Strana 100 od 277 PrvaPrva ... 50909899100101102110150200 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 991 do 1.000 od 2768

Tema: Ski Manijaci

  1. #991
    Ski legenda Stevs avatar
    Datum registracije
    28.02.2004
    Lokacija
    Erdoglija, Kragujevac
    Skije / Bord
    Salomon Crossmax 07
    Godina
    46
    Poruke
    407

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od bojo
    nastavljamo sa slikama bez polarizacionog filtera...ipak su amaterske...niko nece zameriti...
    Samo napred amaterska fotka može da bude bolja od svake profesionalne
    Ajde ljudi šaljite još slika...
    Kopaonik - sve informacije na jednom mestu - http://www.infokop.net

  2. #992
    Instruktor za uzivanje Symon avatar
    Datum registracije
    17.12.2005
    Godina
    61
    Poruke
    222

    Podrazumevano

    Pozdrav za SKI MANIJAKE koji su uspesno proveli dan na Kopu.Zanima me da li se mozda planira neki skivikend na Gocu, da li je neko tamo vec skijao i kakvi su utisci i naravno radujem se ski vikendu na Igristima gde cemo se okupiti u velikom broju nadam se.

  3. #993
    Ne znam, ali volim SkiBata avatar
    Datum registracije
    27.12.2005
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossi Cobra
    Godina
    55
    Poruke
    139

    Podrazumevano

    Zavalio se, a nije duvao vetar??????
    @Pop67: Hvala na komplimentima! Ipak, mislim da još mnoooooooooogo tu mora da se poradi na tehnici. Naročito na sprovođenju voćne dijete. Glede toga, nakon razgovora sa kućnim zmajem, tijekom kojeg sam podneo detaljno izviješće o kopaoničkim aktivnostima, dobio sam dodatne termine za sprovođenje priprema za sledeće druženje, tako da se nadam da ću na Igrištima 14-15. 01. uspeti da u potpunosti održim ritam ceo dan.

    „Posebno mi je zadovoljstvo sto se SKI BATA uklopio u ekipu kao da se znamo 100 godina,lik koji ne napusta staru tehniku skijanja i odlicno mu ide!

    A što se tehnike skijanja tiče, nadam se daljem usavršavanju (koliko god dobro bilo, nikad nije dovoljno dobro!), kao i prelasku na karving. Da i ja uđem u 21. vek.
    Pozdrav za ekipu. Pravo je zadovoljstvo manijačiti sa ovakvim ljudima!

  4. #994
    Member
    Datum registracije
    11.11.2005
    Poruke
    86

    Podrazumevano

    momci sta da vam kazem....svaka cast to je prava stvar...

  5. #995
    Junior Member
    Datum registracije
    15.10.2005
    Poruke
    15

    Smile cao svima

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Trojka neposredno posle voznje na stazi Gvozdac!Sve reci hvale za skijanje Ski Bate i DJordja,bilo mi je zadovoljstvo da skijam sa njima!
    evo da se i ja javim i zahvalim svim sa kojima sam proveo divan dan na kopu. Drustvo je bilo super vreme kao sto vidite isto sve u svemu odlicno.Trenutno sedim u hotelu u cirihu tako da mozete ocekivati iyzvestaj sa st moritza sutra ili prekosutra. Veliki pozdrav popu,stevanu ,boji ,ski bati i svima koje sam upoznao na kopu .

  6. #996
    Ski manijak bojo avatar
    Datum registracije
    30.11.2005
    Lokacija
    Cacak
    Godina
    46
    Poruke
    244

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Sto Li Si Se Zavalio ...............................................??? ????????????????
    pa valjda se secas sta sam ti objasnjavao? CRNI POPE nije valjda da se ne secas??????????
    Izmenio/la admin; 07.01.2006 u 22:44.

  7. #997
    Ski manijak bojo avatar
    Datum registracije
    30.11.2005
    Lokacija
    Cacak
    Godina
    46
    Poruke
    244

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od SkiBata
    Zavalio se, a nije duvao vetar??????
    @Pop67: Hvala na komplimentima! Ipak, mislim da još mnoooooooooogo tu mora da se poradi na tehnici. Naročito na sprovođenju voćne dijete. Glede toga, nakon razgovora sa kućnim zmajem, tijekom kojeg sam podneo detaljno izviješće o kopaoničkim aktivnostima, dobio sam dodatne termine za sprovođenje priprema za sledeće druženje, tako da se nadam da ću na Igrištima 14-15. 01. uspeti da u potpunosti održim ritam ceo dan.

    „Posebno mi je zadovoljstvo sto se SKI BATA uklopio u ekipu kao da se znamo 100 godina,lik koji ne napusta staru tehniku skijanja i odlicno mu ide!

    A što se tehnike skijanja tiče, nadam se daljem usavršavanju (koliko god dobro bilo, nikad nije dovoljno dobro!), kao i prelasku na karving. Da i ja uđem u 21. vek.
    Pozdrav za ekipu. Pravo je zadovoljstvo manijačiti sa ovakvim ljudima!
    Moras ti jos da treniras...nemislim na skijanje....hahahahahahahaha Salim se naravno pozdrav druze!!!

  8. #998
    Ski manijak bojo avatar
    Datum registracije
    30.11.2005
    Lokacija
    Cacak
    Godina
    46
    Poruke
    244

    Podrazumevano

    [quote=nsw]evo da se i ja javim i zahvalim svim sa kojima sam proveo divan dan na kopu. Drustvo je bilo super vreme kao sto vidite isto sve u svemu odlicno.Trenutno sedim u hotelu u cirihu tako da mozete ocekivati iyzvestaj sa st moritza sutra ili prekosutra. Veliki pozdrav popu,stevanu ,boji ,ski bati i svima koje sam upoznao na kopu .[/quo
    lepo vreme i dobar sneg ti zelim....pozdrav!!!!!

  9. #999
    Ski manijak bojo avatar
    Datum registracije
    30.11.2005
    Lokacija
    Cacak
    Godina
    46
    Poruke
    244

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    evo jos njedne lepe slike sa KOPA
    i jos neka...
    Priložene slike Priložene slike

  10. #1000
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od bojo
    pa valjda se secas sta sam ti objasnjavao? CRNI POPE nije valjda da se ne secas????????????????????????????????????????????? ?????????
    Gde si brate,kakav si mi danas,ocemo li u nedelju da se vidimo na Divcibarama?Ma da malo vezbamo za Igrista,tamo su Bosanci opasni sine ,znaju da piju po celu noc!Bojo brate ne pustaj me samog na IGRISTA!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •