Strana 11 od 45 PrvaPrva ... 91011121321 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 101 do 110 od 443

Tema: ne dajemo savjete poslje obavljene kupovine

  1. #101
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ibane Pogledati poruku
    Jel mnogo mekse? Negde sam citao da su ove vakum dosta hladne tj. da je stopalu hladno. Kakav je tvoj utisak? Koliko si platio Hybrid 12+ ?
    Iz mog subjektivnog iskustva, mnogo mekše nego deklarisano.
    Ali da te ne obeshrabrim, prilično sam siguran da ovo nije slučaj za sve vakuum modele. Vrlo je moguće da je moj model izuzetak.

    Što se tiče fitovanja, ja sam se odlučio na Fischer jer ljudi iz Gore to rade rutinski, imaju ogromno iskustvo. Za razliku od Fischera i Gore ostali rade fitovanje (u smislu zagrevanja i sirenja/skupljanja cele pance) jako jako retko, jer jednostavno nema mnogo modela i proizvodjaca koji to nude.

    A sama procedura i takve pance nisu jefitne, ni u jednoj varijanti. Zato je po meni najbolje ići na siguricu.

    Što se tiče hladnoće, prošle sezone nisam mnogo skijao, uvatio sam par ledenih dana na Kopu, tu su mi se stopala oduzela od hladnoće, a u proleće skijao sam u Fra, nije bilo hladno. Videćemo ove godine.

    Koliko sam platio, uhh ne bih da se prisećam te informacije . Uzeo sam ih pre sajma, model od pretprošle godine, mislim da je na popustu bio oko 350e.
    Bilo je jeftinijih i mnogo skupljih vakuum modela, ali jedino je Hybrid 12+ bio u mom broju 30, full vakuum, pristojan flex i sa opcijom da se proširi koliko mi treba.

  2. #102
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Kontaktirao sam ove iz SK. Oni su zastupnici za MK. Trenutno imaju samo progresor 13 u 26,5 duzini i imaju popust tako da je njihova cena 550 eura - 30% . Ne znam da li je to dobra cena ili ne ?

  3. #103
    Junior Member
    Datum registracije
    18.02.2014
    Godina
    34
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    Zdravo,
    Mozete li mi reci da li je flex 100 ok za rekreativnog skijasa tezine oko 105kg?
    Nasao sam head vector 100x, a drugi model za koji razmisljam je salomon impact x flex 85 ili nordica xpro 100 NRGy
    Modeli su iz intersporta.

  4. #104
    Senior Member
    Datum registracije
    07.01.2014
    Lokacija
    Ujedinjeno Kraljevstvo
    Skije / Bord
    Dynastar WC SL, Dynastar WC GS, Salomon X - Drive 8.8, Blizzard Brahma, Liberty Variant 113
    Poruke
    191

    Podrazumevano

    Osim ukoliko nisi bas totalni pocetnik, uzmi 100 flex.
    S tvojom tezinom, 85 flex ti je premekan.

    S druge strane, ako si osrednji skijas, a napredujes/planiras da napredujes brzo, mogao bi uzeti i jaci flex od 100.

  5. #105
    Member zarkovicbogdan19 avatar
    Datum registracije
    12.12.2016
    Godina
    28
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    Treba mi pomoc imam imam skine NORIDCA FIRRE ARROW 74 EDT, zanima me koja je pancerica koja bi najbolje isla uz njih, mislim koji mi flex najvise odgovara, pritom imam 75kg i dosta dobro skijam?


  6. #106
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Atomic Redster FIS 170

  7. #107
    Junior Member
    Datum registracije
    03.02.2012
    Godina
    41
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    Pozdrav. Sta mislite o ovim skijama:

    https://www.kupujemprodajem.com/Fisc...6539-oglas.htm

    Skijam dobro, ali ne previse brzo. Mislim da ne prelazim 40kmh. zadnji put sam probao elan amphibio waveflex 12 i dopalo mi se iskustvo. Osim toga mi deluje kao da bi mi odgovarale i Nordica fire arrow 74 ili 80.

  8. #108
    Junior Member
    Datum registracije
    03.02.2012
    Godina
    41
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    Zaboravio sam da napisem da sam 195cm i 100kg

  9. #109
    Senior Member
    Datum registracije
    11.11.2012
    Poruke
    164

    Podrazumevano

    O modelu necu misliti nista, najbolje da ih probas na testu budu svakog marta. A o prodavcu imam par reci, mislim da je ovaj lik Blacku ski pass onaj iz Pirota, ako hoces da kupis skije obavezno moras da proveris kakva je, jer ja kada sam kupovao od njegae skija nije nijednom ostrena sa strane ili kako bi on rekao- nova skija. Kada je stigla uverio sam se u to, a onda sam se slogirao kada sam video da je skija samo slajfovana odozdo, skroz je bila skinuta kanta , postajala su mesta gde je vec drvo izaslo na povrsinu gde je kamencic napravio vasu dubine 0.1mm i to je bilo obojeno flomasterom. Zvuci neverovatno al tako je...sat vremena sam se svadjao sa njim na lep nacin dok ih nije prihvatio nazad. Ove slike ovde ne znace nista i zbog cinjenice da slike baze na ovom oglasu nisu od ove skije, pogledaj vrh stoji Atomicov fis kljun! A i skija je urnisana odozgo...

  10. #110
    Junior Member
    Datum registracije
    03.02.2012
    Godina
    41
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    Hvala puno. Prilicno mi znace informacije o prodavcu

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •