Strana 219 od 277 PrvaPrva ... 119169209217218219220221229269 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.181 do 2.190 od 2768

Tema: Ski Manijaci

  1. #2181
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrag
    Jos jednom se pokazalo da kad bilo ko od Manijaka dodje na Brezu vreme se pokvari. Onog dana kad je Aca76 doso pocela je da pada kisa!!!

    Pozdrav Aci
    Mijo druze, da znas da je Pop doneo kisu i u Zagreb...

    Ah, da, zaboravih... i upropastio rafting Vrbasom...
    Izmenio/la hehehe; 03.07.2006 u 12:16.

  2. #2182
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vrag
    Jos jednom se pokazalo da kad bilo ko od Manijaka dodje na Brezu vreme se pokvari. Onog dana kad je Aca76 doso pocela je da pada kisa!!!

    Pozdrav Aci
    Ja se osecam kao Crni Deda Mraz,odem na Brezu ono padne sneg kakav ni domorodci nisu doziveli,odem u Zagreb ono oblacno i kisa(ali uvece) samo sto je samnom bio i hehehe i kod vas i u Zagrebu,pa je mozda u tome problem,neznam videcu kada jednom negde sam odem kakvo ce vreme biti.A ja neznam druze kakav si ti na meteo uslovima posto nisi dolazio ovamo.
    Ako je problem u MANIJACIMA da prestanemo da dolazimo mozda onda bude dobrog vremena?
    Pozdrav i tebi druze moj!

  3. #2183
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Ja se osecam kao Crni Deda Mraz,odem na Brezu ono padne sneg kakav ni domorodci nisu doziveli,odem u Zagreb ono oblacno i kisa(ali uvece) samo sto je samnom bio i hehehe i kod vas i u Zagrebu,pa je mozda u tome problem,neznam videcu kada jednom negde sam odem kakvo ce vreme biti.

    A da probamo Mitjo da odemo samo ti i ja, sta mislis...? Ili da samo ti i ja ne idemo, pa neka pada kisa samo u BG (posto oko KG obilazi, to se zna)... ili da smislimo nesto drugo...

    hehehe

  4. #2184
    SKI MANIJAK stevan avatar
    Datum registracije
    13.01.2005
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Kneissl Rail Titanium
    Godina
    41
    Poruke
    260

    Podrazumevano

    Opste je poznato da ja donosim sunce i lepo vreme (ko je bio na Kopu 3.1.2006. to najbolje zna), tako da mislim da ce moje prisustvo bilo gde oterati sve oblake i omoguciti sve , , a i aktivnosti
    Covjek bi pomislio da mi u Bosni nemamo sta jesti. Mi vamo zivimo bolje neg i jedan Amerikanac osim mozda Bil Gates.

  5. #2185
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stevan
    Opste je poznato da ja donosim sunce i lepo vreme (ko je bio na Kopu 3.1.2006. to najbolje zna), tako da mislim da ce moje prisustvo bilo gde oterati sve oblake i omoguciti sve , , a i aktivnosti
    Od sada pa nadalje nigde bez tebe sekretaru!

  6. #2186
    Instruktor za uzivanje Symon avatar
    Datum registracije
    17.12.2005
    Godina
    61
    Poruke
    222

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od pop67
    Od sada pa nadalje nigde bez tebe sekretaru!
    Moras igrati ratnicke igre protiv padavina samo gde ti je vrac da uvraca

  7. #2187
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Symon
    Moras igrati ratnicke igre protiv padavina samo gde ti je vrac da uvraca
    Ma gde si ti druze moj?Nema te nigde!Symone ,moramo se dogovoriti oko posete Mackovom kamenu,ajde vidi nesto da organizujemo!

  8. #2188
    Vrag te ..... vrag avatar
    Datum registracije
    18.03.2005
    Lokacija
    BREZOVICA
    Godina
    48
    Poruke
    268

    Podrazumevano

    Jao Pope, sta ja to cujem? Znaci nije samo Brezovica!

    Salu na stranu, mnogo vam je bilo dobro ovo sto ste bili u ZaGrebu i Banja Luci. Ja stvarno nisam mogo da dodjem, ne zbog obaveza nego sto ne mogu toliki put da vozim a putovanje autobusom po ovoj vrucini je blago receno UZAS!

    Sledece nedelje idem desetak dana na odmor a onda prvom prilikom uzimam jos jedan "odmorcic" i eto mene tamo. Ako nista drugo moracu da dodjem zbog kolena jer ovo postaje ozbiljno i pocinje da me nervira jer posle dva meseca poboljsanje je zanemarljivo.

    A kad dodjem, hocu i ja da napravimo jedan TOUR DE BELGRADE!!!! Ali umesto bicikla koristicemo barske i kafanske stolice

    Pozdrav svima
    Ko se snega krije - bolje da ga nije!

  9. #2189
    Super Member pop67 avatar
    Datum registracije
    27.06.2005
    Skije / Bord
    Elan Mag Fire 10
    Godina
    57
    Poruke
    1.286

    Podrazumevano

    Vala Vraze i red bi bio da dodjes u Bg,ja kod tebe dolazio 3 puta za 3 meseca a ti .....Samo da bude jasnije bez obzira na zle jezike,ja sam vozio pa tako nisam mogao konzumirati alkohol,a u samom Zagrebu jesam ali je to bilo u granicama za dobro raspolozenje!
    To sa tvojim kolenom je ozbiljno od samog pocetka ali si ti neozbiljno shvatio,a ako odes na more i budes tamo plivao bices u jos vecem problemu,zato hajde sto pre ovamo na pregled i PRAVU dijagnozu a ne neke bajalice!Javi mi sta si odlucio!
    Pozdravi devojku i sve tamo!

  10. #2190
    Vrag te ..... vrag avatar
    Datum registracije
    18.03.2005
    Lokacija
    BREZOVICA
    Godina
    48
    Poruke
    268

    Podrazumevano

    Zasto mislis da ne bih smeo da plivam?
    Pa zar voda nije dobra za ovakve vrste povrede?
    Nemoj da me razocaras, molim te.
    A ja zurim i sve organizovao bas zbog kolena - topla voda, pesak, sunce ...

    A ne mogu nikako da dodjem pre mora jer radim do petka, u nedelju moram da budem ovde (neizostavno) a vec u ponedeljak navece idem za more. Mogu da dodjem samo posle.
    Ko se snega krije - bolje da ga nije!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •