Strana 12 od 45 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 111 do 120 od 443

Tema: ne dajemo savjete poslje obavljene kupovine

  1. #111
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Ne znam dal je u pitanju Bleki, ali baza definitivno nije sa ove skije. Ako kupujes na slepo, trazi da ti posalje slike sa lenjirom pored kantne i sa donje i sa bocne strane, kao i dodatne slike baze. Ukoliko prodavca mrzi da za 220e (ili bilo koju drugu sumu) prisloni lenjir i slika, preskoci i trazi dalje.

  2. #112
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    To je ono zasto ja kazem da te TOP FULL DRNDE MRNDE skije iz inostranih renti, uvek imaju neku manu...
    Sto veći kompromis oko skija želiš da napraviš, to si nezadovoljniji u uslovima koji te zadese...

  3. #113
    Member zarkovicbogdan19 avatar
    Datum registracije
    12.12.2016
    Godina
    28
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    Kako kazes ne prelazis 40kmh onda mislim da je za tebe elan amphibio savrsen, ako ne volis brzine nemoj da pomisljas ni na jednu fire arrow skiju...


  4. #114
    Junior Member
    Datum registracije
    11.02.2015
    Godina
    38
    Poruke
    27

    Podrazumevano

    Zasto fire arrow nije za manje brzine?

  5. #115
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Zasto da ne pomilja na Firearrow? To sto ti imas top model, ne znaci da su svi modeli toliko tvrdi Recimo Firearrow 74 bez EDT-a je sasvim dobra skija koju bih ti preporucio... Isto je sendvic kao i Progressor 800, i nema titanijuma... Potom Firearrow 80 Ti, isto nije pretvrda skija... Isto tako recimo Elan Amphibio 82 XTi je tvrda bas... Svaka serija modela nekog proizvodjaca ima skije razlicite kategorije...
    Sto veći kompromis oko skija želiš da napraviš, to si nezadovoljniji u uslovima koji te zadese...

  6. #116
    Junior Member
    Datum registracije
    03.02.2012
    Godina
    41
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    E dobro je. Vec sam onako zbunjen poceo da razmisljam o nekim svojim percepcijama Nema puno izbora u oglasima za visinu 172-177, pa stalno citam o jos nekom modelu za koji vidim oglas. Mislim da ulazim sve dublje u sve vece nedoumice...

    Jedan član foruma (Marbik) je decembra 2015. prodao Firearrow 80ti ovde, a sada se isti oglas sa istim nickom pojavljuje na halooglasi godinu dana kasnije, 2016. Cudno zar ne

  7. #117
    Member zarkovicbogdan19 avatar
    Datum registracije
    12.12.2016
    Godina
    28
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    Paa dobro to jesi upravu nisam razmisljo o ostalim modelima, uglavno svaki model firre arrow, je odlican nema staa, a i kazess da dobro skijass, a dobar skijas da se kaze ukroti svaku skijuu, tako daa nemojj da se briness, a za te fischer sto si pokazao cuo sam da su dobre skijicee, sve jentvoj izborr


  8. #118
    Senior Member
    Datum registracije
    10.03.2008
    Skije / Bord
    Head i.Race/Rossignol Soul 7 HD
    Godina
    40
    Poruke
    140

    Podrazumevano

    Jeste ja sam prodao skiju isto clanu foruma, a na halo oglase sam i zaboravio da postoje . Ne znam ko je ikad nesto prodao tamo .

  9. #119
    Junior Member
    Datum registracije
    03.02.2012
    Godina
    41
    Poruke
    21

    Podrazumevano

    Tamo se izgleda automatski obnavlja zauvek pise da je oglas od 3.12.2016.

  10. #120
    Senior Member
    Datum registracije
    10.03.2008
    Skije / Bord
    Head i.Race/Rossignol Soul 7 HD
    Godina
    40
    Poruke
    140

    Podrazumevano

    haha kakvi carevi. To prodato prosle godine.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •