Strana 4 od 9 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 89

Tema: Skije VS Bord

  1. #31
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    A da ne bi neko mislio, da nisma pokušavao sa bordom....možete mislit kako je to bilo bogokletno uradit tamo daleke 1988 ili 1989 i to u Bad Kleinkircheimu (to je bilo 29.11. slikano sigurno, jer su tada bili prazniki-dan republike i bili aranžamni dosta povoljni za nas, obratite pažnju, da su več tada Austrijanci samo za nas Jugoslovene pripremili staze, mada nije bilo uopšte snega)
    Priložene slike Priložene slike

  2. #32
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Malo off-topic, ali moram čestitati skimanu praznik bivše nam zajedničke države... Na koju me on podsjetio sa ovim svojim slikama.

  3. #33
    Super Member
    Datum registracije
    22.09.2009
    Lokacija
    San Francisco, CA
    Skije / Bord
    T.Rice HP, Skate Banana, TRS,
    Godina
    38
    Poruke
    399

    Podrazumevano

    Mnogo dobre fotografije!

  4. #34
    Junior Member
    Datum registracije
    29.11.2010
    Godina
    26
    Poruke
    9

    Podrazumevano

    Board definitivno zato sto se na nasim prostorima mlo zna o bordu.skijanje je postalo uobicajeno a bord je jos uvek misterija....

  5. #35
    shaun white wannabe vampire avatar
    Datum registracije
    01.09.2005
    Lokacija
    on the snow
    Skije / Bord
    rope crusteye
    Godina
    35
    Poruke
    128

    Podrazumevano

    smara me ta konzervativnost skijasha i mrzhnja prema bordu/borderima! ja sam pre daske skijao i voleo sam skijanje ali sam se prilikom prvog susreta sa bordom zaljubio u taj sport! ne vidim zashto se dete ne bi pitalo shta mu se vishe svidja i pustiti ga to da proba i vozi (osim ako nije premalo da bi znalo razlike)? u suprotnom, prisiljavanje mozhe da izazove kontra efekat i da dete ne zheli vishe da vozi!

  6. #36
    Junior Member
    Datum registracije
    25.09.2010
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    ja vozim i board i skije, voznja borda je manje tehnicki zahtevna a i trosi se manje energije, a i mala deca voze board veoma lako , niski su pa im je to i prednost, padovi su bezazleni, dok sa skijama zacas moze da zezne koleno , ja iskreno mislim da klincima bolje lezi board....

  7. #37
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od djomla22 Pogledati poruku
    ja vozim i board i skije, voznja borda je manje tehnicki zahtevna a i trosi se manje energije, a i mala deca voze board veoma lako , niski su pa im je to i prednost, padovi su bezazleni, dok sa skijama zacas moze da zezne koleno , ja iskreno mislim da klincima bolje lezi board....
    Onda bi ja mrao več odavno prestati skijati...i moja deca takođe...

  8. #38
    Super Member designbvr avatar
    Datum registracije
    20.01.2008
    Lokacija
    BGD
    Poruke
    405

    Podrazumevano

    MALI OFF

    tamo daleke 1988 ili 1989 i to u Bad Kleinkircheimu (to je bilo 29.11. slikano sigurno, jer su tada bili prazniki-dan republike


    gledam ove SKIMAN-ove fotke, pa se opsetih 29-og, tamo negde '82 ; '83, hebem li ga na KOP-u, otisli na skijanje za 29. i zatrpalo nas sve gora niko nije mogao da sidje dva dana sa plannine, bilo iznenadjenje kada nema snega za 29. a danas se ozbiljno raspravlja (na ovom forumu) hoce li ga biti u Januaru

    u svakom slucaju : srecan "PRAZNIK" svim ski dedicama

  9. #39
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Još malo -a

    Nekome je bilo lepo za 29ti (kao skijašima) ali neko se nije radovao tom prazniku (prasići i pilići ).

  10. #40
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od designbvr Pogledati poruku
    MALI OFF

    tamo daleke 1988 ili 1989 i to u Bad Kleinkircheimu (to je bilo 29.11. slikano sigurno, jer su tada bili prazniki-dan republike
    gledam ove SKIMAN-ove fotke, pa se opsetih 29-og, tamo negde '82 ; '83, hebem li ga na KOP-u, otisli na skijanje za 29. i zatrpalo nas sve gora niko nije mogao da sidje dva dana sa plannine...
    u svakom slucaju : srecan "PRAZNIK" svim ski dedicama
    halo, pa nisi ni ti bas vise titov pijonir u cvijetu mladosti

    nego vidim zahuktala se rasprava; pa ja ne vidim da tu ima nekog animoziteta, licno kad god vidim bordera kako se muci na ravnom pruzim mu stap da ga trgnem malo i vazda su mi zahvalni na tom gestu.
    ravnodusan sam po tom pitanju. a vec sam reko ja bi djete naucijo da skija, svira klavir isl...a snowboard, yamaha keyboard i elektricnu gitaru moze uvijek poslje.
    neko rece kako je snowboard tajnovit i intrigantan u odnosu na skije, pa ocigledno nekima jos nije jasno da je taj hajp prosao i da su sadasnjim klincima i nama nekim ski-dedicama, twintip skije intrigantne i cool
    Izmenio/la Sapa; 29.11.2010 u 19:20.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •