Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 50

Tema: Expo-Zim 2010

  1. #11
    Administrator admin avatar
    Datum registracije
    14.03.2005
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    63
    Poruke
    1.045

    Podrazumevano

    Sajt Skijanje.rs zajedno sa Ski Busom ce i ove godine imati stand na Expo-zimu. Otprilike na istom mestu kao i ranije.
    Pozivam sve posetioce sajta i clanove Foruma da svrate. Bice to prilika da se upoznamo, druzimo, razmenimo iskustva, konsultujemo pre eventualne kupovine...
    Nacice se i nesto za popiti...
    Nazalostm malo manje je slobodnog prostora za uobicajeno "kafanče" jer nam je stand Val Thorensa malo suzio prostor, ali dobro, bar imamo dobar komsiluk

    Dodjite svi!

    Vidimo se....
    Izmenio/la admin; 01.12.2010 u 17:16.

  2. #12
    Super Member Jelka avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    Valjevo
    Godina
    37
    Poruke
    229

    Talking

    Hm... hoce biti nesto da se jede??? Nesto za na cackalicu..
    Dolazimo u petak pa se vidimo...

  3. #13
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Evo ja da te Jelka pozovem nezvanično, slodobno ponesi neko meze ljudima

  4. #14
    Member Disco avatar
    Datum registracije
    06.01.2009
    Poruke
    41

    Podrazumevano Expo-zim 2010 utisci

    Upravo se vracam sa Expo-zim sajma na kom sam prvi put bio.
    Moja ocekivanja su ocito bila prevelika, posto sam se ponadao da cu uspeti da nadjem nesto od opreme za male pare.
    Umesto toga video sam da u velikoj hali br. 1 ima jedno tridesetak standova sa kompletno novom opremom, na sred hale je paint ball igraliste (?!), a razmena i prodaja polovne robe smestena je u maloj zagusljivoj sali 1a.

    U oko mi je zapao jedan bord koji se ovde prodavao za 70 e,
    ( http://www.skijanje.rs/forum/showthread.php?t=4104 ), tamo covek prodaje isti za 170. Takodje moj drugar je trazio polovne skije da kupi, i dobio je nekoliko ponuda po paprenim cenama.
    Pre mesec dana smo upozoreni od jednog vlasnika renta shopa da ne treba da gajimo prevelike nade o niskim cenama opreme na sajmu, jer je zakup tezgi jako skup, te u skladu s tim i ta oprema vise kosta.

    Takodje cene sve ostale nove opreme su fiksne (ne znam zasto sam ocekivao eventualni popust - valjda zato sto je sajam), tako da ono sto vidite u prodavnicama isto kosta i na sajmu.
    Cena ulaznice je 250 din, pa ko voli nek izvoli
    Parking po satu je 100 din

    Zanima me kakvi su vasi utisci, i da li sam ja imao samo losu srecu...


    PS. E da, video sam skijasku jaknu za 130.000,oo din
    Izmenio/la Disco; 02.12.2010 u 14:36.

  5. #15
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Tako je već godinama. Nekada je expo zim imao potpuno drugačiju svrhu. Ideja je bila "razmena" ski opreme. Ako imaš nešto da prodaš ili da kupiš polovno. Nije bilo kupovine i prodaje nove opreme (bar ne u ovim količinama).

    Ja mogu da se pohvalim da sam za zadnjih 10 godina na expo zimu kupio kapu, podkapu i čarape...... e da .... i rukavice.

    A najviše ljudi koje ja znam idu tamo više da razgledaju i da se vide sa poznatim im ljudima iz ski sveta.

  6. #16
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    ExpoZim je super ako ideš u potragu za cipelama - svi proizvođači tj. prodavci su tu pa za jedan dan možeš da isprobaš dosta cipela koje te interesuju - pa kada pronađeš koja ti cipela odgovara onda ih ganjaš negde za manje pare . A bogami se prodavci naprodaju na sajmu, imaju solidan promet za tih 4 dana sajma, zato i dolaze (da prodaju, a ne da pokažu ) tj. plaćaju skupe štandove..

    A što jes', jes' i za mene je to glavno mesto za razgledanje stvari (mada napolje u dobro opremljenoj prodavnici imaš širi izbor skija nego na sajmu ) i sretanje ljudi.
    Izmenio/la wlad; 02.12.2010 u 17:30.

  7. #17
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    ExpoZim je super ako ideš u potragu za cipelama - svi proizvođači tj. prodavci su tu pa za jedan dan možeš da isprobaš dosta cipela koje te interesuju - pa kada pronađeš koja ti cipela odgovara onda ih ganjaš negde za manje pare .
    Bas tako. Ja sam bio iz Sk u Bg samo zbog cipela i potrosio sam jedno 4-5 sata trazeci, isprobavajuci i sl. i kad sam nasao odgovarajucu odmah sam i uzeo i nisam pogresio.
    Preporuka, ko trazi cepele (pance) idi na sajem i obezbedi sebi ceo dan, izbor dovoljan, moras naci nesto sto je bas za tebe.

  8. #18
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    I ja sam skoro dosao sa sajma i totalno sam razocaran ponudom.
    Kao sto je wlad vec rekao isplati se samo onome ko trazi pancerice i tamo ih sve ima na jednom mestu. Ali cena sigurno nije niza nego u radnji.
    Npr. O'neill ski pantalone koje sam uzeo u outlet radnji Beosporta za 6500din, na sajmu su 9990. I sad ne znam da li na to daju 10% popusta ili ne.
    Isao sam samo da bih nasao podkapu za kacigu , podrukavice ili kojim cudom naleteo na extra dobre a jeftine skije.
    Izbor se sveo opet samo na Beosport i 'Bula' podkapu, a podrukavice niko nema, neverovatno!
    Dok su skije bile sve preskupe.
    Tako da sam se dzaba izmaltretirao.
    Najprijatnije mi je bilo na standu Skibusa i Skijanja.rs.

  9. #19
    Senior Member
    Datum registracije
    23.12.2008
    Godina
    40
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    standardno,sve novo je preskupo...tako da u halu 1 ides da vidis sta kupuju ljudi sa dubokim dzepom...i samo se iznerviras. a u maloj hali standardno,moras da njuskas ne bi li nasao nesto interesantno. kupio sam torbu za pancerice-700din,grejace za ruke 125din i drug kupio polovne pancerice 45e,salomon,za pocetnika skroz ok. mogu se naci solidne polovne skije od 70-100e,i mislim da je bolje kupiti opremu za 100-120e nego je iznajmiti za 50-60e

  10. #20
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    Bio sam danas na sajmu i utisak je-nista specijalno, cak mi se cini da je ponuda slabija nego ranijih godina.
    Ali dobro , ionako nisam planirao nista da kupim pa me i ne pogadja toliko. Stand skibusa i sajta skijanje.rs je standardno dobar, a smanjenje "kafanice" ja nisam primetio .
    Glavni utisak je masina za servisiranje skija koju je doneo Boris Strel, koji uskoro otvara i servis Strel u bulevaru oslobodjenja. Skija sa unistenom podlogom i tupim rubnicima se ubacuje u masinu, i posle 2 minuta izlazi "nova" skija. Msilim da cu postati redovna musterija ovog ski servisa Ovako izgleda, sad ne znam da li je tacno taj model : http://www.youtube.com/watch?v=ba_dBMnNb9M
    Verovatno sam na sajmu i u subotu, pa se vidimo
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •