Strana 269 od 277 PrvaPrva ... 169219259267268269270271 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.681 do 2.690 od 2768

Tema: Ski Manijaci

  1. #2681
    Ski Maniac Veliki brat avatar
    Datum registracije
    19.11.2006
    Lokacija
    BGD
    Skije / Bord
    Elan GSX race 2007/08 , Rossignol 9S Oversize
    Godina
    49
    Poruke
    68

    Podrazumevano

    Posle svih ovih prica ja moram da stanem u odbranu svih ljudi u Udruzenju koji nisu ucestvovali u svadji .
    Alpinista@
    Nemoj da generalizujes i poistovecujes , i neznam odakle ti pravo da komentarises i vredjas ...
    Sto se tice Stekana nismo ga mi opisivali , i on ako je imao nesuglasice imao ih je sa odredjenim ljudima a ne sa svim Ski manijacima .
    A to koje kome i sta prodavao to je valjda njihov problem , i njihove price .... pa pusti da ih oni i pricaju .
    Lepo je to sto je Stekan korektan prema tebi , i prema meni je uvek bio korektan , i Pop je uvek bio korektan .... i jos dosta ljudi ....koji se ponekad ne slazu izmedju sebe .... neznaci da treba da biram izmedju njih .
    vec ih treba pustiti da rese svoje nesuglasice ...
    Pozz

  2. #2682
    Junior Member
    Datum registracije
    01.04.2007
    Godina
    42
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    stekane onaj post je kao odgovor na krechin , a ne ocjenjujem forum na osnovu pojedinaca ves samo kazem da onakve stvari otjeraju covjeka sa foruma ali haj nebitno . samo jos da kezem, ne da se pravdam ali kada sam sa ur-om bio na bjelasnici prosle subote bas sam falio ski manijake , ala prava organicacija ljudi samo skijaju i skijaju , a skroz malo pricaju , ali izgleda da im krecha popravlja prosjek u prici,sala naravno, mala ,i onda mi kaze neko da sam izmanipulisan zato sto sam samo dao svoje misljenje

  3. #2683
    Ski Maniac Veliki brat avatar
    Datum registracije
    19.11.2006
    Lokacija
    BGD
    Skije / Bord
    Elan GSX race 2007/08 , Rossignol 9S Oversize
    Godina
    49
    Poruke
    68

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od epe Pogledati poruku
    stekane onaj post je kao odgovor na krechin , a ne ocjenjujem forum na osnovu pojedinaca ves samo kazem da onakve stvari otjeraju covjeka sa foruma ali haj nebitno . samo jos da kezem, ne da se pravdam ali kada sam sa ur-om bio na bjelasnici prosle subote bas sam falio ski manijake , ala prava organicacija ljudi samo skijaju i skijaju , a skroz malo pricaju , ali izgleda da im krecha popravlja prosjek u prici,sala naravno, mala ,i onda mi kaze neko da sam izmanipulisan zato sto sam samo dao svoje misljenje
    epe@
    Vecina nas i mislimo samo na skijanje

  4. #2684
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Ljudi (uključuje i ljepši pol), haj'mo skijat. Ja večeras gibam na noćno na Kozaru.

    Manite se izbora i glasanja. Svi smo ovdje zbog iste stvari, osim možda pokojeg izuzetka. Ja sam udruženje Ski Manijaci napustio samo i isključivo zbog jednog čovjeka. Mišljenje o ostalima se nije promijenilo, bar ne bitno.

    To da li je neko Magare, član Manijaka, aktivan na BHski.ba, skijanje.hr ili skijanje.co.yu nije bitno, jer sam upoznao dosta ljudi sa svih spomenutih hrpa. Svi imaju izuzetno mnogo zajedničkog.

  5. #2685
    Ski legenda alpinista avatar
    Datum registracije
    24.03.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SL Racing
    Godina
    39
    Poruke
    286

    Podrazumevano

    Upravo sam htjeo da odgovorim i Malom Budi i Velikom Bratu, ali onda sam vidio da ste malo stariji od mene i nebih zelio da ulzim u beskonacnu diskusiju,. Isto tako izvinajvam vam se sto sam pisao u mnozini "mi",to mi je promaklo,ali pametni ce shvatiti na koga sam mislio i ko je koga vrijedjao.

    Stekane lijep provod veceras,zaledjeno stazu,temperaturu -2 stepena,vjetar 0.5 m/s,ostre kantne i cistu pistu.

  6. #2686
    Junior Member
    Datum registracije
    28.09.2007
    Godina
    44
    Poruke
    5

    Podrazumevano esssss

    Iako nisam sudelovao ni u kakvim svadjama niti znam mnogo o tome jer sam vec poduze vremena u inostranstvu, moram reci da mi je VEOMA zao zbog nastale situacije. Sa jedne strane prva ekipa skimanijaka koja je otisla, a sa druge pop i krecha koji se bore da udruzenje opstane.
    Nije nista cudno za nas mentalitet. Hocemo li se promeniti ili ne?

    HAJDE DA SKIJAMO/BOARDAMO sto neko rece.

    Furioso

  7. #2687
    Ski Maniac Veliki brat avatar
    Datum registracije
    19.11.2006
    Lokacija
    BGD
    Skije / Bord
    Elan GSX race 2007/08 , Rossignol 9S Oversize
    Godina
    49
    Poruke
    68

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od alpinista Pogledati poruku
    Upravo sam htjeo da odgovorim i Malom Budi i Velikom Bratu, ali onda sam vidio da ste malo stariji od mene i nebih zelio da ulzim u beskonacnu diskusiju,. Isto tako izvinajvam vam se sto sam pisao u mnozini "mi",to mi je promaklo,ali pametni ce shvatiti na koga sam mislio i ko je koga vrijedjao.

    Stekane lijep provod veceras,zaledjeno stazu,temperaturu -2 stepena,vjetar 0.5 m/s,ostre kantne i cistu pistu.
    Svaka cast

  8. #2688
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Arso, a i ti vezovi su ti glupi

  9. #2689
    BeGGiNeR
    Datum registracije
    14.02.2005
    Lokacija
    Obrenovac
    Skije / Bord
    NITRO Target
    Godina
    48
    Poruke
    77

    Podrazumevano

    sta se to bijeli u gori zelenoj il je sneg il su labudoviii ...

    sneg nije :( vec se otopio ;( a tako nas rado obradovao

    negRo, mislim ne bombone da ne bude reklama, no gledam ja zgradu preko puta mene ... ima lep krov, stalan pad reklo bi se crvena, jos se beli na njoj dal od snega ili prasine koja veje redovno sa ovih nasih snegoelektrana i pitam se kakav bi spust tu bio ... ima lep i jump skoro halfpipe jedini problem priznacu iskreno jeste to sto zgrada ima 7 spratova i brine me doskok kude li bi ja zavrsio posle njega ... e to mene drugari po dasci, a i dve, muci a ne ovo vase pisanije. Neko bi rekao ovoliko pisanija nisam imao ni u skoli a kada bi sve ove vase 'bele' stranice bile zamenjene sneznim danima u godini mislim da bi nam srce svima bilo puno i ne bi razmisljali ko je gde i odaklen i iz kojeg plemena no bi se od snega i radosti odvaljivali...

    e to ja vama svima zelim 269 sneznih dana u godini a ne ovih 269 stranica koje cega
    >>>>>>>>> www.snowboard.rs <<<<<<<
    >>>>> www.snowboardserbia.com <<<<<
    -=[ snowboard community site ]=-= live2board =--

  10. #2690
    Ne znam, ali volim SkiBata avatar
    Datum registracije
    27.12.2005
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossi Cobra
    Godina
    55
    Poruke
    139

    Podrazumevano

    Ne znam freak, živ nisam za taj doskok... Mislim, vežbo' ja u nedelju na Divči kad su tvoji drugari borderi pravili neku skakaonicu, pa kao skak'o i ja... Al' nešto nisam siguran za tih 7 spratova...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •