Strana 3 od 12 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 112

Tema: Durmitor 2010/11

  1. #21
    Member
    Datum registracije
    14.07.2006
    Godina
    37
    Poruke
    77

    Podrazumevano

    Jedini pouzdan nacin za provjeru stanja na skijalistu jeste HMZ stanica na Zabljaku. Danas je napadalo 22 cm snijega do 6 sati popodne a na skijalistu ga sigurno vise. Jesi probao zvati TO Zabljaka?

  2. #22
    Super Member milos_pg_91 avatar
    Datum registracije
    28.12.2007
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Elan Magfire 8
    Godina
    32
    Poruke
    1.275

    Podrazumevano

    Ima snijega. Ako ga bude dovoljno sigurno ce raditi.

  3. #23
    Super Member plecko avatar
    Datum registracije
    17.01.2009
    Lokacija
    Obrenovac
    Godina
    46
    Poruke
    410

    Question

    ima li gde da pogledam karakteristike skijalista, mapu staza ili nesto slicno ?

  4. #24
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

  5. #25
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.11.2006
    Poruke
    138

    Podrazumevano

    Stidljivo, sezona počela i na Durmitoru. Iz današnjeg dnevnog lista ''Dan'':

    NA SKIJALIŠTU "SAVIN KUK" STARTOVALA SKIJAŠKA SEZONA
    Samo da snijega ne fali

    ŽABLjAK - Zimska turistička sezona već je počela u ski-centru „Savin kuk". Na dobro uređenim ski-stazama, juče je nekoliko desetina gostiju skijalo ili vozilo snoubord dasku. Snijega ima dovoljno za skijanje, ali domaćini bi ipak voljeli da ga ima više.
    - Ski-centar „Savin kuk" je potpuno spreman da dočeka i ugosti brojne goste koji su već najavili svoj dolazak. Snijega na stazama ima dovoljno, ali bismo mi ipak željeli da ga ima još više. Vremenske prilike nam idu naruku, tako da će se postojeći snijeg zadržati. Što se tiče žica i ski-liftova, sve besprekorno radi i funkcioniše. Ski-učitelji su već na stazama, a uskoro će početi da radi i dječji vrtić na skijalištu. Naravno, svim gostima koji se odluče da posjete ovaj skijaški centar na raspolaganju su i nacionalni restorani „Montana" i „Durmitorsko sijelo", koji nude bogat izbor hrane i pića- kaže Mićo Karadžić, jedan od rukovodilaca ski-centra.
    O kakvom ambijentu i uslovima za odmor je riječ možda najbolje govore riječi dvanaestogodišnje Vedrane iz Novog Sada, koja će sa svojim najbližim naredne dane provesti na Durmitoru.
    - Ovdje je predivno, uživam. Napravili smo najbolji potez kada smo se odlučili za zimovanje na Durmitoru- kaže mlada Novosađanka.
    U ski-centru "Savin kuk" su uvjereni da će predstojeća sezona biti uspješna, naravno uz uslov da na skijalištu bude dovoljno snijega.

  6. #26
    Member
    Datum registracije
    14.07.2006
    Godina
    37
    Poruke
    77

    Podrazumevano

    ceka li se jos sat vremena na rentu ski opreme? Zasto nemaju sajt?

  7. #27
    Super Member
    Datum registracije
    26.10.2010
    Poruke
    271

    Podrazumevano

    Ovakve uslove kakve ima Durmitor (mislim na konfuguraciju terena, visinu i blizinu vrhova) je prava steta sto nisu bolje iskoristena. Otprilike sam upucen sa foruma sta se desava i kakva je peripetija. Nadam se iskreno da ce to biti reseno i da ce doci pravi investitor i napraviti ski centar kakav i ova planina zasluzuje

  8. #28
    Junior Member
    Datum registracije
    31.10.2010
    Godina
    33
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    a zna li neko kolika je debljina snijega ?

  9. #29
    Super Member ExBaker avatar
    Datum registracije
    17.01.2010
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Fischer RC4 curv gt racetrack, Fischer progressor F19, Rossignol WC radical 9S
    Godina
    50
    Poruke
    939

    Podrazumevano

    Ljudi ima li iko da se javi s Durmitora i da kaze kako je stanje?Ja bi trbao sjutra ici na sjever.
    @Milanpop-prema pouzdanim informacijama od proljeca se mijenja uprava skicentra i isti se uzima Grbovicu, tako da sse tek za godinu, dvije ocekuju pomaci.

  10. #30
    Junior Member
    Datum registracije
    31.10.2010
    Godina
    33
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    sad sam dosa sa durmitora nemate tamo sto ic ako ocete da skijate i ili bordujete jer je staza nikakva sve kamenje i trava po stazi ja sam moj bord nagrdio .

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •