Strana 209 od 277 PrvaPrva ... 109159199207208209210211219259 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.081 do 2.090 od 2768

Tema: Ski Manijaci

  1. #2081
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Evo, kako sam obecao, mali doprinos zajednickoj stvari. (navijam za ovaj znak u sredini )



    P.S. Mozda nije bio problem u instalaciji vec u mojoj vestini koriscenja istog
    Priložene slike Priložene slike

  2. #2082
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Bravo hehehe imas i to sa rogovima,a ostali dajte svoje komentare da znak privedemo kraju mislim da cemo uskoro morati da odstampamo i prvi reklamni materijal u vidu jedne CIRADE pa da imamo spremljen znak!

  3. #2083
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan
    Znak je OK.

    Tema za razmišljanje: S obzirom da riječ SKI imamo na dva mjesta, mislim da bi znak bio rasterećeniji bez donje riječi SKI, a da se gornja vertikalna riječ malo poveća. Možda da se izbaci i veliko M. Tako bismo imali sliku skijaša u sredini, lijevo bi vertikalno pisalo SKI, a ispod MANIAC.
    Ajde Stekane posalji sliku kako ti vidis znak!

  4. #2084
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrag
    Gde?

    Pa valjda tamo gde mozemo i mi da se hvalimo kvalitetom staza
    Ziveli u to ime
    Gde si ti brate,ne mirujes a ?A kada dodjem i odem da skijam sam i izgubim se gore ko ce da me nadje i pomogne mi?Mi i dalje racunamo na tebe za Zagreb i ne foliraj da nemozes da vozis jer mozes autobusom da dodjes...Poslao sam ti na mail nesto potvrdi prijem!Pozdravi sve dole!

  5. #2085
    Instruktor za uzivanje Symon avatar
    Datum registracije
    17.12.2005
    Godina
    61
    Poruke
    222

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od hehehe
    Evo, kako sam obecao, mali doprinos zajednickoj stvari. (navijam za ovaj znak u sredini )



    P.S. Mozda nije bio problem u instalaciji vec u mojoj vestini koriscenja istog
    Pozdrav za sve SKI MANIJAKE a i MANIJAKINJE ovaj prvi je extra (po meni ) mislim hehehe-ov

  6. #2086
    Junior Member
    Datum registracije
    09.06.2006
    Godina
    51
    Poruke
    24

    Podrazumevano

    znate kaj,ekipo,fakat ste super. meni se znak sviđa i svaka čast kaj ste si dali truda,kaj god budete izabrali,ja se slažem
    ..manijačica Uti

  7. #2087
    Ski_Trip Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Skije / Bord
    Atomic SL10
    Godina
    38
    Poruke
    255

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od hehehe
    Evo, kako sam obecao, mali doprinos zajednickoj stvari. (navijam za ovaj znak u sredini )
    I meni je najlepsi taj u sredini

  8. #2088
    Member
    Datum registracije
    01.02.2006
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Flow Diskord
    Godina
    47
    Poruke
    39

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od hehehe
    Evo, kako sam obecao, mali doprinos zajednickoj stvari. (navijam za ovaj znak u sredini )
    Takodje glasam za srednji.

    Iako je zapravo varijacija onog originalno predlozenog, mnogo je skladniji (grafika u sredini dolazi preko same ivice kruga itd.) Ne ide mi od ruke od ruke taj graficki dizajn, ali umem analiticki da posmatram :

    Malo je tesko za oko prepoznati skijasa iscrtanog relativno tankom linijom kada se boja linije kojom je kontura iscrtana tako mnogo puta menja crveno-belo-crveno-belo.... i mozda tesko odstampati sito stampom u maloj dimenziji (upaljaci, privesci, hemijske olovke). Ne znam moze li se izvesti jos neka varijacija skijasa, ali ovo je prilicno lepo resenje.

    Ono sto treba da upadne u oko i da se vizuelno prepoznaje je sam simbol (M+skijas), tekst "ski manijak" je sekundaran. U idealnom slucaju slovo M i skijas bi trebalo da budu nesto veci od natpisa koji stoji ispod, a ipak moze da se procita.

    Varijanta 3 ima previse praznog prostora.

  9. #2089
    Vrag te ..... vrag avatar
    Datum registracije
    18.03.2005
    Lokacija
    BREZOVICA
    Godina
    48
    Poruke
    268

    Podrazumevano

    hehehe,
    onaj u sredini je ODLICAN i glasam za taj. Sa zadovoljstvom cu ga staviti i na pancerice i na speedwave (ako mogu da skijam).

    Pope,
    dobio sam mail i odgovoricu ti.
    Za Hrvatsku mi moras javiti unapred i malo detaljnije al to na mail, necemo ovde.

    Pozdrav svim manijacima
    Ko se snega krije - bolje da ga nije!

  10. #2090
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Meni se svidja i Stekanov predlog. Rec MANIAC ovako ispisana lici na vrh nekog brda, tako da lepo izgleda sa skijasem.

    Sta god da odaberemo trebalo bi da bude brzo jer nema smisla da u Zagreb i Banja Luku idemo samo sa kacketima. Bilo bi lepo da imamo bar i majicu.

    P.S. Na upaljacima ovaj mali okrugli znak definitivno se ne bi video, ali natpis SKI MANIAC u obe varijante (i smaknuto SKI i polukruzno MANIAC) mogao bi bas lepo da izgleda.

    Pozdrav i hvala na tolikom

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •