Strana 44 od 45 PrvaPrva ... 3442434445 PoslednjaPoslednja
Rezultati 431 do 440 od 443

Tema: ne dajemo savjete poslje obavljene kupovine

  1. #431
    Junior Member
    Datum registracije
    28.12.2022
    Godina
    33
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Mozda sam se pogresno izrazio, ali kada sam prosle godine poneo skije sa sobom da ih isprobam, serviser koji je bio u guzvi mi je rekao da ne moze da ih podesi za moju pancericu (47-8 broj) , i da bi morao da izbusi nove rupe ili sta vec. Eto , tako sam ja to nekako razumeo

  2. #432
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Dule66 Pogledati poruku
    Mozda sam se pogresno izrazio, ali kada sam prosle godine poneo skije sa sobom da ih isprobam, serviser koji je bio u guzvi mi je rekao da ne moze da ih podesi za moju pancericu (47-8 broj) , i da bi morao da izbusi nove rupe ili sta vec. Eto , tako sam ja to nekako razumeo
    I ja nosim 48 obuću, đon pancerice je dužine 355mm i ubijeđen sam da može u te vezove (ako su ispravni). Na đonu pancerice sa strane u petnom dijelu piše dužina đona u milimetrima.

  3. #433
    Junior Member
    Datum registracije
    28.12.2022
    Godina
    33
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Hvala na odgovorima, proverio bih sve to.
    Sta raditi ove sezone, dal skijati na ovim daskama ili nastaviti rentirati neke druge i raditi na poboljsanju skijaske tehnike na nekim jednostavnijim skijama za moj nivo? Jer sam u fazonu da se svake godine usavrsavam, upijam youtube klipove i prenosim na stazi , pa neki dalji plan je da kupim svoje skije odgovarajuce kad dodje momenat za to..

  4. #434
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Dule66 Pogledati poruku
    Hvala na odgovorima, proverio bih sve to.
    Sta raditi ove sezone, dal skijati na ovim daskama ili nastaviti rentirati neke druge i raditi na poboljsanju skijaske tehnike na nekim jednostavnijim skijama za moj nivo? Jer sam u fazonu da se svake godine usavrsavam, upijam youtube klipove i prenosim na stazi , pa neki dalji plan je da kupim svoje skije odgovarajuce kad dodje momenat za to..
    Jedini pravi način da saznaš je da probaš te skije na snijegu. Možda ti se pokažu bolje od svih koje si do sada probao.

  5. #435
    Junior Member
    Datum registracije
    28.12.2022
    Godina
    33
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Hvala na pomoći i na volji da pomogneš

  6. #436
    Member
    Datum registracije
    11.12.2020
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head V-Shape V5
    Godina
    28
    Poruke
    92

    Podrazumevano

    Zna li neko da mi kaze nesto vise o ovim skijama sa slike ispod. Iskren da budem nisam neki poznavaoc, video sam odredjeni broj razlicitih skija, ali ove Rosignol Milka nikada, a i na internetu ne nalazim puno podataka o ovom modelu. Koliko vidim tacan model je Rossignol Alias A74

    Vidim da su dimenzije 120-74-110, pa me zanima da li su ok za mene koji spadam u neki pocetno-srednji nivo(vozim uglavnom paralelno, ponekad kratko plug, ali imam zelju da ucim i naprednije tehnike)


  7. #437
    Member
    Datum registracije
    11.12.2020
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head V-Shape V5
    Godina
    28
    Poruke
    92

    Podrazumevano

    Imam jos jedno pitanje, izvinjavam se na duplom postu, isteklo vreme za edit.

    Da li mi neko moze reci kakva je ova skija takodje, i da li bi mi savetovao kupovinu iste?

    https://www.intersport.rs/mckinley-f...d-skija-555073




  8. #438
    Senior Member
    Datum registracije
    02.01.2020
    Godina
    29
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Imate li iskustva sa ski naocarama koja magnetima kace jedno staklo preko drugog? Razmisljam se o ovim uvex saga TO naocarama, zanimljivo mi deluje model, al se nesto bojim da se to drugo staklo (s3 kategorije) ne otkaci od naocara tokom skijanja jer ih samo 2 magneta drze?
    Model je takav da se to staklo s3 kategorije moze skinuti i ostane zuto staklo s1 kategorije za maglu

  9. #439
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od lexinho021 Pogledati poruku
    Imate li iskustva sa ski naocarama koja magnetima kace jedno staklo preko drugog? ...
    Nemam ličnog iskustva sa "Take Off" brilama, ali ne trebaš da brineš da će se dodatno staklo otkačiti. Uvex taj sistem proizvodi već dugi niz godina. Brini kako ćeš ga sačuvati od ogrebotina, loma i povreda (u slučaju pada, a staklo u džepu).
    Radije bih ti sugerisao fotoosjetljiva stakla koja Uvex naziva "Variomatic" i koja se prema intenzitetu svjetla prilagođavaju od S1 do S3 ili od S2 do S4. Cijena je u rangu "Take Off" modela. Supruga i ja koristimo takva stakla već duži niz godina i prezadovoljni smo. Ima takvih modela koji su istovremeno i sa polarizacijom i ti modeli su nešto skuplji.

  10. #440
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Kupih ove godine nove naočare, nekako su mi, od onoga što se prodaje u srb najviše pasovale (I bukvalno jer nosim i dioptrijske) Dainese naočare. Imaju izmenljivo staklo ali na žleb, ne magnet.
    Nedostatak je što su stakla s1 i s2 (mada je s2 odlično odradio posao nedavno bas po suncu bez oblačka).
    Razmatrao sam ranije taj variomatic ali model koji ima kod nas ne naleze lepo na moje naočare i nisam bio siguran kakav je efekat promene zatamnjenja.
    Stevo, kad kažeš da si zadovoljan, da li to znači da i promena zatamnjenja radi dovoljno brzo? Na primer, kad iz osuncanog dela staze uletis u hladovinu, da li staklo brzo odreaguje na smanjenu količinu svetla? Ili ja pogrešno kontam nešto oko variomatic stakla?


Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •