Strana 7 od 30 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 61 do 70 od 291

Tema: Na čemu skijate?

  1. #61
    Super Member
    Datum registracije
    15.03.2004
    Lokacija
    Banja Luka
    Godina
    53
    Poruke
    244

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    evo moje naj bolje investicije u zadnje vrijeme;

    http://shop.snowshepherd.co.uk/epage...ssvenitexFBF15

    15e ukljucujuci postarinu; super rukavice.
    Jesi li ti to već isprobao na minusu? Mislim na pravi minus, od -10 pa na niže..

  2. #62
    Ski Fanatic zloglasni avatar
    Datum registracije
    27.02.2006
    Lokacija
    NYC
    Skije / Bord
    Fischer RC4 World Cup SC
    Godina
    42
    Poruke
    423

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    nek bude sa srecom uzivaj, ali zasto pocinjati sa ovom ''neozbiljnom'' skijicom? Kad se vec opredeljujes za Rossi, zasto ne poceti sa npr S3 ili nekom drugom slicnom skijom sirine oko 100mm u struku, licno mislim da za pravo sirenje vidika treba da ides na 100+.
    Posto sa skijom od 85mm nisi pristo ni tamo ni vamo, oke poslje tih nekih race modela na kojima ti vozis i ostalih namjenjenih prvenstveno za pistu, ce vidici malko da se prosire, al to je daleko od potpunog i pravog ugodjaja koji bi trebao da dozivis offpist. ta geometrija je bila 'freeride' do prije 7,8 godina.
    mada je reklamiraju kao freeride, ali ovo je po geomtriji sudeci, jedna solidna allmountain skija. a ti ako hoces stvarno 'freeride iskustvo' treba da trazis nesto ozbiljnijih dimenzija. vjeruj mi, govorim iz licnog iskustva.
    a inace nisam vozijo ni jedne od gore pomenutih, osim sto sam se nekad interesovo za s7.
    Znaci mislis da ga odmah rznem u drugi extrem sa mrsave na debelu?Drze li te od 100+ iole na tvrdom? Meni se cini da je dane sa 30+ svezeg snega tesko ubosti sem ako se ne zivi na planini ili u neposrednoj blizini i da bi se uglavnom susretao sa uzoranim celcem i nekim mixevima pa sam kontao da bi s86 tu zavrsavao posao bez problema.Njega sam pomenuo na osnovu testova i onoga sto sam mogao da pronadjem na netu a i cena je ok ali posto ne znam nikoga ko je vozi reko da pitam

  3. #63
    Super Member sunCica avatar
    Datum registracije
    02.03.2009
    Lokacija
    BGD - Dorćol
    Skije / Bord
    Atomic Cloud 8
    Poruke
    590

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od skiman Pogledati poruku
    Hebi ga.....race modeli su race modeli - pa makar se češče menjaju rukavice .....svakome svoje (mislim oko toga šta je za koga dobra cipela).....
    Ja sam ipak samo srećni amater, skijam, jer mi to navlači najveći osmeh na facu, a ne zamalo pa profesionalac ---
    Bila je to dobra devojka, a onda je otišla na skijanje ...

  4. #64
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od bobo Pogledati poruku
    Jesi li ti to već isprobao na minusu? Mislim na pravi minus, od -10 pa na niže..
    ma dje cu ih probat, tek stigle prosle sedmice; ako si otvorijo linak od shopa, mogo si procitat, oni kazu koriste ih 'mountain guides' i drugi lokalni francuski skijasi, pa ako ne lazu za reklamu, trebalo bi da drze na -10 i nize. to je inace i napravljeno kao rukavica za rad na hladnom vremenu, a skijasi su je otkrili kasnije. elem pravo fina koza sa spoljene strane i krzno iznutra, kroz to nebi smjelo da produva.

  5. #65
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od skiman Pogledati poruku
    Pa za 90 €?? Ma čisto sumnjam.... Više nego pristojne pare za šminku....
    ma bjazi ba, tolike pare bi eventualno dao za neke dobre brile (mada i to teska srca), nikad za rukavice, pa ja proljetos uzeo nove novcate skije preko internet shopa, za 99e
    ps
    mada konto sam da je taj tvoj model bio preko 100e, tako nije ni zazvucalo toliko strasno, kolko sam konto da je cjena

  6. #66
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od sunCica Pogledati poruku
    Ja sam ipak samo srećni amater, skijam, jer mi to navlači najveći osmeh na facu, a ne zamalo pa profesionalac ---
    I meni....sunce...i meni...

  7. #67
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Sapa Pogledati poruku
    ma bjazi ba, tolike pare bi eventualno dao za neke dobre brile (mada i to teska srca), nikad za rukavice, pa ja proljetos uzeo nove novcate skije preko internet shopa, za 99e
    Svakome svoje....Sapa....svakome svoje... PS. U trgovini su 160 €....tek za info.... Ako uzmem uz obzir, da su mi stare Leki izdržale 5 sezona, e onda to nisu nikakve pare...

  8. #68
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od skiman Pogledati poruku
    Svakome svoje....Sapa....svakome svoje... PS. U trgovini su 160 €....tek za info.... Ako uzmem uz obzir, da su mi stare Leki izdržale 5 sezona, e onda to nisu nikakve pare...
    pa ja sam i konto da otprilike toliko kosta ta heavy shminkeracija

  9. #69
    Ski legenda skiman avatar
    Datum registracije
    05.05.2007
    Lokacija
    Selnica ob Dravi, Ruše- slovenija
    Skije / Bord
    Fischer RC4 WC GS, Atomic SL 12 pb
    Godina
    57
    Poruke
    1.300

    Podrazumevano

    Mane su došle 90 €

  10. #70
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zloglasni Pogledati poruku
    Znaci mislis da ga odmah rznem u drugi extrem sa mrsave na debelu?Drze li te od 100+ iole na tvrdom? Meni se cini da je dane sa 30+ svezeg snega tesko ubosti sem ako se ne zivi na planini ili u neposrednoj blizini i da bi se uglavnom susretao sa uzoranim celcem i nekim mixevima pa sam kontao da bi s86 tu zavrsavao posao bez problema.Njega sam pomenuo na osnovu testova i onoga sto sam mogao da pronadjem na netu a i cena je ok ali posto ne znam nikoga ko je vozi reko da pitam
    pa, racunam da ti ne trazis skije za sve pomalo, kolko se sjecam ti imas neke beskompromisne skije za staze. a spomenuo sam ozbiljnije freeride modele pomalo i zbog tvoje lokacije na profilu, kontam da tu i tamo, mozes da uzivas u puderu na Zapadnoj Obali.?
    taj neki 86mm struk ce ti zavrsit poso sigurno, ali za pravi osjecaj, moras imat vise povrsine, ozbiljan rocker shape. a sto se drzanja na stazi tice, ah, i te tvoje tanke i britke skijice mogu po dubokom zar ne . zavisi od modela do modela, da ne sirimo sad ovde temu;ne ocekuj da vozis kratke zavoje po skoro zaledjenoj stazi sa takvom jednom skijom i letis sa kantne na kantnu, ali mnoge skije te sirine sluze svrsi i na stazi. na kraju krajeva, ako si navikao na race modele i ta od 86mm u struku ce ti biti smijesna na uredjenoj stazi. dakle kad je bal nek je maskenbal.
    Izmenio/la Sapa; 03.12.2011 u 22:44.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •