Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 49

Tema: McKinley aktivni ves antibakterijski

  1. #1
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano McKinley aktivni ves antibakterijski

    Da li je neko koristio gore pomenuti aktivni ves i kako je zadovoljan istim ?
    Stigo u Intersport, 4990 din. komplet(gornji + donji)

    Hvala!
    Pozdrav

  2. #2
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.139

    Podrazumevano

    Ako je original, a ne vidim zasto u Intersportu ne bi bio bez obzira dali je siven u Kinu, cena za komplet je sasvim OK. Ne zaboravi ispod njega nemoj nositi bilo sta pamucno, pa to je ves zar ne, a ako mislis da ce ti biti hladno preko gornjeg dela mozes neko polarce ili sl. ali samo ako imas potrebe.

  3. #3
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    ma znam to , nego sam mislio kako se pokazao u praksi , na delu.
    Posto ima vise proizvodjaca ovde u prodaji pa se malo dvoumim.
    Inace cena je OK jer drugi antibakterisjki kompleti kostaju oko 7500 din

  4. #4
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.139

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Ivan Bgd Pogledati poruku
    Posto ima vise proizvodjaca ovde u prodaji pa se malo dvoumim.
    Ko se puno dvoumi ostane sa puno upitnika u glavi, naravno salim se.
    Ja koristim TCM i meni je dobar a nekome mozda nije, individualna stvar.
    McKinley je ozbiljan brend ako se ganja brend, i oni proizvode sasvim solidnu planinarsku opremu, a osecaj je ipak individualna stvar.
    Moj savet je bez previse dvoumljenja
    Poz

  5. #5
    Super Member
    Datum registracije
    26.10.2010
    Poruke
    271

    Podrazumevano

    Ja sam kupio McKinley ves, ali na mom ne pise da je antibakterijski, pise da je dry i to je to. Inace platio sam ga na snizenju 1.300 din inace je bio 1.900 ( u Intersportu). E imam i ja jedno pitanje Da li majca na duge rukave aktivnog vesa mora da bude uz telo(kao bodi) ili ne. Dali moze ispod da se obuce i ista takva majca na kratke rukave i da bude sve ok

  6. #6
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.139

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Milanpop Pogledati poruku
    Dali moze ispod da se obuce i ista takva majca na kratke rukave i da bude sve ok
    Ako je ista takva je OK ali koja je poenta

  7. #7
    Super Member
    Datum registracije
    26.10.2010
    Poruke
    271

    Podrazumevano

    @trendo
    Pa nesto ne mogu da zamislim da imam samo na sebi majcu dugih rukava i jaknu
    i nista vise pa zato pitam za majcu, ali cu probati sve kombinacije vec 10 dec, inace
    nisam dobio objasnjenje za moj ves koji sam kupio na kiome pise dry ali ne i antibak. marke McKinly

  8. #8
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.139

    Podrazumevano

    Pa vidi ovako, nosis majcu pa nosis kosulju pa nosis sako kad ides na posao, ako radis u kancelarii,ali??? ako ne radis u kancelarii onda su druga pravila oblacenja. Ja ne nosim nista a preko samo jaknu i meni dovoljno na -15
    Majca kratkih rukava je ista sto i majca dugih rukava, ako si bio u vojsku onda znas i razliku i kada se koja majca nosi.
    Prvo su proizvodzaci proizvodili razne dry opcije i naravno kada je pazar postao prezasicen raznim vesom sa oznakama dry (brzosuseci), unapredili su tehnologiju sa antibakterijskom opcijom, jer znas ona sintetika mnogo brzo se usmrdi pa posle 1-2 nosenja moras oprati pa makar i rucno u hladnu vodu. E antibakteriske kazu manje smrde (tacnije u opisu karekteristike valjda kazu da uopste ne smrde).
    Izmenio/la wlad; 12.11.2010 u 22:35.

  9. #9
    Super Member
    Datum registracije
    22.09.2009
    Lokacija
    San Francisco, CA
    Skije / Bord
    T.Rice HP, Skate Banana, TRS,
    Godina
    38
    Poruke
    399

    Podrazumevano

    Ja sam u intersportu kupio "bula" komplet, gornji i donji deo. Generalno sam bio zadovoljan. U dugackim gacama proveo sam vise nedelja bez pranja i nisu smrdele. Gornji deo je vec malo druaciji i jos kad sam ga kupio, posle vise dana razvio se smrad od znoja. Na sajmu sam kupio neki alpine pro i prvo sam mislio da cu biti zadovoljan. Materija je "coolmax" i bas podseca na pamuk. Ide uz telo, dosta je rastegljiv pa se fino oblikuje i stvarno se nikad nisam osecao mokro u njemu. Antibakterijski deo je doduse zakazao, to se toliko usmrdelo, da vise ni pranje ne pomaze.

    Prosle sezone sam furao burton mid-weight gornji deo (kupljen inace za 10 dolara) i pored svog znojenja, cestog nosenja i uvek uz kozu, nije se uopste osecao, a nisam imao uslova da perem stvari tokom vise nedeljskog boravka.


    Ja mislim da je sa tim kocka, eto za taj alpine pro, mogao sam da kupim tri burtona, a ovaj se pokazao boljim.

  10. #10
    Super Member
    Datum registracije
    22.09.2009
    Lokacija
    San Francisco, CA
    Skije / Bord
    T.Rice HP, Skate Banana, TRS,
    Godina
    38
    Poruke
    399

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Milanpop Pogledati poruku
    @trendo
    Pa nesto ne mogu da zamislim da imam samo na sebi majcu dugih rukava i jaknu
    i nista vise pa zato pitam za majcu, ali cu probati sve kombinacije vec 10 dec, inace
    nisam dobio objasnjenje za moj ves koji sam kupio na kiome pise dry ali ne i antibak. marke McKinly

    Dry je reklama za uopste proizvod tipa aktivnog vesa. Cilj je da ti budes suv, a ne neophodno da te greje. Grejes se samom cinjenicom da nisi mokar, jer kad se natopi pamucna majca, ili jos gore potkosulja, gotov si, smrznuces se.

    Anti bakterijski deo... kao sto sam gore napisao svoje iskustvo, nisam bas siguran kako treba da funckionise. U sustini, potrebno je da sprecava razvoj bakterija, i da ti se stvari ne usmrde nakon koriscenja. Valjda ta svojstva treba da se zadrze i posle pranja, ali ja mislim da je to sve malo bullshit.

    *edit*
    nisam video trendov odgovor

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •