Strana 3 od 12 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 115

Tema: Putno / Ski osiguranje

  1. #21
    Super Member
    Datum registracije
    22.09.2009
    Lokacija
    San Francisco, CA
    Skije / Bord
    T.Rice HP, Skate Banana, TRS,
    Godina
    38
    Poruke
    399

    Podrazumevano

    Ja sam ovde uzeo multisport za 46 eura i mislim da mi vazi do kraja sezone, ako ne cako mozda i za celu godinu, moram da proverim.
    Cao Goksi!

  2. #22
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Prošle godine u Francuskoj od nas četvorice samo je jedan imao uplaćeno ski osiguranje i baš njemu se desila povreda(račun 400e) tako da pazite se ako ste sujeverni

    Nakon toga obavezno uplaćujem

  3. #23
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Update (nije reklama ), u Srbiji Dunav radi sada putno osiguranje - godišnje, mislim radili su i svi do sada, ali (da ja znam) nisu nudili godinu dana putnog osiguranja za 75eur, više na dunav.com ...

    Sad samo ostaje da se vidi da li imaju za +50% da pokriva i skijanje . Mada je i ovako OK (a uz ski pass da se onda uzme ski osiguranje).

  4. #24
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Zvao sam pre neki dan Dunav da vidim o čemu se radi - budalaština. Ono kad reklamiraju neki proizvod a nema veze sa životom, prodaju u stvari ono što prodaju svi, X od 365 dana, i zamislite da kada uzmete "po starom" (bez ove akcije) X dana ispadne jeftinije od njihove akcije - rekli su mi inače da im to niko nije tražio (a reklamiraju se na prvoj strani sajta i u avionima), naravno kada je skuplje od dosadašnje ponude .

  5. #25
    Super Member
    Datum registracije
    22.09.2009
    Lokacija
    San Francisco, CA
    Skije / Bord
    T.Rice HP, Skate Banana, TRS,
    Godina
    38
    Poruke
    399

    Podrazumevano

    ja sam otvorio neki premium racun u unicredit banci i dobio godisnje osiguranje kod delte
    Cao Goksi!

  6. #26
    Super Member
    Datum registracije
    12.01.2011
    Godina
    38
    Poruke
    317

    Podrazumevano

    Navodno od juna prošle godine međunarodno putno osiguranje delta generalija pokriva i ski rizik. Tako da ko ima račun u banci inteza i american express green karticu, ima i džabe ski osiguranje.

    Potvrdili su mi i u europe assistance i delta generaliju.

  7. #27
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    "DDOR Novi sad" pokriva i neželjene eventualije na skijanju.

  8. #28
    Member
    Datum registracije
    18.01.2013
    Poruke
    63

    Podrazumevano

    Pozdrav!

    Planiram da idem sa suprugom u Borovec, Bugarska, pa imam par pitanja oko osiguranja:

    1. čuo sam da u Bugarskoj, ako kupite ski pas na skijalištu (ili u Bugarskoj), automatski Vam važi osiguranje od povreda (ima na ovom forumu) ?

    2. Ima li neko iskustva sa Bugarskom i koje domaće osiguranje možete da preporučite kao ski osiguranje ?

    Unapred hvala!

  9. #29
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Mislim da sam vec ostavljao ovaj linak, al nije na odmet ponoviti
    http://www.bergrettung.at/FOERDERER-Vorteile.453.0.html
    Za 22 evra godisnje, osiguran na pisti i van nje! i to ne samo u Austriji nego i u ostatku Evrope. Za povoljnije a jeftinije osiguranje ja nisam cuo, a posto se bavim offpiste skijanjem, ovo je jedno od rijetkih osiguranja kod kojih je polisa vazeca i kod offpist nezgoda gdje je opasnost od lavina veca od nivoa 2 na skali od 5.
    Inace ovo osiguranje pokriva akcije spasavanja na skijanju do 15 hiljada evra.
    Nije bog zna kakva cifra, ali kad se zna da akcija pruzanja prve pomoci i spasavanja helikopterom kosta u prosjeku od 5000 e pa navise, onda je ovo sasvim ok.
    Izmenio/la Sapa; 29.01.2013 u 20:17.

  10. #30
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Prelepa je ova prva slika . Kod nas u zemlji Srbiji pored obaveznog zdravstvenog osiguranja koje moramo da imamo kada putujemo u zemlje EU moguće je uplatiti ski dodatak (obično 50%, a neka osiguranja to sada uključuju u osnovno zdravstveno osiguranje putnika) koji uključuje rizike pri bavljenju rekreativnim skijanjem. Nigde se ne pominje offpiste što bi značilo da smo zaštićeni gde god da se nađemo - barem ja nisam video da se negde pominje offpiste.. Tako da bi trebalo da smo pokriveni sa ovim našim osiguranjem plus dodatkom za skinje... Ali svakako je korisno znati da za sitnih 22eur/godišnje može da se dobije eksplicitno osiguranje od offpiste rizika, jedino što ne razumem nemački pa ne znam šta piše, šta-kak-gde .

    BTW, na drugoj slici izgleda da prikazuju kako su pokriveni i rizici od piva

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •