Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 15 od 15

Tema: Borovec 2010/2011

  1. #11
    Member marko.popovic avatar
    Datum registracije
    19.02.2010
    Godina
    39
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    Drugar se pre neki dan vratio, kaze staze na vrhu se nekako i odrzavaju, ali generalna ocena je da snega FALI..samo da napada do 05.02

  2. #12
    Member marko.popovic avatar
    Datum registracije
    19.02.2010
    Godina
    39
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    Bio od 05.02-12.02.
    snega jako malo, ali ono sto je bilo bas cuvaju..Tempereature prolecne, nekih dana cak i na 2600m, a ne samo u podnozju, na 1300m. Ljudi ispred hotela su setali u majcama, suncali se..Bukvalno oblak nismo videli 7 dana.Gore su radile staze Markudjik i Suhar, zapravo je too jedna staza..Bilo je i onih koji su skijali od gornje stanice gondole do medjustanice, ali to mi je bilo besmisleno.Probao prvi dan, previse kamenja, premalo snega i mnooogo leda. Moracu da odem na neki vikend ako na Kopu bude snega ili cak u Sloveniju..da mogu da kazem da sam skijao vise od 2 staze ove sezone

  3. #13
    Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    BG
    Godina
    49
    Poruke
    55

    Podrazumevano

    Par pitanjaca.
    Gde je najbolje menjati € u leve?
    Gde se nalaze ti ski-box, u čemu je fora, šta je loše u tome da vucaram opremu po hotelu?

  4. #14
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Neznam dali bas ima potrebe otvarati novi theard (moze samo ovaj da se preimenuje)

    Cene objavljene za ovu sezonu
    http://www.borovets-bg.com/bg/prices/lift_karti/

    Da se primetiti da jedinacni ski pas radnim danom je skuplji nego vikendom (verovatno i praznikom).
    Naime radnim danom 55leva a vikendom 45levo. Verovatno zbog guzvi pa iskoriscenost istog nije isto ili je to samo moja logika, a ne i njihova.

  5. #15
    Member
    Datum registracije
    08.03.2006
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    Nažalost izbacili su iz ponude posebni skipass za Jastebec Express, koji je bio duplo jefiniji. Jedino te staze su dugačke i imaju najviše snega, po meni su i najbolje, a i četvorosed je jako brz.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •