Strana 262 od 277 PrvaPrva ... 162212252260261262263264272 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.611 do 2.620 od 2768

Tema: Ski Manijaci

  1. #2611
    Ski_Trip Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Skije / Bord
    Atomic SL10
    Godina
    38
    Poruke
    255

    Podrazumevano

    @Stekan: nisam ti ja ni drug ni prijatelj niti bilo sta slicno pa te molim da me tako ne nazivas...takodje mi ne pada na pamet da ti dajem bilo kakve odgovore, imam pametnija posla, a vi, dokoni ljudi, nastavite da nam pravite besplatnu reklamu...sto se tice autobusa, moracu da te razocaram, ovog vikenda je na Kopaonik doslo 15-ak automobila sa Ski Manijacima iz cele Srbije. Izmedju ostalog, spustali smo se po mraku samo uz svetlost baklji, to je nesto sto se ne zaboravlja a svi oni koji su nam okrenuli ledja i poceli da nas 'pljuju' pre nego sto su i jednom skijali sa nama, nece to nikada doziveti...

  2. #2612
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Poruka na ovom forumu od koje je sve krenulo

  3. #2613
    Ski_Trip Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Skije / Bord
    Atomic SL10
    Godina
    38
    Poruke
    255

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    Nisi glup, imas smisla za humor i bizMis, dakle ne spadas u gore pomenutu kategoriju.
    O tome da li je neko glup ili ne, mislim da nemas prava da odlucujes...

    @BataBane: ne znam zbog cega je skijanje.co.yu 'domaciji' sajt od skijanje.hr s obzirom na lokacije korisnika koji su najaktivniji na forumu...da me pogresno ne razumete, meni je skroz cool sto vas ima iz svih krajeva ex-yu, samo iznosim cinjenice a inace se izjasnjavam kao kosmopolita (i skijas) po nacionalnosti

    P.S. nepravedno sam zapostavio i drugu ekipu Ski Manijaka, koja je ovog vikenda, sa nekoliko automobila, u potrazi za snegom, posetila Divchibare
    Izmenio/la Krecha_86; 19.11.2007 u 16:19.

  4. #2614
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Ne treba nama reklama ovakvog tipa, mozda mi nismo mogli u pocetku da sve to finansijski i vremenski ispostujemo, ali sta je tu je

  5. #2615
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Krecha_86 Pogledati poruku
    O tome da li je neko glup ili ne, mislim da nemas prava da odlucujes...

    @BataBane: ne znam zbog cega je skijanje.co.yu 'domaciji' sajt od skijanje.hr s obzirom na lokacije korisnika koji su najaktivniji na forumu...da me pogresno ne razumete, meni je skroz cool sto vas ima iz svih krajeva ex-yu, samo iznosim cinjenice a inace se izjasnjavam kao kosmopolita (i skijas) po nacionalnosti
    Dobro je da postoji na 1000 ovakvih foruma i sajtova, ali ovaj je NAS, 99,9% ljudi koji danas pisu o skijanju i prenose razna iskustva sa snega je poteklo odavde, uz duzno postovanje svima koji se javljaju i pisu sa svih strana sveta, i ljudi koji se danas prepucavaju su u pocetku pisali na ovom sajtu, i zato mislim da je jako ruzno ovo sto se desava.

  6. #2616
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Wlad, svaka čast.

    @Kreča: Izvini Krečo, mislio sam da si do sada pročitao moj pokoji tekst i da si vidio da ljude koje cijenim oslovljavam sa drug. Tvoj post mi govori da više nemam razloga da te tako oslovljavam.

    Da li sam spomenuo autobuse u kontekstu odlaska na prethodni vikend? Ne. Da li je bilo autobusa prošle zime? Jeste. Da li će biti ove zime? Hoće.

    "Okrenuli leđa pre nego su skijali sa vama"? Pod tim "vama" podrazumijevaš sebe i Popa? Skijali smo zajedno u Italiji. Zaboravio? Jedan od vas dvojice je stvarno dobar skijaš, ali onaj drugi voli da priča o skijanju i dijeli savjete i boljima od sebe. Zbog toga je ona krilatica "ne po znanju..."? Svjesni ste rizika da će i omladina skontati nesklad teorije i prakse? Da će možda početi da razmišljaju svojim glavama? Nema veze, doći će neki drugi umjesto njih.

    "Okrenuli leđa"? Misliš: prepustili udruženje? Nakon što smo uvidjeli da se entuzijazam komercijalizuje. Nas desetak okrenuli leđa vama dvojici? Znate li šta je to stid (sram)? Činjenica je da si ti registrovao domene http://www.skimanijaci.com i http://www.skijanje.com, te da je Pop registrovao NEPROFITNO udruženje građana. To ste uradili spontano i u naboju entuzijazma i želje da se žrtvujete za ekipu? Ekipa vas je napustila kad je skontala o čemu je riječ. Vas dvojica ste ispravni, a ekipa ne valja?

    Ne pročitah u tvom postu ništa o brisanju postova, tačkicama ili Skupštini udruženja. Zato jer se mene to ne tiče? Na ovom forumu me se tiče. Na šta bi izgledao forum Ski Manijaka da sam ja tamo obrisao svaki svoj post? Bio bi tužniji nego je sada. Ti imaš pametnija posla nego da meni odgovaraš? Vjerujem ti. Treba skupiti avanse za putovanja i članarine, prebrojati, rasporediti...

    Ako treba još reklame, samo kaži.

  7. #2617
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Krecha_86 Pogledati poruku
    @Sapa: skijanje.com...postoji nesto sto se zove whois baza, inace, ne vidim skijanje.co.yu uopste kao svoju konkurenciju vec iskljucivo skijanje.hr koji je za sada jedini ozbiljan sajt posvecen skijanju u regionu

    P.S. sta je to mediokritet? ('tajvanska kanasta', prim. V.K.)
    Jednako ozbiljan, ko skijanje.hr je smucisca.net, ali je manje marketinški eksponiran........ Skiman

  8. #2618
    Šta Magare, Magarčina bre munZe avatar
    Datum registracije
    05.09.2006
    Godina
    60
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    Jbg....
    Kad god prepoznam sličnu situaciju...mesto flash back-a, meni krene da se vrti onaj crtać sa Duškom (Bugs Bunny), u kome mali Patak Dača iskače iz nekakve rupe u pesku, grabi neki „dijamant“ i beži, vičući....“moj je, moj je...ja sam bogat, bogat sam....ja sam IMUTJAN...“
    Šta će jadan, nego čitajući urbane legende o Bilu Gejtsu, garažama, a da ne pričam o ovima sa Googl-a.....krene mučenik da sanja o sajt-ovima, parama....
    Nit manje Srbije i populacije skijaške...a sponzori sve gromade i plan’ne
    Nego, sinula mi misao....da u mnogim pristupnicama, raznih skijaških i inih udruga...postoji i pitanje.....“kako ste saznali za nas“....i sklon sam da poverujem da veoma mnogo odgovora upućuje ka www.skijanje.co.yu....
    Pošteno bi bilo bar da kažem da sam upoznao few good fellows as... Arsu, Marka i Bojanu, Stekan-a, Dex-a, repatog Oggy-a i ćelavog Top-a, Nemanju i Ninu, Crazy-a, Marka sa Ade.. Tanje i Jovane, Daxxi & Bata Bane, Biki, Ika (zapamtite...’ercovski genitiv od Iko, je Ika), ne daj Bože da zaboravim Sapu olandeza (na srpskom se ka’e Momir), pa hellen Jela, Vražina sa Šare i zet mu Igor, Staša sa Jahor’ne i Patak (al’ iz Obrenovac), a tu je i Splića, pa Vujče.....upozn’o sam i Frika, V.Brata, pa Mariju i Andju iz Valjeva, Johny Novak-a, Budhu iz Nish, a tu je i Boriss Democratic....Pop, Krecha, Stevan... a saznao sam i za Matt-a
    I sve to za samo godinu dana....
    moj najiskreniji blagonaklon ovom sajtu...www.skijanje.co.yu
    e sad...što se ostalih tiče.......
    kad sam ja bio mali....ja sam voleo stripove bre, da čitam, a ne Završne Račune za 2006-u........ne daj bože 2007-u

  9. #2619
    Ski_Trip Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Skije / Bord
    Atomic SL10
    Godina
    38
    Poruke
    255

    Podrazumevano

    Posto vidim da se ponavlja prica od prosle godine, samo bih zeleo da podsetim na jednu cinjenicu da je MunZe jedini ispao covek i dosao ono vece na Adu...zbog toga mu skidam kapu a vi ostali se zapitajte ko ste i sta ste...Stekane, skijali smo u Italiji 6 dana, video sam te samo par puta na stazi ali znas ti dobro na koga se to odnosilo...tackice i ostalo ako te se tice, imas admina pa se njemu javi, kazi da si primetio da nesto nije u redu i siguran sam da ce ti odgovoriti u najkracem mogucem roku....treba jos reklame, raspaljuj, prepucavaj se sa klincima, Matt-om (16 god) i sa mnom (21 god), hahahaha, vracam se kad predjem sledece poglavlje iz upravljackog racunovodstva da napravim pauzu i relaksiram se uz vase postove

    P.S. izvinjavam se smucisca.net
    P.S. (2) @Sapa: opet kazem, whois baza pa jos jednom proveri ko je i sta registrovao
    Izmenio/la Krecha_86; 19.11.2007 u 17:43.

  10. #2620
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    56
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    ... ... ....

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •