Strana 228 od 277 PrvaPrva ... 128178218226227228229230238 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.271 do 2.280 od 2768

Tema: Ski Manijaci

  1. #2271
    Addicted to Snow DRAGON avatar
    Datum registracije
    14.03.2006
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Supercomp Pro
    Poruke
    319

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stevan
    A da organizujemo neku kolektivnu posetu nasem drugu Manijaku?
    To ne bi bilo lose, daj da se organizujemo.

  2. #2272
    Vrag te ..... vrag avatar
    Datum registracije
    18.03.2005
    Lokacija
    BREZOVICA
    Godina
    48
    Poruke
    268

    Podrazumevano

    Dragi moji MANIJACI

    Evo i mene da se javim i raportiram kako je sve proslo.

    Artroskopija je izvrsena u privatnoj klinici na Vracaru - DECEDRA. Nas predsednik je bio i video kako to izgleda i kako su organizovani a vidim da je odmah primetio i kakvo je "osoblje"!

    Koleno je ocisceno, pregledano i konacno znam o cemu se radi. Puko je prednji ukrsteni ligament. Jbg.
    Sad sam na terapiji. Pijem tablete za jacanje hrskavicavog tkiva (koje je u medjuvremenu "omeksalo") i radim vezbe svakodnevno a uskoro krecem sa sobnim biciklom i teretanom, normalno, kad doktor kaze.
    Ligament mogu da operisem ali tek za nekih sest meseci kad mi ojacaju misici na desnoj nozi jer za ova tri meseca butni misic se skroz "istopio" i sad moram da radim na tome da ga "povratim".

    Skijanja ce "mozda" biti ove zime, uz izvesna pomagala (steznik sa amortizerom za koleno) ali nema vise jurnjave, skakanja, divljanja ...
    Takodje, moracu da menjam pancerice, da uzmem nesto "mekse". A samo sto sam ih kupio... smrc ...

    I tako dragi moji, to je to.

    Savetujem svima koji su preko "tri banke" da nesto nauce iz ovog i da razmisljaju o tome da polako "povlace rucnu" kad je divljanje na snegu u pitanju.

    Pozdrav svima a sa delom ekipe se vidimo ovih dana.

    Ko se snega krije - bolje da ga nije!

  3. #2273
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrag
    Dragi moji MANIJACI

    Evo i mene da se javim i raportiram kako je sve proslo.

    Artroskopija je izvrsena u privatnoj klinici na Vracaru - DECEDRA. Nas predsednik je bio i video kako to izgleda i kako su organizovani a vidim da je odmah primetio i kakvo je "osoblje"!

    Koleno je ocisceno, pregledano i konacno znam o cemu se radi. Puko je prednji ukrsteni ligament. Jbg.
    Sad sam na terapiji. Pijem tablete za jacanje hrskavicavog tkiva (koje je u medjuvremenu "omeksalo") i radim vezbe svakodnevno a uskoro krecem sa sobnim biciklom i teretanom, normalno, kad doktor kaze.
    Ligament mogu da operisem ali tek za nekih sest meseci kad mi ojacaju misici na desnoj nozi jer za ova tri meseca butni misic se skroz "istopio" i sad moram da radim na tome da ga "povratim".

    Skijanja ce "mozda" biti ove zime, uz izvesna pomagala (steznik sa amortizerom za koleno) ali nema vise jurnjave, skakanja, divljanja ...
    Takodje, moracu da menjam pancerice, da uzmem nesto "mekse". A samo sto sam ih kupio... smrc ...

    I tako dragi moji, to je to.

    Savetujem svima koji su preko "tri banke" da nesto nauce iz ovog i da razmisljaju o tome da polako "povlace rucnu" kad je divljanje na snegu u pitanju.

    Pozdrav svima a sa delom ekipe se vidimo ovih dana.


    Ne daj se, bice sve ok

  4. #2274
    Ski_Trip Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Skije / Bord
    Atomic SL10
    Godina
    38
    Poruke
    255

    Podrazumevano

    Mijo....netju da čujem, kakvo povlačenje ručne, pa nećeš valjda dozvoliti da ja budem najbrži na Brezi?! Ako ne ove...onda sledeće godine nastavljamo da jurcamo ti i ja kao zimus Želim ti sve najbolje i što brži oporavak!!!

  5. #2275
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrag
    Dragi moji MANIJACI

    Nas predsednik je bio i video kako to izgleda i kako su organizovani a vidim da je odmah primetio i kakvo je "osoblje"!
    Mijo druze, poradi malo na tom osoblju i sad kad si van klinike (ako smes... ), i samo napred... Bices ti dobro, znam ja...

  6. #2276
    Ski magare Nemanjus avatar
    Datum registracije
    28.04.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Worldcup RC / Blizzard Bonafide
    Godina
    44
    Poruke
    298

    Podrazumevano

    Sve nas cekaju tri banke, trudicemo se da izvucemo pouke!

    Podrska za druga !!!

  7. #2277
    Vrag te ..... vrag avatar
    Datum registracije
    18.03.2005
    Lokacija
    BREZOVICA
    Godina
    48
    Poruke
    268

    Podrazumevano

    Hvala svima na podrsci. u to ime

    Krecho, sa zadovoljstvom ti predajem zvanje NAJBRZEG na Brezovici. Bolje ti nego neko ko nije MANIJAK
    Ko se snega krije - bolje da ga nije!

  8. #2278
    Ski_Trip Krecha_86 avatar
    Datum registracije
    06.03.2006
    Lokacija
    Pancevo
    Skije / Bord
    Atomic SL10
    Godina
    38
    Poruke
    255

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan
    To za neke od nas više ne važi.
    Stekane..ja sam mislio da smo to već raspravili...referentni sistem zvezda...ti i hehehe ste dečaci...tako nešto beše, uh ne mogu sad baš da se setim, malo sam

  9. #2279
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Krecha_86
    Stekane..ja sam mislio da smo to već raspravili...referentni sistem zvezda...ti i hehehe ste dečaci...tako nešto beše, uh ne mogu sad baš da se setim, malo sam
    Mitjo, a el imash ti neku ujnu?

  10. #2280
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    56
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Postovani SKI MANIJACI i svi koji cete postati to pre ili kasnije,
    zelim da vas obavestim da cemo zahvaljujuci Krechi 86 imati stand na BEER festu koji u nasem lepom gradu traje od 16 do 20.avgusta i na kome cemo uzeti aktivnog ucesca deljenjem propagandnog materijala i prikupljanjem novog clanstva.Molio bih vas da nam se pridruzite i pomognete da ovih 5 dana iznesemo na najkvalitetniji moguci nacin.Potrebno je najmanje 5 ljudi da bude na standu u toku dana i noci pa vas molim i pozivam da se aktivno ukljucite u ovu manifestaciju za dobro SKI MANIJAKA.Obecavamo lepo druzenje i ludu zabavu!
    Zainteresovani neka kontaktiraju Krechu 86 ili POPa67!Hvala unapred!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 12 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 12)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •