Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 50

Tema: Expo-Zim 2010

  1. #31
    Skier 100jan avatar
    Datum registracije
    22.02.2006
    Lokacija
    Novi Beograd
    Skije / Bord
    Volkl RTM 86
    Godina
    38
    Poruke
    149

    Podrazumevano

    Evo i ja da se prijavim i pohvalim, bio u subotu na sajmu, posle isprobavanja pancerica svih modela pribliznog flexa odlucio sam se za Salomon Falcon 9 na Fitex standu i rukavice Nordica po manje-vise ocekivanim cenama. Kao sto ljudi vec rekose, bio je solidan izbor (pance) i sve na jednom mestu. Obisao standove sa ponudama udruzenja/agencija, e sad jos treba izvagati gde isprobati novopridoslu opremu


  2. #32
    Junior Member
    Datum registracije
    05.12.2010
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    Ima li neko par predloga kakvu dasku,freestyle,da jurim na expo-u.Koliko stara moze da bude za 150 eur max?sa vezovima.I na koji bitan detalj da obratim paznju.Tipa da li je bila u renti itd.Ako neko moze da me uputi na nekoga tamo na sajmu jos bolje.

  3. #33
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Expo zim 2010.-nova oprema jako skupa,skoro nigde nema nekih posebnih popusta (osim u Djaku 20%),Strelov servis na novoj masini izgleda da je besplatan ako ponesete skije na sajam (rece mi decko koji radi tamo u poverenju )...

    Uglavnom,za one sa dubljim dzepom,solidan izbor...U halu 1a sa polovnom robom nisam ni ulazio...

  4. #34
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Sve u sve expozim je ove godine vrlo siromašan ... ništa posebno ...
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  5. #35
    Super Member designbvr avatar
    Datum registracije
    20.01.2008
    Lokacija
    BGD
    Poruke
    405

    Podrazumevano

    Kod Strela servis barem za mene nije bio besplatan, (pa nisam ni servisirao), cena osnovnog servisa 15 e pa na dalje , expozim je gomila nakupaca , "zastupnika" i blesavog naroda, na gomili, ono sto je zamisljeno pre 25 god. VISE NE VAZI, (a bio i na prvom, i drugom i trecem itd.), samo gomila preprodavaca krsa ko zna odkude i sa kojih rentala, i naravno oni "desno" sa cenama k'o u Aspenu ili Kitzbilu, za pacenike koji to ne bi uzimali samo da znaju, A NE ZNAJU.
    Pre tri godine sam rek'o nikad vise i sada definitivno nikad vise ne idem na razmenu, ima mnogo boljih i povoljnijih nacina za nabavku opreme, mislim da to svi na forumu znaju (valda), a stara ..... staru ce pre da nalozim nego da je dajem nakupcima sto vijaju 'sa vrata'
    Naj je važniji osećaj za feeling

  6. #36
    Super Member
    Datum registracije
    20.02.2009
    Godina
    56
    Poruke
    246

    Podrazumevano Iskustva sa Expozima

    Razna su iskustva sa Expozima. Da bi bila potpuna, treba ih uporediti.
    1)-Fisher race duzina 130, kupljene prosle godine pokusao da zamenim za nove duzine 140cm koje imaju startnu cenu od 140evra. Trazio mi 100evra. Po meni nefer ponuda
    2)- Za pancerice kupljene prosle godine br.36, dobio sam ponudu da ih otkupi za 500din. Slicne prodaje za 40evra.
    3)- Nordiku br.37 cenio je 80evra, nisam kupio. Malopre dosao iz Metroa tu istu Nordiku One W40 br 37 platio 7669,99din

  7. #37
    Super Member
    Datum registracije
    20.02.2009
    Godina
    56
    Poruke
    246

    Podrazumevano Oprema izvadjena iz kontejnera po Evropi

    Jos da se nadovezem na jedan komentar ispred mene. Oprema koja se prodaje je stara u proseku 25godina i imate muzejskih exponata, kako pancerica, tako i skija. Za 40 evra prodaju Elanove skije kojima se vise ni boja ne vidi, a izgledaju kao da su skinute sa Primoza Ulage, slovenackog skiletaca(Dugacke 2m). Boja im se vise ne razaznaje
    Ski rental for sale - Salzbur, je ove godine imao aukciju polovnih skija, starih 3 godine, komada 256 po ceni "for all" 5000evra. Duzina od 140-188cm raznih proizvodjaca. Ko ima digitron, videce da je to ispod 20evra po paru. Nema slika skija niti specifikacije, ali sam siguran da su to skije koje se ovde prodaju za 100evra

  8. #38
    Member vmiro avatar
    Datum registracije
    10.03.2010
    Poruke
    54

    Podrazumevano

    Da bi bilo bilo kakve razmjene trebalo to da bude drugačije zamišljeno, ovako, svi ljudi tamo su uglavnom trgovci koji su nakupili onih starudija po ko zna kakvim cijenama (đž?) i gledaju da se toga otarase...šta će njemu neki polovnjaci od prošle godine koje bi opet morao da proda...naravno da će ponuditi nefer ponudu da bi nešto zaradio...dakle, od razmjene, ni "r"....

    Pred odlazak na sajam čitao sam ovu temu i malo je falilo da ne odem, sve komentari da je sajam bezze, ništa zanimljivo i sl...Pretpostavljam da dosta vas s foruma skija dugi niz godina i da ste, naravno, zahtjevniji po pitanju opreme, ali ne pročitah ni jedan objektivan post u vezi sajma, svako je iznjeo subjektivno mišljenje. Možda na sajmu nema ništa zanimljivo za profesionalnog skijaša ali za početnike ima, a i za one sa plićim đžepom...nemaju baš svi pare za skije od 300-400e i isto toliko za pancerice...
    Nije mi BG baš blizu (130km) al ipak sam došao na sajam. Početnik sam, ne kupuju mi se nove skije jer nemam dovoljno iskustva da znam šta da odaberem, tako da mi je dio sa polovnom opremom bio zanimljiv. Mada su 80% opreme koja se prodaje stvarno antikviteti, moguće je naći nešto staro recimo 2-3 godine a da zadovoljava većinu "skijaša amatera"
    Moje mišljenje

    Pozdrav
    mIRO

  9. #39
    Super Member designbvr avatar
    Datum registracije
    20.01.2008
    Lokacija
    BGD
    Poruke
    405

    Podrazumevano

    Miro kuco,

    vise istih subjektivnih misljenja bi trebalo da tvori objektivno misljenje, kao drugo, razmena bi morala da postoji ponajpre zbog ljudi sa decom (ko je to prosao zna o cemu pricam), nisam profi skijas daleko od toga,
    ali imam strasno puno dana na snegu pogotovo ranije (dok sam bio mladji i nezenjen ) i ne bi pazario nikad to sto se prodaje novo kod nas, e sada jedno pitanje kako ti kao pocetnik bez iskustva znas sta treba polovno da kupis ??? (po meni je to najtezi izbor) treba dati pare za nesto sto iole valja, inace cemu kupovina polovne opreme ? da bi jevtino kupio bilo sta ?!?, a to sto je staro 2-3 god., definitvno je najvece djubre zato sto je upravo to doslo ko zna odakle i jos uvek lici (ali samo lici) na dobro,, UPRAVO DA BI SE PREVARILI LJUDI KAO TI, KOJI NE ZNAJU ILI NEMAJU ISKUSTVA !!!!!

    U tome i jeste dzadza da se zadovolji (citaj prevari)vecina skijasa "amatera"
    Naj je važniji osećaj za feeling

  10. #40
    Senior Member
    Datum registracije
    23.12.2008
    Godina
    40
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    i ja se slazem da ima djubreta...ali ako se probere moze da se nadje solidna oprema za pocetnika,za male pare. nisam ranije isao na sajam(idem zadnje tri godine)ali po meni je ok,ko ima pare ide i kupi novu opremu,ko nema kupi polovnu(bolje nego da iznajmljuje). a mi u srbiji ne bi bili srbi pa da ne gledamo tudja posla...pa sta me briga da li je neko tu opremu platio 20e(ili je cak izvadio iz kontejnera) to je njegova snalazljivost,i niko nama ne brani da uradimo to isto,a meni ako odgovara cena ja cu da kupim,ako mi ne odgovara necu....

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •