Strana 264 od 277 PrvaPrva ... 164214254262263264265266274 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.631 do 2.640 od 2768

Tema: Ski Manijaci

  1. #2631

    Podrazumevano

    alo bre...pun mi vas je ku%^( svih....dokle cete se prpucavati bre?forum nije mesto za to...ajd da se vidimo da napravimo sorku na snegu i da se poubijamo kako valja i onda da skijamo napijemo i sve zaboravimo...alo bre..ko deca ste...


    BHski odma ce biti skinut...

  2. #2632
    Junior Member
    Datum registracije
    20.07.2006
    Lokacija
    sarajevo
    Godina
    57
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Krecha_86 Pogledati poruku
    Dragi BHski,
    budite iskreni do kraja i recite, da li ste skinuli baner ski manijaka sa sajta BHski.ba danas ili ste to ucinili pre nekoliko nedelja a da nas niste o tome obavestili...toliko o ozbiljnosti i postenju! Ocekujem Vas brzi odgovor i molim Vas da ga objavite ovde, hvala!
    dragi Krecho, jednostavnom metodom gledanja (razgledanja) se lako moglo zaključiti da nema NIJEDNOG (od nekih 15-ak) banera , ne samo ski manijaka, a o razlozima sam obavijestio i POP-a (pitaj ga o tome kako sam se žalio kako nikako ne možemo uštimati "snapshot" na našu joomlu . Ukoliko komunikacija izmedju vas dvojice ne štima, to nije moja krivica. A ukoliko je to razlog što BHski nazivaš neozbiljnim, onda je to sabiranje krušaka i jabuka.
    A sad javno, s obzirom da si mi to tražio: nema nijednog banera, jer tražimo najoptimalnije rješenje za smještaj svih razmijenjenih banere na stranici (uključujući i skimanijake), a to što ti možda misliš da je to zbog vašeg neslaganja sa Stekanom, to se kod mene u komšiluku zove paranoja. Nije se Stekan posvadjao sa ostalih petnaest stranica s kojima sam imao razmijenjene linkove.
    P.S.
    Molim te, koliko večeras skloni moj neozbiljni baner s ozbiljne web stranice poput stranice ski manijaka

    uzgred, prva vijest nakon presvlačenja sajta je bila ova:
    http://www.bhski.ba/ba/index.php?opt...id=44&Itemid=2
    Izmenio/la BHski; 19.11.2007 u 19:48.

  3. #2633
    Junior Member
    Datum registracije
    25.08.2006
    Lokacija
    Montenegro
    Skije / Bord
    Daska i to prava za bord
    Godina
    54
    Poruke
    22

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od matt Pogledati poruku
    alo bre...pun mi vas je ku%^( svih....dokle cete se prpucavati bre?forum nije mesto za to...ajd da se vidimo da napravimo sorku na snegu i da se poubijamo kako valja i onda da skijamo napijemo i sve zaboravimo...alo bre..ko deca ste...


    BHski odma ce biti skinut...

    Samo vas gledam i smejem se, dugo me nije bilo i cim udjem opet svadja sa Manijacima. ha ha ha a sta ima tebi da bude pun taj mali k....

  4. #2634
    Jupiii skijanjeeeeeeeeeee daxxii avatar
    Datum registracije
    10.12.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    52
    Poruke
    36

    Question Pisi brisi ;)

    eto i za neke imaju neki koji mogu da obrisu nesto od nekih ... a da se potsetimo jos nekih brisanja ...



    a mozda i da proverimo cije sve tema nema na doticnom forumu pa stoga evo dela nekadasnje liste :



    doduse nazalost sacuvala sam samo deo ove strane, ko zna mozda bi bilo jos tuznije da sam sacuvala sve stranice i teme koje su obrisane ... toliko o ozbiljnosti ...


  5. #2635
    Ski_Trip Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Skije / Bord
    Atomic SL10
    Godina
    38
    Poruke
    255

    Podrazumevano

    Znaci, posto niste uklonili samo baner ski manijaka vec i 15 drugih banera, onda je to u redu. Vase objasnjenje je u krajnju ruku smesno, a sto se tice komunikacije izmedju Pop-a i mene, on me je 5 minuta posle vaseg razgovora na stepenicama u hotelu Bistrica obavestio o tome. Jedini problem je, ponavljam, sto je nas baner sa sajta bhski skinut mnogo pre sajma turizma na Jahorini a da nas niko nije obavestio o tome. Jos jednom ponavljam da je to sa vase strane prilicno neodgovorno, ako Vi smatrate da je to korektno...onda zaista nemamo o cemu vise da raspravljamo. Inace rekao sam da ne vidim sajt skijanje.co.yu kao SVOJU konkurenciju i u tom kontekstu sam i rekao da je skijanje.hr jedini ozbiljan sajt u regionu i ostajem pri tom SVOM stavu a ne stavu Ski Manijaka ili bilo koje druge organizacije. Inace ne znam kakve veze ima Stekan u celoj prici no dobro
    Srdacan pozdrav,
    Krecha
    Izmenio/la Krecha_86; 19.11.2007 u 19:55.

  6. #2636
    Junior Member
    Datum registracije
    20.07.2006
    Lokacija
    sarajevo
    Godina
    57
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od letac Pogledati poruku
    Samo vas gledam i smejem se, dugo me nije bilo i cim udjem opet svadja sa Manijacima. ha ha ha a sta ima tebi da bude pun taj mali k....
    nema prijatelju svadje, barem s moje strane. Ja samo ne volim da se moj rad naziva neozbiljnim na osnovu čega pitam se. Nema veze, dobro je nekad biti i neozbiljan

  7. #2637
    Junior Member
    Datum registracije
    20.07.2006
    Lokacija
    sarajevo
    Godina
    57
    Poruke
    10

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Krecha_86 Pogledati poruku
    Znaci, posto niste uklonili samo baner ski manijaka vec i 15 drugih banera, onda je to u redu. Vase objasnjenje je u krajnju ruku smesno, a sto se tice komunikacije izmedju Pop-a i mene, on me je 5 minuta posle vaseg razgovora na stepenicama u hotelu Bistrica obavestio o tome. Jedini problem je, ponavljam, sto je nas baner sa sajta bhski skinut mnogo pre sajma turizma na Jahorini a da nas niko nije obavestio o tome. Jos jednom ponavljam da je to sa vase strane prilicno neodgovorno, ako Vi smatrate da je to korektno...onda zaista nemamo o cemu vise da raspravljamo. Inace rekao sam da ne vidim sajt skijanje.co.yu kao SVOJU konkurenciju i u tom kontekstu sam i rekao da je skijanje.hr jedini ozbiljan sajt u regionu i ostajem pri tom SVOM stavu a ne stavu Ski Manijaka ili bilo koje druge organizacije. Inace ne znam kakve veze ima Stekan u celoj prici no dobro
    Srdacan pozdrav,
    Krecha
    pa krecho dragi, gdje ćeš korektnije od JAVNOG, svima dostupnog i čitljivog članka (od 29.10.) u kojem se kaže:
    " Svi naši linkovi sada nisu u funkciji, ali ćemo narednih dana postepeno i njih vraćati. Takodjer molimo naše prijatelje-web stranice za malo strpljenja, vaši baneri i linkovi će ubrzo biti ponovo postavljeni na svoja mjesta. "

    ja tih noći nisam imao vremena spavati, a kamoli slati pojedinačne mailove. Osim toga o tome se ne vodi rasprava, malo se napadne i promijene teze da bi se skrenulo s prave teme, zar ne ?
    Ništa dragi krecho, drago mi je što si javno izrekao mišljenje, neka ste vi ozbiljni. Bilo mi je drago saradjivati, a sad vam sretan put pa i dalje članstvo naplaćujte silnih XY eura za kapu i pravo da budemo članovi grupe. Član grupe mogu i djaba.
    Ah, samo nisam dokučio razlog zašto se toliko uzbudjuješ oko svega, kad je BHski neozbiljan.
    Ovim završavam svoju raspravu na ovu temu da ne bih oduzimao prostor na (iskreno) izuzetno ozbiljnom i s moje strane beskrajno cijenjenom web siteu, a manijacima želim sve najbolje u kreiranju ozbiljne web stranice

  8. #2638
    Ski_Trip Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Skije / Bord
    Atomic SL10
    Godina
    38
    Poruke
    255

    Podrazumevano

    Ako se ne varam, danas je 19. novembar...proslo je mnogo vise od 'narednih dana' od 29.10. ako me sabiranje i dalje sluzi...hvala ti sto mi persiras (iako sam mnogo mladji od tebe) kada kazes 'neka ste vi ozbiljni' i ponavljam ti da je sajt skijanje.com potpuno nezavisan od manijaka...A to sto ti nisi spavao celu noc pa nisi mogao da posaljes mail ili depesu o tome da ces nam skinuti baner i jos 15 drugih, opet ponavljam da je neozbiljno i nekorektno sa moje tacke gledista...otisao sam jos malo da uchim pa cu doci kasnije da vidim da li ima jos novosti...

  9. #2639

    Podrazumevano

    letac(crnogorac) je veliki ....vidimo se....a vi ostali..ja vas ostavljam da se prepucavate,ovo je mnogo glupo..idem da uzivam....
    Izmenio/la matt; 19.11.2007 u 20:16.

  10. #2640
    Ski_Trip Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Skije / Bord
    Atomic SL10
    Godina
    38
    Poruke
    255

    Podrazumevano

    100 puta sam rekao da necu vise da se prepucavam i opet se navucem...izvinjavam se svim posetiocima ovog foruma koji moraju da citaju ove gluposti...Bata Bane i Matt-ko su skroz u pravu...odoh u chill out

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 7 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 7)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •