Strana 4 od 10 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 91

Tema: Najjeftiniji smestaj na Kopaoniku

  1. #31
    Senior Member
    Datum registracije
    18.12.2008
    Lokacija
    Bliski istok
    Skije / Bord
    Fire Arrow 74
    Godina
    50
    Poruke
    124

    Podrazumevano

    ima li tu negde jos smestaja po toj ceni, druga polovina januara? za dvoje, ili troje? muka mi od paljenja auta svakog dana, lomatanja od treske do tu i trazenja parkinga...

  2. #32
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od etnies Pogledati poruku
    izgleda da je nekom doslo iz dupeta u glavu,do pre godinu dana nije postojao nijedan hostel na Kopu,sada ih ima 3!U to ne racunam ucenicke domove i sl.
    Ljudi dajte malo više informacija, jel ovo neki tizing?

    Gde su ta tri hostela, kako se zovu, imaju li neki sajt ili kontakt telefon?

    Hvala

  3. #33
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    36
    Poruke
    340

    Podrazumevano

    Grand, Suvo Rudiste ( valjda se tako sada zovu konaci ), Klub A. To je valjda u centru, e sada ja mislim da je hotel i Putnik, a za jugo banku vise nisam siguran sta je.

  4. #34
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    pričamo u 3 hoStela...

    (a hotela ima i još dosta)

  5. #35
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Sad imam isti problem. Dakle, s drugaricom bih išla za vikend na Kop i treba nam jeftini smeštaj za dve ili za tri osobe (ne apartman). Na netu nalazim samo apartmane i cene koje nisu izmenjene još od početka sezone. Jel zna neko gde može da se nađe smeštaj za vikend na KOpu (u centru)?

  6. #36

    Podrazumevano

    Po meni je Rtanj najjeftiniji i sobe za dvoje i troje su skroz ok ali ne znam da li ti odgovara posto nije u tzv centru kopa.

  7. #37

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od kicblo Pogledati poruku
    Po meni je Rtanj najjeftiniji i sobe za dvoje i troje su skroz ok ali ne znam da li ti odgovara posto nije u tzv centru kopa.
    Promasio datum Sorry

  8. #38
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od kicblo Pogledati poruku
    Po meni je Rtanj najjeftiniji i sobe za dvoje i troje su skroz ok ali ne znam da li ti odgovara posto nije u tzv centru kopa.
    A kako ja da rezervišem smeštaj u Rtnju?
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  9. #39
    Super Member
    Datum registracije
    22.09.2009
    Lokacija
    San Francisco, CA
    Skije / Bord
    T.Rice HP, Skate Banana, TRS,
    Godina
    38
    Poruke
    399

    Podrazumevano

    Zoves ih direktno telefonom ali nazalost tesko je jer rade sa agencijama te retko ima mesta. Mislim da je najlakse naci pojedinacno u tzv. golubarniku, odnosno po jedan, dva kreveta u velikim sobama.

  10. #40
    Super Member
    Datum registracije
    22.09.2009
    Lokacija
    San Francisco, CA
    Skije / Bord
    T.Rice HP, Skate Banana, TRS,
    Godina
    38
    Poruke
    399

    Podrazumevano

    Ja nisam nikada imao srece sa masincem, to je nesto uvek zakupljeno do kraja. Ti u vikend naselju su prilicno skupi. Verovatno je bolje sredjeno od rtnja ali to je recimo 25 evra za pp, a isto je spavaonica sa zajednickim kupatilima (rtanj je oko 13e). A ne znam da li postoji komercijalni objekat na bilo kojoj planini koji ima bolji polozaj od rtnja. Ako bi stavili nadstresnicu ispred ulaza bukvalno bi se skijalo U i IZ objekta. Ovako se skijanje zapocinje 3 koraka od ulaza a zavrsava se tako sto bukvalno iz veza stajete na otirac.

    Ne idem na kop kolima pa ne znam kako funkcionisu ti u vikend naselju. Ljudi hvale da tamo ima parkinga (za razliku od rtnja) ali ne znam kako stoje stvari sa parkingom u samom skijalistu. Par puta kad sam bio sa autom parkirali smo se uglavnom kod jarma. Sad tamo verovatno vise nema tog mesta, i deluje mi kao peripetija doci iz vikend naselja do skijalista. A placati neki prevoz dodaje na cenu smestaja...
    Izmenio/la pailhead; 25.12.2010 u 22:33.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •