Strana 6 od 10 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 91

Tema: Najjeftiniji smestaj na Kopaoniku

  1. #51
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plecko Pogledati poruku
    čekaj mačak... kakva "soba s točkovima", ajde malo pojasni te tvoje pojmove(ne spava se valjda u kamp prikolicama)
    Ne znam care, moj post je naveden PRE ovog:
    http://www.skijanje.rs/forum/showpos...7&postcount=48
    a realno je postovan daleko posle.. kako, ne znam, pitaj admina i procitaj taj post, pa moj, pa skontaj...da ti olaksam:

    brkic1000: "najjeftinija varijanta je kamper i veruj mi najzanimljivija, jos ako si avanturista .... FULLL
    ali najverovatnije bi te gore na Kopu gledali kao najveceg ciganina, bez obzira sto spavas u `sobi na tockovima` koja kosta 50-60 hiljada evra al libo te patka "


    macak011: "Na tu 'sobu na tockovima' samo nalepis "BOGNER" preko imena kampera i sve ok, jer gore vazi: "ko nema Bogner, celava mu keva!"
    Inace, proslih godina bio sam u app Kostic, Treska, krevet bio 10e, a PP je uz doplatu nesto smesno, recimo 15-18e po osobi - doplata oko 5e na cenu kreveta... Ne znam danas."


    @plecko: jel sad jasnije?!?

  2. #52
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    Xaxaxa, Bogner-kamper zakon!
    Koliko se secam Kragujevacko, Rtanj i Raska...ako osh da si bash na Kopu u sred srede
    Izmenio/la Truch2; 31.01.2013 u 02:18. Razlog: u
    Snowboarding is skateboarding for pussies!

  3. #53
    Junior Member
    Datum registracije
    08.05.2013
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    Januara 2013. smo plaćali udoban četvorokrevetni apartman u vili Bjanka 50€ za noć i parkirali se ispred same vile. To mu dođe 12,5€ po osobi što je obzirom na položaj (malo posle JAT-a ka Brusu) te godište i sređenost vile a ponekad i prenaduvanost cena na Kopaoniku, rekao bih, pristupačno.

  4. #54
    Super Member ninic avatar
    Datum registracije
    01.01.2012
    Lokacija
    18410 Niš bre!
    Skije / Bord
    ELAN WAVEFLEX 78ti
    Poruke
    450

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od NemanjaN Pogledati poruku
    Januara 2013. smo plaćali udoban četvorokrevetni apartman u vili Bjanka 50€ za noć i parkirali se ispred same vile. To mu dođe 12,5€ po osobi što je obzirom na položaj (malo posle JAT-a ka Brusu) te godište i sređenost vile a ponekad i prenaduvanost cena na Kopaoniku, rekao bih, pristupačno.
    bio moj poznanik tamo,ali to gde su spavali tesko moze da se nazove apartmanom!
    oni su bili u studiju sa 4 kreveta,dakle jedna soba sa dva kreveta na razvlacenje,jedan preko puta drugog a u sklopu te sobice je bila i kuhinja.

    e sad,mozda ste vi bili u pravom cetvorekrevetnom apartmanu tj. odvojenim sobama ,to je vec korektno!

  5. #55
    Junior Member
    Datum registracije
    08.05.2013
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    Da, ima i sprčenih soba naročito u potkrovlju. Mi smo bili na prvom spratu, imali terasu, jedan krevet na razvlačenje i po jedan samostalan. Jeste sve u jednoj celini ali je prilično velika, nama u svakom slučaju dovoljna.

  6. #56
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Ima li ko iskustva sa hotelom Srebrnac? Kakva je lokacija i povezanost sa stazama? Unaprijed hvala.

  7. #57
    Super Member jopopo avatar
    Datum registracije
    03.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Radical Mutix R11
    Godina
    52
    Poruke
    594

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milos_pg_91 Pogledati poruku
    Ima li ko iskustva sa hotelom Srebrnac? Kakva je lokacija i povezanost sa stazama? Unaprijed hvala.
    http://www.skijanje.rs/forum/showthread.php?t=7720

  8. #58
    Junior Member
    Datum registracije
    07.12.2013
    Godina
    40
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    Sta je po vama najbolje, a naj ekonomicnije da se tako izrazim a da je dobro i za malu decu tj gde u kom delu ima najvise dece da se sankaju,

  9. #59
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od eroberto Pogledati poruku
    Sta je po vama najbolje, a naj ekonomicnije da se tako izrazim a da je dobro i za malu decu tj gde u kom delu ima najvise dece da se sankaju,
    Sankalište na Kopu je malo ispod "Doline sportova", naspram staze Malo Jezero.

    Što se smeštaja tiče, sve zavisi koliko možeš da se ispružiš. Ja sam sa porodicom bio prošle godine u Srebrnoj lisici i bilo je odlično. Mislim da su za ovu sezonu podigli cene.

  10. #60
    Junior Member
    Datum registracije
    07.12.2013
    Godina
    40
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    Ja vidim da cene idu od 100 evra za polupansion za 7 dana(sto je extra povoljno). tako da 250evra mi malo mnogo.
    a opet znam da je nemoguce u centru za te pare od 100 evra ali neko srednje resenje ipak postoji zato pisem tu kod najjeftiniji smestaj.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •