Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 15 od 15

Tema: Borovec 2010/2011

Member marko.popovic avatar
    Datum registracije
    19.02.2010
    Godina
    35

Podrazumevano

Drugar se pre neki dan vratio, kaze staze na vrhu se nekako i odrzavaju, ali generalna ocena je da snega FALI..samo da napada do 05.02

Member marko.popovic avatar
    Datum registracije
    19.02.2010
    Godina
    35

Podrazumevano

Bio od 05.02-12.02.
    snega jako malo, ali ono sto je bilo bas cuvaju..Tempereature prolecne, nekih dana cak i na 2600m, a ne samo u podnozju, na 1300m. Ljudi ispred hotela su setali u majcama, suncali se..Bukvalno oblak nismo videli 7 dana.Gore su radile staze Markudjik i Suhar, zapravo je too jedna staza..Bilo je i onih koji su skijali od gornje stanice gondole do medjustanice, ali to mi je bilo besmisleno.Probao prvi dan, previse kamenja, premalo snega i mnooogo leda. Moracu da odem na neki vikend ako na Kopu bude snega ili cak u Sloveniju..da mogu da kazem da sam skijao vise od 2 staze ove sezone

Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Godina
    45

Podrazumevano

Par pitanjaca.
    Gde je najbolje menjati € u leve?
    Gde se nalaze ti ski-box, u čemu je fora, šta je loše u tome da vucaram opremu po hotelu?

Ski legenda
    Datum registracije
    20.04.2008
    Godina
    51

Podrazumevano

Neznam dali bas ima potrebe otvarati novi theard (moze samo ovaj da se preimenuje)

Cene objavljene za ovu sezonu
    http://www.borovets-bg.com/bg/prices/lift_karti/

Da se primetiti da jedinacni ski pas radnim danom je skuplji nego vikendom (verovatno i praznikom).
    Naime radnim danom 55leva a vikendom 45levo. Verovatno zbog guzvi pa iskoriscenost istog nije isto ili je to samo moja logika, a ne i njihova.

Member
    Datum registracije
    08.03.2006

Podrazumevano

Nažalost izbacili su iz ponude posebni skipass za Jastebec Express, koji je bio duplo jefiniji. Jedino te staze su dugačke i imaju najviše snega, po meni su i najbolje, a i četvorosed je jako brz.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •