze su vrlo široke i dobro održavane tih dana.

  6. #96
    Member
    Datum registracije
    19.11.2009
    Poruke
    56

    Podrazumevano skibus - ski opening 2012/2013

    Ide li neko? Ima li snega trenutno?

  7. #97
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Juče sam čula od druga koji ide tamo na otvaranje da je počeo neki snegić da pada i da su uključili topove. Kad sam ja išla tamo pre par godina na Sretenje, pored staze su nicale visibabe, ali staza je bila vrlo dobro urađena i utegnuta.
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  8. #98
    Member
    Datum registracije
    19.11.2009
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    Ja sam uplatio na razik. Miriše da će biti snega. Kako je u odnosu na Kop?

  9. #99
    Junior Member zverko 77 avatar
    Datum registracije
    27.02.2011
    Lokacija
    Loznica,Srbija
    Skije / Bord
    Salomon Enduro XT 800
    Godina
    45
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Ja sam bio prošle godine i bilo je dobro,bio sam smešten u Snoviku,sve je super počev od apartmana,restorana i naravno bazena i spa centar koji nam je bio dostupan.Ja sam se hranio u restoranu jer sam išao bez porodice i bilo je više nego odlično,švedski sto je i doručak i večera,12 eura su doručak i večera i ima svega.Bazen je odličan,voda je 32 stepena ima nekih vodopada,tunela,masažera itd.
    Ono najvažnije i zbog čega svi idemo je skijanje.Staze su dobre ali ih ima malo,sve je pokriveno veštačkim snegom.Prošle godine su prvi dan pustili samo jednu stazu pa je bilo gužve,ali snega je bilo na svim stazama.Drugi dan su pustili još jednu stazu ali je jednosed nekoliko puta stajao i ljudi su visili u korpama po nekih desetak minuta.Treći dan je bio extra putili su čak tri staze,mada smo prolazili ispod trake i išli još jednom stazom koja je bila zatvorena i opominjali su nas ali smo išli.Sve u svemu skijanje je bilo dobro,provod je bio dobar.
    Imali smo dve opcije što se izlazaka tiče,išlo se u kupovinu u Intersport u Kranju i neka diskoteka takodje u Kranju.Ja sam išao u Intersport i obilazak Kranja,imali smo popust na sve artikle i povraćaj pdv-a.Moji cimeri su bili u diskoteci i bilo im je super došli su u četiri ujutru,ali nisu mogli da ustanu za skijanje.
    Sve u svemu utisak je odličan,tri puna dana skijanja za 100 evra nigde nema i još onakav smeštaj i korišćenje spa centra,nemam reči.
    Što se tiče razlike Kopaonika i Krvavec razlika je ogromna,na Kopaoniku ima daleko više staza i smestaj je u ski centru dok u Krvavecu ima samo jedan hotel na stazi a ostali smeštaj je u podnožju planine i dalje,mi smo bili udaljeni od staze nekih tridesetak kilometara.Svako jutro bus nas je vozio do podnožja planine,tu se presvučemo u busu i idemo na početnu stanicu gondole,gondolom izlazimo na početne stanice ostalog transporta.
    Sve ovo ponavljam i ove godine ali vodim suprugu i ćerku,tako da se vidimo tamo.

  10. #100
    Member
    Datum registracije
    19.11.2009
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    Nadam se da će ove godine biti više staza u funkciji. Hvala na iscrpnom odgovoru! Još samo jedno pitanje. Kakva je bila oprema koju ste iznajmili?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •