Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 75

Tema: beskonačne diskusije (kop vs fr)

  1. #1
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano beskonačne diskusije (kop vs fr)

    Citirati Originalno postavljeno od Powderman Pogledati poruku
    Obratite paznju kad na pocetku aludiraju na to da je Kop moguce najjeftinija ski destinacija u Evropi

    http://video.google.com/videoplay?do...7094617937387#
    Snimak je malo bajat, zato je sada Kop po cenama stigo sve ostale centre u Evroi!
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  2. #2
    Ski legenda
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    50
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    cena ski pasa je svakako najjeftinija u Evropi.

  3. #3
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od barrcode Pogledati poruku
    cena ski pasa je svakako najjeftinija u Evropi.
    Ne mogu da verujem, gde se ja onda pogresno preracunam kad me 7 dana skijanja na Kopu izadje isto koliko i 7 dana skijanja u FR?
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  4. #4
    Ski legenda
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    50
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sunCica Pogledati poruku
    Ne mogu da verujem, gde se ja onda pogresno preracunam kad me 7 dana skijanja na Kopu izadje isto koliko i 7 dana skijanja u FR?
    ne budali, nego navedi 1 skijalište u FRA gde ski pas za 6 dana košta manje od 90e koliko je na Kopaoniku.

    Imaš prava i na ona francuska mikroskijališta po Massif Centrale i po Voges.
    mogu i Pirineji naravno.

  5. #5
    Member
    Datum registracije
    22.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    elan SLrace
    Godina
    37
    Poruke
    73

    Podrazumevano

    Ljudi jel zna neko kavka je situacija na Kopu, tj. preciznije da li su pisteni topovi i na ostalim stazama kako bi se napravila sto bolja podloga za predstojecu sezonu.
    Mislim da bi to bilo neophodno, i mnogo znacajnije nego da nas kasnije doceka manjak snega pa tim istim topovima krpe rupe!

  6. #6
    Super Member
    Datum registracije
    23.10.2010
    Skije / Bord
    Fischer Progressor SLC
    Poruke
    227

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sunCica Pogledati poruku
    Ne mogu da verujem, gde se ja onda pogresno preracunam kad me 7 dana skijanja na Kopu izadje isto koliko i 7 dana skijanja u FR?
    A jel poredis istu vrstu smestaja na Kopu i u FRA? Imam utisak da neki ljudi porede smestaj u FRA tipa: soba za 6 osoba i to porede sa nekom skupom sobom u Grandu u kojoj mogu da spavaju 2 osobe. Po mom misljenju, Kop je daleko jeftinija varijanta od skijanja u FRA. 350 eur ti je prevoz, smestaj i ski pass za FRA. Uzmi isti smestaj na Kopu koji ce te izaci 8e dnevno=72e za 7 dana (a ovakvog smestaja na Kopu imas, ako ne znas javi se na PM pa cu ti pomoci da ga nadjes) za 83e si mogla da kupis ski pass 10 u sezoni, za 20e povratnu kartu BG-Kop-BG. Sve ovo skupa izadje 165e versus 350 za FRA.
    Bez ljutnje i uvrede, ali ovo je neka moja racunica, ne znam kako ti i ostali to racunate :-)
    Izmenio/la ski&sun; 15.12.2010 u 18:03.

  7. #7
    Born to ski Bojan87 avatar
    Datum registracije
    20.09.2005
    Lokacija
    Beograd - Vozdovac
    Godina
    36
    Poruke
    340

    Podrazumevano

    Ja mislim da ljudi koji idu u Francusku idu sami ili sa prijateljima, tj. iz jedne porodice ide samo jedna osoba, pa ona tih 350 eura i nije tako skupo.

    Ali ako gledate porodicu od 4 clanova, imate da vas to skijanje izadje najmanje 1400eura.

    Na kopaoniku cetvorokrevetna soba u jat apartmanima je od 250-550 eura sedam dana u zavisnosti koji period gledate. Na to dodajte 300eura za cetiri ski pasa i plus prevoz kolima koji je oko 50 eura, dolazite na cenu koja se krece od 600-900eura u zavisnosti u kom periodu idete.

    Ako uporedite da za vecinu aranzmana u inostranstvu trebate da izdvojite avans za apartman + morate da nosite svoju posteljinu za cetiri osobe + putovanje traje vise od 12 sati, dolazimo do zakljucka da je kopaonik najmanje duplo jeftiniji, a ako se sve organizuje na vreme moze biti i vise nego duplo jeftiniji.

    I jos nesto za tih 350 eura u inostranstvu dobijas goli apartmant bez hrane i posteljine dok na kopu mozes da organizujes bahanalije za 350 eura

  8. #8
    Super Member
    Datum registracije
    23.10.2010
    Skije / Bord
    Fischer Progressor SLC
    Poruke
    227

    Podrazumevano

    @Bojan87: U potpunosti se slazem!

  9. #9
    Member
    Datum registracije
    15.11.2009
    Godina
    43
    Poruke
    72

    Podrazumevano

    @ski&sun
    gde ima na kop smestaj za 8 eu ?

  10. #10
    Senior Member
    Datum registracije
    23.12.2008
    Godina
    40
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    poredite fra i kop??? cim poredite onda niste bili u francuskoj ili austriji.... ko je bio na oba reci ce vam da li da vozim ficu za 250e ili ferari za 350e...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •