Citirati Originalno postavljeno od ibane Pogledati poruku
Jel mnogo mekse? Negde sam citao da su ove vakum dosta hladne tj. da je stopalu hladno. Kakav je tvoj utisak? Koliko si platio Hybrid 12+ ?
Iz mog subjektivnog iskustva, mnogo mekše nego deklarisano.
Ali da te ne obeshrabrim, prilično sam siguran da ovo nije slučaj za sve vakuum modele. Vrlo je moguće da je moj model izuzetak.

Što se tiče fitovanja, ja sam se odlučio na Fischer jer ljudi iz Gore to rade rutinski, imaju ogromno iskustvo. Za razliku od Fischera i Gore ostali rade fitovanje (u smislu zagrevanja i sirenja/skupljanja cele pance) jako jako retko, jer jednostavno nema mnogo modela i proizvodjaca koji to nude.

A sama procedura i takve pance nisu jefitne, ni u jednoj varijanti. Zato je po meni najbolje ići na siguricu.

Što se tiče hladnoće, prošle sezone nisam mnogo skijao, uvatio sam par ledenih dana na Kopu, tu su mi se stopala oduzela od hladnoće, a u proleće skijao sam u Fra, nije bilo hladno. Videćemo ove godine.

Koliko sam platio, uhh ne bih da se prisećam te informacije . Uzeo sam ih pre sajma, model od pretprošle godine, mislim da je na popustu bio oko 350e.
Bilo je jeftinijih i mnogo skupljih vakuum modela, ali jedino je Hybrid 12+ bio u mom broju 30, full vakuum, pristojan flex i sa opcijom da se proširi koliko mi treba.