Strana 18 od 45 PrvaPrva ... 8161718192028 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 171 do 180 od 443

Tema: ne dajemo savjete poslje obavljene kupovine

  1. #171
    Junior Member Kubi avatar
    Datum registracije
    28.01.2016
    Lokacija
    Prokuplje
    Godina
    41
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Postovani poznavaoci zimskih carolija, dajte neki pametan savet...
    Sta da kupim od ova dva modela pancerica?
    Obe mi odgovaraju, jedino sto im cena nije ista...Atomic je skuplji za 10000...
    Da li se isplati?
    Flex je 100(atomic) i 80(fisher).
    Recimo da sam napredni rekreativac i trazim flex od 80 do 100.


  2. #172
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Ovo su dve cipele veoma razlicitog koncepta, jedna je 100 sirine za srednju sirinu stopala dok je druga 103+ za sira stopala. Iako je to polje dosta "sivo" i proizvodjaci imaju odresene ruke da definisu sirinu cipele, mislim da je vrlo mala sansa da ti obe cipele u istom broju odgovaraju po sirini (jer je ipak poprilicna razlika), tako da ako ti noga staje lagodno u 100 sirine, verovatno je 103+ presiroko.

    Okvirno za fleks, napredni rekreativac sa vise od 75 kg po mom misljenju ispod 100 ne treba da razmatra cipele uopste.

  3. #173
    Junior Member Kubi avatar
    Datum registracije
    28.01.2016
    Lokacija
    Prokuplje
    Godina
    41
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od niipheus Pogledati poruku
    Ovo su dve cipele veoma razlicitog koncepta, jedna je 100 sirine za srednju sirinu stopala dok je druga 103+ za sira stopala. Iako je to polje dosta "sivo" i proizvodjaci imaju odresene ruke da definisu sirinu cipele, mislim da je vrlo mala sansa da ti obe cipele u istom broju odgovaraju po sirini (jer je ipak poprilicna razlika), tako da ako ti noga staje lagodno u 100 sirine, verovatno je 103+ presiroko.

    Okvirno za fleks, napredni rekreativac sa vise od 75 kg po mom misljenju ispod 100 ne treba da razmatra cipele uopste.
    Hvala na savetu!
    Stopalo mi je oko 100mm.
    Na drugom mestu sam probao Dalbello Avanti 100, i uz mali popust sam ih pazario.
    Pocetak februara ce da pokaze da li sam pogresio...


  4. #174
    Junior Member
    Datum registracije
    05.12.2014
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Potreban mi je savet za rossi experience 84, ima da se kupi od 162cm, pa me zanima jel to odgovarajuca duzina za moje karakteristike?
    imam 178cm/75kg/45god, napredni rekreativac recimo...

    hvala

  5. #175
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Floyd Pogledati poruku
    Potreban mi je savet za rossi experience 84, ima da se kupi od 162cm, pa me zanima jel to odgovarajuca duzina za moje karakteristike?
    imam 178cm/75kg/45god, napredni rekreativac recimo...
    Prekratko. Bar 170 cm, a ni sa 178 nećeš puno pogriješiti.

  6. #176
    Junior Member
    Datum registracije
    05.12.2014
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    hvala na odgovoru

  7. #177

  8. #178
    Member
    Datum registracije
    16.02.2015
    Poruke
    45

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Floyd Pogledati poruku
    Idi do intersporta pa vidi sta ima od modela mnogo je bolji izbor nego online

  9. #179
    Junior Member
    Datum registracije
    05.12.2014
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    nisam video nista drugo zanimljivo u radnji...mislim da im je precizna ponuda na sajtu trenutno
    svakako me zanima misljenje za ova 3 modela, treba da su dodatnih 20% na popustu

  10. #180
    Junior Member
    Datum registracije
    08.02.2005
    Poruke
    18

    Podrazumevano

    Postavio sam pitanje i u temi "Preporuka za drugu skiju" ali niko nije odgovorio, pa da probam i ovde:

    Da li bi neko mogao da uporedi Rossignol Hero ST, Volkl SL i Head WC Rebels i.SLR? Da li su to uopšte skije iz iste kategorije? Vidim da Rossignol ima više varijanti modela Hero ST (titanal, carbon) pa me zanima razlika i između tih modela ukoliko je neko imao prilike da proba.
    Trenutno skijam na Elan SL Amphibio, a presao bih na neku drugu skiju pa me zanima da li je neko možda imao iskustva sa ova tri modela?
    Tražim slalomsku skiju sa kojom se može skijati ceo dan bez umaranja. Dakle nešto što nije preteško i pretvrdo (RD skije), a opet isključivo samo za carving po uređenim stazama.

    Svaki savet je dobrodošao.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •