Citirati Originalno postavljeno od lector Pogledati poruku
Hvala na odgovoru Trendo. Troumim se ove godine oko Mavrova, Popove Sapke i Banskog s tim sto vodim cerke (7 i 6 godina) koje sam naucio da skijaju plave staze na Kopaoniku.
Bansko mi je komplikovano zbog logistike oko klinki (kad se umore, pripiski, prikaki) treba sici do Banskog pa se zbog toga dvoumim oko Mavrova i Popove Sapke. Sta je bolje za klinke pocetnice (lakse i uredjenije staze) i sta je bolje od ta dva po pitanju ulozeni novac / kvalitet.
Mozes li ti ili neko drugi da me posavetuje?

P.S. Znam da je Kopaonik idealan po svim kriterijumima, ali ajd rekoh da malo promenimo.
Od ova tri mislim da je Mavrovo najbolja varijanta za tu vozrast dece, jer u gornjem delu su cetiri sidra paralelno postavljeni slicne duzine i slicne tezine a staze dobro upeglane. Prva dva pocinju tamo gde zavrsava dvosed zicara a odma tu se nalazi bacilo za sve potrebe pa i fizioloske. Naravno dole se mogu spustiti zicarom. A dole zavisi gde si smesten...
Popova sapka ima jednu takvu stazu sa jednim sidrom (doduse duza i sira) ali i strasna guzva na red za sidro.
Bansko, strasno mnogo ljudi na malom prostoru, ali to zavisi u kom periodu ides.