Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Rezultati 41 do 50 od 50

Tema: Expo-Zim 2010

  1. #41
    Ski legenda Flexon avatar
    Datum registracije
    16.05.2006
    Skije / Bord
    Elan M999 x 2 + LP XXL
    Godina
    47
    Poruke
    1.496

    Podrazumevano

    najbolje mjesto za kupovinu polovne opreme je ovdje na forumu
    bilo je stvarno ludih ponuda ...
    ali treba obratiti paznju na te dvometarske muzejske eksponate
    sa njih se mogu skinuti genijalni vezovi kakvi high din look, salomon, a bogami nebih rekao ne ni kakivom markeru mrr

  2. #42
    Member vmiro avatar
    Datum registracije
    10.03.2010
    Poruke
    54

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od designbvr Pogledati poruku
    Miro kuco,

    vise istih subjektivnih misljenja bi trebalo da tvori objektivno misljenje, kao drugo, razmena bi morala da postoji ponajpre zbog ljudi sa decom (ko je to prosao zna o cemu pricam), nisam profi skijas daleko od toga,
    ali imam strasno puno dana na snegu pogotovo ranije (dok sam bio mladji i nezenjen ) i ne bi pazario nikad to sto se prodaje novo kod nas, e sada jedno pitanje kako ti kao pocetnik bez iskustva znas sta treba polovno da kupis ??? (po meni je to najtezi izbor) treba dati pare za nesto sto iole valja, inace cemu kupovina polovne opreme ? da bi jevtino kupio bilo sta ?!?, a to sto je staro 2-3 god., definitvno je najvece djubre zato sto je upravo to doslo ko zna odakle i jos uvek lici (ali samo lici) na dobro,, UPRAVO DA BI SE PREVARILI LJUDI KAO TI, KOJI NE ZNAJU ILI NEMAJU ISKUSTVA !!!!!
    Kuco ili Kućo
    Slažem se da tobom da nije lako kupiti nešto polovno ako si početnik, ali ne kupuješ astronautsko odijelo pa ti treba ekspertski tim. Ovdje na forumu imaš gomilu ljudi koji ti u tome mogu pomoći, u dosta postova imaš korisnih informacija...imaš Google...
    I onaj prodavac u radnji hoće da ti proda, pa ti priča priče...a polovina njih i ne zna šta ti prodaje...to sam se uvjerio prošle godine kada sam kupovao nove pancerice...

    Citirati Originalno postavljeno od designbvr Pogledati poruku
    U tome i jeste dzadza da se zadovolji (citaj prevari)vecina skijasa "amatera"
    S ovim se ne slažem!


    Pozdrav
    mIRO

  3. #43
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od designbvr Pogledati poruku
    Kod Strela servis barem za mene nije bio besplatan, (pa nisam ni servisirao), cena osnovnog servisa 15 e pa na dalje
    Pffff bzv...Meni je rekao da ce kad otvore servis u Jove Ilica cene biti 15,20 i 25 e u zavisnosti od stanja skije,ali da ako donesem na sajam uradice kao da demonstriraju sta sve masina moze i to besplatno...E sad,sta je njima u glavi,pa cas pricaju jedno,a cas drugo,stvarno ne znam

    Nego,kad smo vec kod toga,jeste li vise za ovakvo masinsko ili ipak rucno servisiranje skija?

  4. #44
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Imao sam priliku da sa prijateljima porazgovaram sa Borisom Strelom na sajmu. Mogu samo da kažem da ćemo konačno da dobijemo profi servis u Beogradu. Tako da je to i odgovor vezano za pitanje da li ručno ili mašinski. Već je o tome dosta pričano na forumu.... suština je da se mnogo manje skida "mesa" sa kantne mašinskom obradom.

  5. #45
    Super Member
    Datum registracije
    20.02.2009
    Godina
    56
    Poruke
    246

    Podrazumevano Nije subjektivno misljenje-nego cinjenica

    Tehnologija napreduje i modeli od prosle godine u svakoj grani industrije imaju znacajno nizu cenu ove godine. To vazi svuda osim na Expozimu.
    Slazem se sa nekim ljudima da jedino na expozimu mozete kupiti skije za 20-30-40evra, ali za srednjeg skijasa, jeftinija je nova oprema u februaru na snizenju nego ovde polovna. Ja sam pancerice za cerku pre neki dan u Metrou platio Nordiku One W40 br 37 7669,99din , a za polovne mi je trazio 80 evra lik na expozimu. Skije iole normalne su od 80-140evra na expozimu. Za 15000 imas srednju klasu skija u februaru u Intersportu a sad u Metrou za 18000

  6. #46
    Senior Member
    Datum registracije
    01.02.2009
    Godina
    49
    Poruke
    141

    Podrazumevano

    beo sport za expo-zim nije spustio cjene ni za dinar u odnosu na svoje prodavnice prije sajma. ako i ima nesto na sniženju ,to je roba povučena iz njihovog outlet-a.
    meni su čak rekli da nemam popust od 10% na sajmu koji inače imam u radnjama(na kraju su mi ipak dali).
    BAŠ BEEEEZVEZEeeee

  7. #47
    Super Member designbvr avatar
    Datum registracije
    20.01.2008
    Lokacija
    BGD
    Poruke
    405

    Podrazumevano

    E sad jedno filosofsko/metafizicko pitanje

    CITAJU LI OVO I ONI MANJE ISKUSNI KOJI SU NA FORUMU ?
    Naj je važniji osećaj za feeling

  8. #48
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Evo ja čitam, i pitam se dokle ćete

  9. #49
    Super Member designbvr avatar
    Datum registracije
    20.01.2008
    Lokacija
    BGD
    Poruke
    405

    Podrazumevano

    onda lock

    bar ti imas moć
    Naj je važniji osećaj za feeling

  10. #50
    Junior Member
    Datum registracije
    07.12.2010
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1

    Podrazumevano Help, please

    Ljudi, da li neko zna kako da dodjem do gospodina koji je prodavao Gantove dzempere u hali u kojoj se prodavala polovna oprema? Bas mi je vazno.... Caletu je rodjendan...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •