Strana 275 od 277 PrvaPrva ... 175225265273274275276277 PoslednjaPoslednja
Rezultati 2.741 do 2.750 od 2768

Tema: Ski Manijaci

  1. #2741
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    E dobro onda; ON-TOPIC

    Super su slike iz super alpdhueza, to je stvarno super skijaliste i ako je po slikama suditi provod je bio............................sta reci osim: super!!!
    Ne stvarno, drago mi je da su se ljudi proveli.

    Vala Mattko, kad se vec zalis da se ovaj topic zloupotrebljava, sto niko ne okaci neku dobru impresiju o tom skijalistu. Posto se u sedmicama prije odlaska puno pominjalo, a sad ljudi stigli i niko nista.............jos sabriu utiske sta li? Jesi li ti bio???
    Mene licno interesuje ko je i sta je naj vise volijo u tom centru. Bijah neke godine tamo jedan citavi dugi vikend od 3,4 dana, pa da cujem kako su ga drugi dozivjeli.

    PS
    Drug Wlad kolko je meni poznato nije clan udruzenja skimagaradi pa mu se kao takvom ne moze ubranit da pise sta hoce i gdje hoce, a da budemo iskreni nije bas bila neka grozna provokacija u pitanju, pa da mu na PP posaljes: Seri Seri.

  2. #2742
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od matt Pogledati poruku
    sigurno zna!
    To je lijepo. Znanje je moć.

    Citirati Originalno postavljeno od matt Pogledati poruku
    a vidim na ovoj temi se pise samo kada su upitanju prepucavanja....
    Ima u ovoj knjizi par slova koja stavljaju komentare i bockaju u svim temama. Jedno od tih slova sam i ja. Usput, slovo S se morzeom piše sa tri tačkice.

    Citirati Originalno postavljeno od matt Pogledati poruku
    magarci,imate svoju temu...pisite tamo dokle ocete...
    Mattko, ti imaš više prava da pišeš u ovoj temi od Wlad-a ili mene? Pogledaj početak ove teme i vidi ko je sve pisao 2005-te godine. Prvi smislen tekst koji se može pročitati u ovoj temi je Wlad-ov. Zbog toga mislim da bi bio red da Wlad-ova slika treba da krasi prostorije udruženja, a ne da mu šalješ onakve PP-ove. Pokaži malo respekta prema idejnim tvorcima.

    Biti magarac je stanje duha, a ne stvar pripadnosti nekome ili nečemu.

  3. #2743
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Rodjace? Ispasce da je ovo kordinisana akcija, a fakat nismo ni znali jedan za drugog (kad smo tuj vazdi inkognito). Ja nam dobrog TAJMINGA, ha u minut.

    E sad opet ontopic i bez provokacija! Posla cu vam 'plave sljemove iz nesvrstane i prijateljske Afrike' e onda ste tek na..bali.

  4. #2744
    Ski legenda alpinista avatar
    Datum registracije
    24.03.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SL Racing
    Godina
    39
    Poruke
    286

    Podrazumevano

    Stvarno magarci . . . mislim stvarno . . . ma stvarno nema smisla . . . .

    iaaaaaaaaa . . .iaaaaaaaaaa . . . .

    U Bog te mazo puno tackica,zanijeh (jel 'no bi aorist) se , moje izvinjenje .
    Izmenio/la alpinista; 07.02.2008 u 15:33.

  5. #2745
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od alpinista Pogledati poruku
    Stvarno magarci . . . mislim stvarno . . . me stvarno nema smisla . . . .
    iaaaaaaaaa . . .iaaaaaaaaaa
    Imam osjecaj da alpinista ima nesto protiv 'plavih sljemova' , on izgleda bas u inat provocira, alpi? ako vako nastavis bi ces otpisan kao kolateralna steta

  6. #2746
    Ski legenda alpinista avatar
    Datum registracije
    24.03.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SL Racing
    Godina
    39
    Poruke
    286

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    Imam osjecaj da alpinista ima nesto protiv 'plavih sljemova' , on izgleda bas u inat provocira, alpi? ako vako nastavis bi ces otpisan kao kolateralna steta
    Izvini sapke,ovo je bila sala,al eto ako mislite da je provokacija . . . necu vise.
    Zbogom

  7. #2747
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Nemoj ti meni shala. Nemoj sad da ti posaljem jedan PP......

  8. #2748
    Ustajanjeeeeeeeeeeeeeeeee hehehe avatar
    Datum registracije
    23.02.2006
    Lokacija
    Kragujevac
    Skije / Bord
    Fischer AMC76
    Godina
    61
    Poruke
    807

    Podrazumevano

    Ja sam jednom bio clan "neformalne grupe ljubitelja skijanja", i clan udruzenja istog naziva kao ova tema, cistog srca i bez zadnjih misli, te molim sve koji postuju ovde da mi ne kvare uspomene na te dane. Takodje molim i rukovodstvo gorepomenutog udruzenja da, koliko je u njegovoj moci, obuzda neke svoje clanove koji pisanjem ovde izazivaju lavinu bezveznih postova koji nicemu ne sluze a ponajmanje casti udruzenja i rukovodstva.


    "Ako vam je dobro, onda nista"

  9. #2749

    Cool

    Citirati Originalno postavljeno od hehehe Pogledati poruku
    Ja sam jednom bio clan "neformalne grupe ljubitelja skijanja", i clan udruzenja istog naziva kao ova tema, cistog srca i bez zadnjih misli, te molim sve koji postuju ovde da mi ne kvare uspomene na te dane. Takodje molim i rukovodstvo gorepomenutog udruzenja da, koliko je u njegovoj moci, obuzda neke svoje clanove koji pisanjem ovde izazivaju lavinu bezveznih postova koji nicemu ne sluze a ponajmanje casti udruzenja i rukovodstva.


    "Ako vam je dobro, onda nista"
    ...ono je bilo mimo udruzenja....i mene ne mora niko da smiruje...lol
    moj poslednji post
    Izmenio/la matt; 08.02.2008 u 10:38. Razlog: sad mozete radit sa ocete xD

  10. #2750
    Ne znam, ali volim SkiBata avatar
    Datum registracije
    27.12.2005
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossi Cobra
    Godina
    55
    Poruke
    139

    Podrazumevano

    Bogom dano pravo svakog čoveka je da bude fin, lepo vaspitan, tolerantan prema drugima, umeren i odmeren u komunikaciji... Neki to svoje pravo obilato „zloupotrebljavaju”, a neki ga ne iskoriste nikad u životu. Nekome sve to dođe još, što bi rek'o moj kum, „od deteta”, nekome tek u kasnijim životnim dobima, a nekome nikad...

    @hehehe: Matori, još onomad su ona dvojica Jovana, što su se time bavila (Cvijich & Rashkovic, svaki u svoje vreme, op. aut.) kao jednu od glavnih karakteristika stanovnika ovih podneblja i prostora naveli, između ostalih, i neobuzdanost...
    E sad, čini mi se da bi nam treb'o i treći (ne za pref, već Jovan ) d'objasni što se ovdašnji (pod pojmom ovdašnji podrazumevaju se stanovnici koji potiču sa ovih prostora ili ih naseljavaju - opet op. aut. ) u 21. veku, dočim dođu u kontakt s internetom, forumima i inim tehnologijama, posebno razobadaju (kolokvijalni sinonim za neobuzdanost, op. aut) . In prevod: Što vole ljudi da se prepi*kavaju preko neta, to je čudo jedno!
    Dosada je đavolja rabota...

    @sapa: Back on topic... Skijanje u tom, alpdkakolisevećzove/piše/čita/izgovara bilo... Nem' pojma, iskren da budem, al' ću da ti ispričam jedan staaaaari fazon:
    Radili onomad neko veliko istraživanje o sexualnim sklonostima i navikama populacije ovdašnje, pa zabasaju u selo kod jednog, jel'te, seljaka, tj. poljoprivrednog proizvođača... On, čika u godinama, sedi za astalom u avliji, pita ga ona mladica/istraživačica za taj, jel'te, seks, a on priča:
    „Vidi, ćeri, da ti pravo kažem, ja poranim negde oko pola 5, popijem kaficu i rakijicu, pa bacim svinjama pomije... Posle doručka, odem u štalu da položim seno kravama, onda na njivu... Tamo budem ceo dan, a predveče, kad dođem kući, odem do bašte da zalijem i poplevim korova, ako ga ima... E, onda večera, rakijica...” Prekine ga snajka, koja je dvorila dedu i goste: „Ali tato, oni tebe pitaju za „onu rabotu”, a ne kako ti radiš po ceo dan!”, a deda će njoj: „Ćerko, znam ja šta me pitaju, ja pričam kako men' je*u, a ti, kad te budu pitali...”. Eto, toliko o mojim utiscima iz tog alpd*.*

    E, sad, što sam sve ovo napis'o, ne znam... Al' ne škodi. A ako ne škodi...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •