Strana 5 od 10 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 91

Tema: Najjeftiniji smestaj na Kopaoniku

  1. #41
    Super Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    Beograd i okolina
    Skije / Bord
    Snowboard, komada nekoliko
    Poruke
    207

    Podrazumevano

    u Jugobanci je PP oko 4000, ja danas uplatio za sestru, njenog klinca i mene da idemo od 3-6 januara

  2. #42
    Super Member
    Datum registracije
    26.10.2010
    Poruke
    271

    Podrazumevano

    I Konaci imaju dobru cenu (deo koji nije renoviran), a sobzirom na polozaj mislim da je to opcija koju ne treba zanemariti ni malo. Jedino treba naci jos 3, 4 druga i to je to

  3. #43
    Member
    Datum registracije
    17.12.2010
    Godina
    44
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    Mislim da je JAT definitivno sto se tice cene i onoga sta se za nju dobije najpovoljniji. U njihovom restoranu moguce je i rucati za smesne pare. Mislim da je doplata za polupansion od 1650 din nepotrebna. U martu 2009. kada sam ja bio kompletan meni (supa, glavno jelo po izboru od tri ponudjena za taj dan, salata) za 400 din. Cena na nivou nekog prihvatilista a rucak za svakog normalnog coveka i po kvalitetu i po kolicini ok. Ne verujem da je cena ove godine nesto drasticno veca, realno bi bilo da je oko 500-600 din.Ako je neko bio i zna neka javi. Ove godine za Srebrnu lisicu objavljene su cene koje su koliko vidim na nivou JAT-a tako da i tu opciju treba razmotriti. Kakav je smestaj nemam pojma, kazu da su nesto renovirali ali ne bi trebalo da je losiji od JAT-a.

  4. #44
    Super Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    Beograd i okolina
    Skije / Bord
    Snowboard, komada nekoliko
    Poruke
    207

    Podrazumevano

    Prva polovina januara:
    i koliko sam shvatio, u aprtamanima je problem za unapred rezervisati 2-3-4 dana

    Konaci: 1+1 - 81e dnevno, 2+1 - 90e dnevno / 23 eur po osobi dnevno (krevet)
    Jat: 1+1 - 497eur, 2+1 - 560 eur (7 dana)/ 20 eur po osobi dnevno (krevet)
    Jugobanka PP - 4056-4333 din po osobi dnevno / 40 eur po osobi dnevno (PP)

    Znaci, sa low budget ishranom sto nije strashno za tih nekoliko dana moze da se napravi razlika oko 10 eur.


    mart:
    Konaci 2+1 - 55 eur/dan = 14 eur po oosbi (krevet)
    JAT 2+1 - 234 / 7dana = 8,5 eur po osobi (krevet)
    Jugobanka PP : 2600-2900 = 27 eur po osobi (PP)

    JAT i Jugobanka zadrzavaju odstojanje, i JAT je najpovoljniji za low budget, a Jugobanka je zgodna za nekoliko dana ko voli da ne misli mnogo

    i naravno, pitanje navika, meni recimo na moru ne odgovaraju nikakvi aranzmani sa hranom, a na planini mi je ok jer taman ustanem na vreme, pojedme nesto i pravac staza, vratim se tamo posle 4 sata, raspremim se, malo odmorim i popijem kafu, i onda ide vecera koja je za moje pojmove ionako blize terminu rucka, i to mi je sasvim dovoljno. Uvece drustvo + pivo

  5. #45
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Podrazumevano

    aj da skinem paučinu s ove teme, jel i dalje Kragujevačko odmaralište na Kop-u najjeftinija varijanta ?

  6. #46
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Na tu 'sobu na tockovima' samo nalepis "BOGNER" preko imena kampera i sve ok, jer gore vazi: "ko nema Bogner, celava mu keva!"
    Inace, proslih godina bio sam u app Kostic, Treska, krevet bio 10e, a PP je uz doplatu nesto smesno, recimo 15-18e po osobi - doplata oko 5e na cenu kreveta... Ne znam danas.

  7. #47
    Junior Member
    Datum registracije
    28.01.2011
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    @plecko
    Znam za cetvorokrevetni apartman, u suvom rudistu ima za 5000, cetiri kreveta, kuhinjica i kupatilo. Vidljivo neodrzavanje u poslednjih 30 godina, ali cisto i grejanje do cini mi se +30 : )
    a u kragujevackom je cini mi se ista cena, sobe su novije, lepse na pogled, ali nemaju ni kuhinju, samo cetiri kreveta i kupatilo i tacka. Ni i ujednom ni tv ni nista drugo.

  8. #48
    Member
    Datum registracije
    12.01.2013
    Poruke
    50

    Podrazumevano

    najjeftinija varijanta je kamper i veruj mi najzanimljivija, jos ako si avanturista .... FULLL
    ali najverovatnije bi te gore na Kopu gledali kao najveceg ciganina, bez obzira sto spavas u `sobi na tockovima` koja kosta 50-60 hiljada evra al libo te patka

  9. #49
    Ski Magare CrazyKong avatar
    Datum registracije
    17.01.2005
    Lokacija
    BG
    Godina
    51
    Poruke
    910

    Podrazumevano

    Ja natracah na ovo danas http://www.asapartmani.ming.rs/
    Cene za PP vise nego povoljne (13e)

    Ima li neko neko iskustvo ili komentar pošto se brat popalio da ide?

  10. #50
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macak011 Pogledati poruku
    Na tu 'sobu na tockovima' samo nalepis "BOGNER" preko imena kampera i sve ok, jer gore vazi: "ko nema Bogner, celava mu keva!"
    Inace, proslih godina bio sam u app Kostic, Treska, krevet bio 10e, a PP je uz doplatu nesto smesno, recimo 15-18e po osobi - doplata oko 5e na cenu kreveta... Ne znam danas.
    čekaj mačak... kakva "soba s točkovima", ajde malo pojasni te tvoje pojmove(ne spava se valjda u kamp prikolicama)

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •