Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Rezultati 41 do 49 od 49

Tema: McKinley aktivni ves antibakterijski

  1. #41
    Member Burli avatar
    Datum registracije
    18.01.2012
    Lokacija
    Rogatica
    Godina
    47
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    Moj prvi post na ovom forumu kojeg čitam već par dana i nisam ni znao da je skijanje tako komplikovan sport(hobi) iako nisam početnik i već dugo vršljam po Jahorini
    Elem, poslije dugogodišnje pauze(ligamenti koljena) ponovo sam se "zatrovao" i poslije kupljene kacige, jakne i brila sad mi treba veš! Iskreno, do skoro nisam ni znao da postoji tako nešto a znojim se kao svojevremeno Zidan pa bih bio zahvalan za neki link radnji u Srbiji i BiH gdje bih mogao to malo pogledati? Prije nego što iščitah ovu temu u Intersportu u Sarajevu sam "snimio" neki komplet koji je oko 60 maraka(snižen), nažalost ne zapamtih proizvođača ali me odbila veličina(L).
    Unaprijed hvala na odgovorima a o skijama i pancericama ću Vas naknadno gnjaviti...

  2. #42
    Member
    Datum registracije
    17.11.2009
    Godina
    32
    Poruke
    61

    Podrazumevano

    Imas u Intersportu McKinley

  3. #43
    Super Member
    Datum registracije
    18.09.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Salomon BBR 8.9
    Godina
    44
    Poruke
    514

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Burli Pogledati poruku
    Moj prvi post na ovom forumu kojeg čitam već par dana i nisam ni znao da je skijanje tako komplikovan sport(hobi) iako nisam početnik i već dugo vršljam po Jahorini
    Elem, poslije dugogodišnje pauze(ligamenti koljena) ponovo sam se "zatrovao" i poslije kupljene kacige, jakne i brila sad mi treba veš! Iskreno, do skoro nisam ni znao da postoji tako nešto a znojim se kao svojevremeno Zidan pa bih bio zahvalan za neki link radnji u Srbiji i BiH gdje bih mogao to malo pogledati? Prije nego što iščitah ovu temu u Intersportu u Sarajevu sam "snimio" neki komplet koji je oko 60 maraka(snižen), nažalost ne zapamtih proizvođača ali me odbila veličina(L).
    Unaprijed hvala na odgovorima a o skijama i pancericama ću Vas naknadno gnjaviti...

    Planet Bike > Scott
    Sport Vision > North Face
    Gora > Ferrino, Keela...
    Iglu Šport > Ortovox, Karibu, Patagonia, Lowe
    I Inter Sport ima srpski sajt, ali i nije od neke velike pomoći.

    Sigurno da ima još negde još nešto.

  4. #44
    Super Member macak011 avatar
    Datum registracije
    12.01.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 race RC & SC Pro; Dynastar Legend Mythic Rider
    Godina
    48
    Poruke
    1.892

    Podrazumevano

    imam gornji i donji keela, a samo gornji mckinley - keela je super, mckinley je oke

  5. #45
    Member Burli avatar
    Datum registracije
    18.01.2012
    Lokacija
    Rogatica
    Godina
    47
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    Hvala puno na linkovima, dosta su mi pomogli, a nađoh u par radnji po Bosni u odgovarajućoj veličini nekakvu Kiltek majicu za 49 maraka(oko 25e) i Icepeak za 45 maraka pa me zanima da li možda neko ima iskustva sa tim brendovima jer nisam u mogućnosti da ih prethodno probam već bi nabavka išla "na slijepo"?

  6. #46
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Dodao bih samo na listu i BeoSport koji zastupa Oneill, Roxy, Spyder i ne znam šta još. Ja imam jedan 1-layer (gornji deo) od Oneilla i odličan je..

    Nedavno sam (iz IgluŠporta) uzeo debeli šorc koji štiti od hladnih ski liftova (sedenja na njima ), odličan je zato što na toplom (kafana) ne pregreva, jako prijatan neki streč materijal (debeli). Ima i dva šlica sa strane da može da se skida bez da se skidaju pantalone itd. (mislim da je marka Karibu) - mislim da je odlično rešenje za hladne dane i ledene žičare...

  7. #47
    Instruktor za uzivanje Symon avatar
    Datum registracije
    17.12.2005
    Godina
    61
    Poruke
    222

    Podrazumevano

    Koristim Alpine Pro majicu i donji deo Čeriš, majica je odlična svojevremeno plaćena oko 35 € a donji deo onako može da posluži što bi rekli koliko para toliko muzike za Čeriš. Da dodam da ih koristim u prelaznom periodu i za vožnju motocikla i da odrađuje posao sasvim korektno.

  8. #48
    če gevara avatar
    Datum registracije
    08.01.2011
    Lokacija
    Бања Лука, РС
    Skije / Bord
    Нордика Енфорсер
    Poruke
    542

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Burli Pogledati poruku
    Hvala puno na linkovima, dosta su mi pomogli, a nađoh u par radnji po Bosni u odgovarajućoj veličini nekakvu Kiltek majicu za 49 maraka(oko 25e) i Icepeak za 45 maraka pa me zanima da li možda neko ima iskustva sa tim brendovima jer nisam u mogućnosti da ih prethodno probam već bi nabavka išla "na slijepo"?
    Znaju biti i povoljniji... Pronjuškaj i po kakvoj "outlet" radnji.
    Dodaću "Sportimpuls", sa obe strane Drine.

    P.S. Zna alternativno poslužiti i kakav noviji fudbalski i sl. dres od raznoraznih dr. mr. materijala .

  9. #49
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Da dignem temu iz mrtvih. Ima li neko iskustva sa Brille aktivnim vesom? Zainterensovan sam za ovaj http://www.sportdepot.rs/rs/product/...3J5SWQ9Nw.html. A danas sam bio i u Intersportu i na snizenju komplet McKinley warm kosta 2000 (stara cena oko 3200 rsd). Pretpostavljam da nije antibakterijski cim je tava cena.
    Inace koristim ovaj H&M http://www.hm.com/rs/product/03226?a...rticle=03226-I.
    Izmenio/la Zuba1970; 21.01.2017 u 15:01.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •