Strana 27 od 30 PrvaPrva ... 172526272829 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 261 do 270 od 291

Tema: Na čemu skijate?

  1. #261
    Senior Member
    Datum registracije
    07.01.2014
    Lokacija
    Ujedinjeno Kraljevstvo
    Skije / Bord
    Dynastar WC SL, Dynastar WC GS, Salomon X - Drive 8.8, Blizzard Brahma, Liberty Variant 113
    Poruke
    191

    Podrazumevano

    @Grimani jesam, na sva tri.

    @Stekane, hahaha tako je Doduse nije Phillips, vec za ove inserte ide Pozidriv No 02. Takodje obavezno i Vibra Tite.

  2. #262
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Koliko je sigurno ovo sa insertima?
    Uzeo bih jos šire daske, ali mi se ne bacaju pare na jos jedan vez, a sigurno necu voziti 4 tarabe u isto vreme.
    Kao i da li mogu naknadno insert u vec postojece rupe od srafa?
    Cenim da bi moglo, tj da se prosiri postojeca rupa.
    Da li je neko to radio?
    Pozz

  3. #263
    Senior Member
    Datum registracije
    07.01.2014
    Lokacija
    Ujedinjeno Kraljevstvo
    Skije / Bord
    Dynastar WC SL, Dynastar WC GS, Salomon X - Drive 8.8, Blizzard Brahma, Liberty Variant 113
    Poruke
    191

    Podrazumevano

    @Ivane, totalno je bezbedno. Takodje nema problema ni s montazom inserta u postojece rupe. Samo napred

  4. #264
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    jos samo da nadjem kod nas Quiver Killer inserts. :(

    Vidim na netu prilikom kupovine Quiver Killer Starter Kit-a treba da se navede za koji vez se uzima. ( verovatno zbog duzine I oblika glave srafa)

    Da li si to sam radio ili u nekom servisu tamo daleko kod tebe?

    Pozz

  5. #265
    Senior Member
    Datum registracije
    07.01.2014
    Lokacija
    Ujedinjeno Kraljevstvo
    Skije / Bord
    Dynastar WC SL, Dynastar WC GS, Salomon X - Drive 8.8, Blizzard Brahma, Liberty Variant 113
    Poruke
    191

    Podrazumevano

    U servisu, ali kod mog druga, coveka koji zna sta radi. On je jedini ovlasteni dealer za QK u UK.

    Mozda bih od njega mogao da ti ih nabavim? Mi skijamo zajedno, u aprilu idemo u 3V, pa bi to bila zgodna prilika da ih uzmem od njega bez postarine (jer covek zivi u Nottingham-u, oko 210 km od Londona). A posto u maju planiram put za Srbiju, mogao bih tada da ti ih donesem. Naravno, ako i dalje budes bio zainteresovan, i ako ti se ne zuri.

    Ali da ne obecavam nista sada, jer ovaj put za Srbiju u maju nije 100% siguran. Najbolje je (ako i dalje budes bio zainteresovan) da ostanemo u kontaktu, pa da vidimo kakva ce biti situacija malo blize tom datumu.

    Pozdrav

  6. #266
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    Evo i ja sam zainteresovan ako je moguce


  7. #267
    Senior Member
    Datum registracije
    07.01.2014
    Lokacija
    Ujedinjeno Kraljevstvo
    Skije / Bord
    Dynastar WC SL, Dynastar WC GS, Salomon X - Drive 8.8, Blizzard Brahma, Liberty Variant 113
    Poruke
    191

    Podrazumevano

    Naravno Grimani, ista stvar. Do sredine aprila bi trebalo da finalizujem planove za maj, a tada i idem u 3v (15.04), pa eto da porazgovaramo opet o ovome tamo negde nakon prve nedelje aprila.

  8. #268
    ◆◆ Grimani avatar
    Datum registracije
    04.02.2010
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Line Sir Francis Bacon / Fischer BigStix / Volkl Mantra /
    Godina
    43
    Poruke
    858

    Podrazumevano

    Pasha i ja evo poslednja 2 para skija uzimamo identicna(igrom slucaja ali samo razlicite duzine) Mantru smo uzeli ovde od poznatog dilera polovne opreme i prvog dana skijanja(to sam vec pisao) na jednom paru iscupan je vez koji je montiran bio sa insertima(koje sam sacuvao i deluju ispravno) na stazi u L2A Valentin inache veoma strmoj skija je nekontrolisano otisla do podnozja na srecu niko nije povredjen a pasha je klizao nekih 50ak metara na ledjima. Drugi par se istog dana rascvetao na repu. Na svu srecu poneo sam K2 Kung Fujas pa nije sve propalo.
    Sve u svemu problem je bio u tome da je voda nekako nasla put i jezgro skije je istrulilo a vez se drzao samo na top sheetu koji je inache ceo od metalne legure(titanal ili titanium).
    Sacuvao sam te inserte ali nznm da li da ih koristim ako vec postoje razliciti tipovi zbog modela veza?
    Hvala @snowglisser bicemo u kontaktu.
    POZDRAV!

  9. #269
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od snowglisser Pogledati poruku
    U servisu, ali kod mog druga, coveka koji zna sta radi. On je jedini ovlasteni dealer za QK u UK.

    Mozda bih od njega mogao da ti ih nabavim? Mi skijamo zajedno, u aprilu idemo u 3V, pa bi to bila zgodna prilika da ih uzmem od njega bez postarine (jer covek zivi u Nottingham-u, oko 210 km od Londona). A posto u maju planiram put za Srbiju, mogao bih tada da ti ih donesem. Naravno, ako i dalje budes bio zainteresovan, i ako ti se ne zuri.

    Ali da ne obecavam nista sada, jer ovaj put za Srbiju u maju nije 100% siguran. Najbolje je (ako i dalje budes bio zainteresovan) da ostanemo u kontaktu, pa da vidimo kakva ce biti situacija malo blize tom datumu.

    Pozdrav
    Ako te ne mrzi proveri mi cene inserta za Marker Jester, za dva para skija.
    Dakle verovatno 16 srafova i 32 inserta + epoxy + vibra-tite , ili to ide u setu.
    Cene koje sam video u USA po setu za 1 par skija cc. 50 usd nisu bas povoljne, dakle verovatno su u UK jos jače.

    https://quiverkiller.com/collections/specials

    Hvala unapred!

    Pozz

  10. #270
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grimani Pogledati poruku
    Pasha i ja evo poslednja 2 para skija uzimamo identicna(igrom slucaja ali samo razlicite duzine) Mantru smo uzeli ovde od poznatog dilera polovne opreme i prvog dana skijanja(to sam vec pisao) na jednom paru iscupan je vez koji je montiran bio sa insertima(koje sam sacuvao i deluju ispravno) na stazi u L2A Valentin inache veoma strmoj skija je nekontrolisano otisla do podnozja na srecu niko nije povredjen a pasha je klizao nekih 50ak metara na ledjima. Drugi par se istog dana rascvetao na repu. Na svu srecu poneo sam K2 Kung Fujas pa nije sve propalo.
    Sve u svemu problem je bio u tome da je voda nekako nasla put i jezgro skije je istrulilo a vez se drzao samo na top sheetu koji je inache ceo od metalne legure(titanal ili titanium).
    Sacuvao sam te inserte ali nznm da li da ih koristim ako vec postoje razliciti tipovi zbog modela veza?
    Hvala @snowglisser bicemo u kontaktu.
    POZDRAV!
    OFF TOPIC:

    A bile full kao nove, malo vozene, nikad servisirane, garazirane?
    Sto veći kompromis oko skija želiš da napraviš, to si nezadovoljniji u uslovima koji te zadese...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •