Strana 5 od 12 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 115

Tema: Putno / Ski osiguranje

  1. #41
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Ufffff odoh u teski off topic, navuce me papak, al ne mogu da ssuzdrzim, halo!

    Ako ja postujem dezinformaciju onda ozezi drvlje i kamenje ako ti postujes onda nedaj boze da te neko demantuje.

    I za osiguranje i helikopter si pruzio netacne tj nepotpune informacije i odmah si poceo pljuvati po meni. Ja sam ih samo dopunio da ljudi znaju sta konkretno stoji iza toga ali neeee...moras ti mene ispljuvati
    History is made by those who dare to break the rules.

  2. #42
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Ti jesi u postu #31 spominjao niske premije ako su niske cjene osiguranja ali nisi nigde demantovao svoju izjavu o 22eur osiguranju. barem ne a da sam se ja mogao poistovjetiti s tim postom. Takodje cjena pruzanja prve pomoci na licu mjesta i transport helikopterom su uracunati u istu cjenu (ako prva pomoc zahtjeva transport helikopterom). Mozes imati i spasavanje helikopterom od 500eur ali prosecna i najcesca cena je od 1500 do 1700eur. cena od 5000 bi bila da te spasavaju s vrha Himalaja
    History is made by those who dare to break the rules.

  3. #43
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    I sta tebi smeta moj oglas o prodaji Xbionic? sta ti imas s njim? sto sam statisticki izrazio koliko popust dajem i da sam sprema sniziti jos? Ne razumem sta hoces? Sta si ti ovde, najpametniji a ja sam glup, nisam na tvom nivou pa cim nesto drugacije uradim hajde malo da se vredjamo. Sta?
    History is made by those who dare to break the rules.

  4. #44
    Član Biblioteke Tucko avatar
    Datum registracije
    24.12.2008
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Nordica FireArrow 80 Ti
    Godina
    54
    Poruke
    58

    Podrazumevano

    Slusaj prijatelju, svima normalnima na ovom forumu smeta tvoje pametovanje po svakoj od tema koja se odve pojavi. Pa brate ne postoji tema o kojoj ti nemas neku pametnu da dodas, umorio si boga oca. Iz grada kojim se ti potpisujes na ovom forumu ima mnogo ljudi koji diskutuju na temu o kojoj imaju sto reci i pravo je uzivanje citati njihove postove, ajde malo se mani diskusije na sve sto vidis.
    Cutanje je vrlina !

  5. #45
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    kakve veze ima to s cinjenicom sto sam ja demantovao neke njegove netacne informacije? zar to nije nesto pozitivno i pruzanje clanovima foruma tacne podatke. Po cemu je moj post pametovanje a njegov nije a on je taj koji plasira netacne informacije? Ja ga ispravim a on odmah mene izvredja.I na ovom forumu ima puno ljudi koji mene nerviraju ali ja njih ne pljujem i ne obracam se njima kao sto se on meni obraca.
    History is made by those who dare to break the rules.

  6. #46
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Možda se heli troškovi u Austriji i Francuskoj/Švici razlikuju.

    P.S. Druže Tucko, moj duboki naklon za skiju u potpisu

  7. #47
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku
    Ti jesi u postu #31 spominjao niske premije ako su niske cjene osiguranja ali nisi nigde demantovao svoju izjavu o 22eur osiguranju. barem ne a da sam se ja mogao poistovjetiti s tim postom. Takodje cjena pruzanja prve pomoci na licu mjesta i transport helikopterom su uracunati u istu cjenu (ako prva pomoc zahtjeva transport helikopterom). Mozes imati i spasavanje helikopterom od 500eur ali prosecna i najcesca cena je od 1500 do 1700eur. cena od 5000 bi bila da te spasavaju s vrha Himalaja
    ponavljam, kostanja jednog spasavanja, i to na pisti u prosjeku nije ispod 5000e u Austriji.
    101 primjer ljudi koji su dobili racune posje obavljenog spasavanja u kojem je ucestvovao helikopter i transporta nazad kuci sa avionom poslje ukazane pomoci u bolnici, a sve tu u evropi na dva sata leta od austrijskih alpi.
    sta si ti ucio u skoli ja ne znam, ali znam sta je realnost ljudi koji su imali nesrecu i kojima je ukazivana pomoc.
    ovde ima primjera ljudi koji su u austriji samo za troskove prebacivanja helikopterom u bolnicu placali vise od 3500 evra, ponavljam samo troskova helikoptera, a gdje su ostali troskovi da ih ne nabrajam ponovo. a dali sam u prvom postu samo pomenuo troskove helikoptera u tih 5000 ili i druge je ne bitno, jer sam poslje toga jasno objasnio da se radi o ukupnim troskovima.
    nemam potrebu da lazem niti da izmisljam, nadam se da nikome koga ja poznajem ovakav vid pomoci nece trebati, u glavnom necu se dalje s tobom prepirati definitvno ili si mentalno organicen ili arogantan; uglavnom pojma nemas; i necu dalje vodit diskusije sa tobom.

  8. #48
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    mog poznanika su vadili iz snjega u St. Antonu prije par godina, nije imao povreda, ali je prevezen traumahelikopterom na pregled u Insburk, kuci se vratio normalno, svojim autom, racun je bio preko 4000 evra!!!
    ja kad sam prije 10 godina imao nezggodu van piste u Svajcarskoj, sam sisao u dolinu, bez da je bila ukljucena gorska sluzba, prevezo me taksi u bolnicu i zadrzali me 2,3 dana na pregledu zbog potresa mozga, dobio sam racun od 2000evra za bolnicke troskove. znaci o cemu mi ovdje pricamo, i sad ce on meni Himalaje spominjat, papak.

  9. #49
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    .... Poslje advokatskih kanelarija najveci lopovi su osiguravajuca drustva, kako tu, tako i ovdje....
    Deder da mi se ovde objasni, što si preskočio banke?!? Ha?

  10. #50
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    a ja setao planincugama oko Zermatta a potpuno zaboravio na osiguranje

    ccc Trendo Trendo

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •