Strana 3 od 10 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 93

Tema: Val Thorens u martu 2011 ???

  1. #21
    Member
    Datum registracije
    22.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    elan SLrace
    Godina
    37
    Poruke
    73

    Podrazumevano

    Ako si ljubitelj apres ski zurkica onda ce ti se sigurno svideti, jos jedno mest slicnog tipa je 360 http://www.youtube.com/watch?v=TA04Cfwj11k
    Ja sa drustvom idem u VT od 12-19.3 pa se mozda i sretnemo!!! ;-)

  2. #22
    Member Nikola Milosavljevic avatar
    Datum registracije
    28.01.2009
    Lokacija
    Niš
    Godina
    44
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od SnowBeliever Pogledati poruku
    E da...jel neko od vas koji su bili u VT bio i u La Folie Douce, to je neki ceffe club na nekoj od staza, i prave koliko sam video skroz dobre zurkice...

    http://www.youtube.com/watch?v=VwUmkJpIybM

    Dakako da sam bio. I da, u pravu si prave odlične žurke po završetku skijanja!!! E sad, ja sam 2x bio u januaru, tako da je oko 17h bilo totalno smrzavanje, pa sam i ja morao da se "zagrejem" ljutom kapljicom
    A ovi englezi koji se posle nekog vremena skinu goli i nastave sa skijanjem mi apsolutno nisu bili jasni
    Inače klub/caffe se lako nalazi. Kada kreneš iz LM nazad ka VT videćeš...

  3. #23
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    U i ovaj 360 izgleda fino....hvala na info...

  4. #24
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od SnowBeliever Pogledati poruku
    U i ovaj 360 izgleda fino....hvala na info...
    cafebar Snesko! ne zbog umalo srpskog naziva, nego zbog danske ekipe, ti su mnogo smjesni, taj bar je pojam u VT, i moram priznati da je cak i meni bio simpa.
    ima ili je bar bio i holandski bar veronica ili jorin ili se sada zove drugacije; ko voli atmosferu u kojoj je 90% prisutne publike napasno prisutan, tu ce mu biti super.
    u principu izbjegavati sva mjesta gdje se skupi vise od 10 holandeza, englezi su uglavnom samo pijani, holandjani su i pijani i pretjerano extrovertni kad su pijani.(moze da bude jedan veliki plus kad su u pitanju holandjanke)

    ps
    za ove nevjerne tome sto sumnjaju u snjeg u martu; eto taj gore filmic sto je ogi 86 ostavijo od te party 'dutch week'; taj se odrzava svake godine u prvoj sedmici aprila, obratite paznju kolko snjega ima; ustvari kad bolje razmislim mart i april i jesu naj bolji mjeseci za skijanje
    Izmenio/la Sapa; 05.12.2010 u 08:54.

  5. #25
    Ski legenda
    Datum registracije
    10.08.2006
    Godina
    50
    Poruke
    216

    Podrazumevano

    radi se o 1 franšizi čuvene La Folie Douce iz (iznad) Val dIsere-a, a na moje veeeliko razočarenje o prilično jadnoj franšizi. Otprilike kao i odnos snaga ta 2 ski centra.
    original: http://www.youtube.com/watch?v=9QU_mMMGbgk

  6. #26
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    da primetio sam da La Folie Douce postoji i u Val D Isere...u stvari da je to tamo original... :op

  7. #27
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    Da li je neko bio smeten u apartmanskom naselju Orelle, posto vidimo da ski bus nudi iskljucivo ovde smestaj za period od 12-19.marta...a koliko snmo ukapirali to je neko naselje malo van Val Thorensa...i ako je neko bio kakvo je naselje kao i komunikacija sa Val Thorens skijalistem...hvala

  8. #28
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od SnowBeliever Pogledati poruku
    Da li je neko bio smeten u apartmanskom naselju Orelle, posto vidimo da ski bus nudi iskljucivo ovde smestaj za period od 12-19.marta...a koliko snmo ukapirali to je neko naselje malo van Val Thorensa...i ako je neko bio kakvo je naselje kao i komunikacija sa Val Thorens skijalistem...hvala
    kad otvoris skimapu 3doline sve ti se samo kaze; Orelle se nalazi na margini ski centra i tome nista ne fali, caskom si u val thorens dolini, samo preko prevoja i eto te na odlicnim stazama, crnim i crvenim prema val thorensu. Orelle jedino nije prakticno pozicijonirano za gutace kilometara medju skijasima i borderima, prilicno je udaljeno od epicentra skijalista, tako da ce za one koji bas zele da na skijama svrate u svaki cosak 3D Orelle biti problem ; do drugog kraja tj doline courchevel je bukvalno 3 danja jahanja. cini mi se skoro ne moguce odskijati izjutra iz Orelle do Courchavela 1600 i vratiti se na vrijeme za zadnju zicu na cime du caron ili gdje se vec prelazi na drugu stranu (ma mora da moze; al je mes'cini stresan poduhvat)
    Izmenio/la Sapa; 08.12.2010 u 21:40.

  9. #29
    Super Moderator Tadija_91 avatar
    Datum registracije
    20.09.2007
    Lokacija
    44° N - 20° E
    Skije / Bord
    193 Nordica Enforcer 93 + 196 Volkl Two
    Godina
    32
    Poruke
    1.446

    Podrazumevano

    +sto ja mislim da ovi iz Skibusa ne nude mogucnost doplate za ski pass za sve tri doline u tom periodu za one koji su smesteni u Orelle-u
    www.skimagare.info

    photo by Pizzeria-Tina
    Brezovica-ovde je Srbija najlepsa




  10. #30
    Super Member SnowBeliever avatar
    Datum registracije
    07.12.2009
    Lokacija
    Somewhere in The Alps
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 9+
    Godina
    42
    Poruke
    502

    Podrazumevano

    jeste tako je...razgovarao sam sa skibusovcima, moguca je doplata za sve tri doline ali staje oko 150 eura...tako da kao i da ne postoji...sledece nedelje bi trebalo da se odluci , ali izgleda da ce ipak pasti smestaj u LM ... koliko sam skapirao to je malo ispod Val thorensa...kako je tamo???

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •